Zayıflamak, Bölgesel Zayıflamak ve Ses Dalgaları İle Fazla Kiloları Atmak

Zayıflamak, ince bir fiziğe, yağlardan ve fazlalıklardan arınmış bir bedene sahip olmak hemen her iki kişiden birinin ortak hedefi… Bu hedefe kimileri hayatlarındaki ufak birkaç beslenme değişikliği ile kolayca ulaşırken kimileri için zayıflamak ve fazla kilolardan kurtulmak adeta bir kabusa dönüşebiliyor. Bu makalemde sizlere yepyeni bir uygulama olan ses dalgaları ile bölgesel zayıflama sağlayan yeni bir teknikten bahsetmek istiyorum…

 

Zayıflamak, ince bir fiziğe, yağlardan ve fazlalıklardan arınmış bir bedene sahip olmak hemen her iki kişiden birinin ortak hedefi… Bu hedefe kimileri hayatlarındaki ufak birkaç beslenme değişikliği ile kolayca ulaşırken kimileri için zayıflamak ve fazla kilolardan kurtulmak adeta bir kabusa dönüşebiliyor. Ardı arkasına sıralar diyet ve egzersiz programlarının yetersiz kaldığı zamanlarda bireyler alternatif tedavi yöntemlerini araştırmaya başlıyorlar. Bu makalemde sizlere yepyeni bir uygulama olan ses dalgaları ile bölgesel zayıflama sağlayan yeni bir teknikten bahsetmek istiyorum.

 

Geçen zamanla birlikte vücudun yağ yakma metabolizmasının yavaşladığı ve alınan kiloların verilmesinde pek çok yöntemin yetersiz kaldığı bilinmekte. Hele bir de beslenme hataları ve egzersizden yoksun bir hayat söz konusu ise, gıdalardan alınan enerjinin fazlası bedene kalıcı bir yağ tabakası olarak geri dönmekte. İşte böylesi sorunların kendini göstermeye başladığı durumlarda ise estetik bir müdahaleye ihtiyaç duyulmakta.

 

Estetik uygulamaların değişen çehresi artık pek çok tekniğin bıçak altına yatmaksızın gerçekleşmesini sağlıyor. Ses dalgaları ile zayıflama metodu da bunlardan biri. Lipotripsi adı verilen bu uygulama, seans başı ortalama yarım saat sürüyor ve mucizevi şekilde üç seansın ardından etkisini göstermeye başlıyor. Lipotripsi tekniğinin hali hazırda bilinen bir zararlı etkisi bulunmamakta. Uygulama ise son derece basit. Ses dalgalarının yağ yoğunluğunun bulunduğu bölgelere deri üzerinden gönderimi ile deri altına yerleşmiş inatçı yağların kırılması sağlanıyor. Buna benzer diğer deri dışı lokal uygulamalarından farklı olarak ses dalgaları yağ dokularına ulaşarak parçalanma işlemini gerçekleştiriyor. Bu sürede damarlar, sinirler ve dokular zarar görmüyor. İşlem tamamen yağ dokusuna nüfuz ediyor.

 

Lipotripsi uygulamasını alan kişilerin sıkı bir diyet programına hazırlanmaları da gerekiyor elbette. Yani tekniğin yanı sıra sizin de katılımınız önemli. Bölgesel uygulamanın devam ettiği süre boyunca sebze ve protein ağırlıklı bir beslenme programı uygulamak, uygulamadan alınacak randımanın artmasına yardımcı oluyor.

 

Spor yapmak sağlıklı ve fit bir bedene sahip olmanın temel taşlarndan biri. Hergün düzenli olarak yapılan spor aktivitesi zayıflamamıza yardımcı olacaktır. İster yürüyüş olsun, ister koşu veya yüzme spor aktivitelerinin sağlığımıza kattığı değer oldukça büyüktür. Spor yaparken kullanacağınız spor malzemeleri şimdilerde internete özel indirimlerle satışa sunulluyor. Örneğin korayspor kampanya sayfasında yer alan kuponları kulllanıp siz de alışverişlerinizde tasrruf edebilirsiniz.

 

Sağlıklı ve mutlu günler dilerim…

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Spor/Outdoor ve Ayakkabı Mağazaları İndirim Kuponları – Aralık, 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir