Yunan Adaları Turları: Hydra Adası

Hydra Adası, Saron Körfezi’nde yer alan bir diğer ada… Saron Adaları arasında en kozmopolit yapıya sahip Hydra Adası’nda yerleşim, liman üzerindeki tepelere doğru yönelmiş…

 

Hydra Adası, Saron Körfezi’nde yer alan bir diğer ada… Saron Adaları arasında en kozmopolit yapıya sahip Hydra Adası’nda yerleşim tepelere doğru yönelmiş. Hydra Adası’na vardığınızda dikkatinizi çeken ilk nokta, milimetrik hesaplar üzerine kurulu şehir görüntüsü oluyor. İyi bir şehir planlaması ile tasarlanan çevre düzeni kargaşadan uzak bir görünüm sergiliyor. Adada yaşam genelde bu şehir merkezinin etrafında dönüyor.

 

Hydra Adası’nın, altın renkli kumsalı lacivert renkteki denizi ile bütünleşen plajlarında sakin ve huzur dolu bir tatil geçirmek mümkün. Mandraki, Kaminia ve Molos şehir merkezinden az uzakta konumlanmış sahillerden bazıları…

 

Hydra Adası’nın genel yapısı, çocuklu aileler için ideal bir tatil imkanı yaratıyor. Çocuklara özel tesislerin varlığı ile dikkat çeken Hydra Adası’nda ulaşımın eşeksırtında gerçekleşmesi çocuklar için son derece keyifli bir deneyim oluyor.

 

Hydra Adası, romantizm yüklü doğal dokusu ve yüksek teknolojide çözümlenmiş eğlence anlayışı ile gençlerin de ilgi odağı… Gençler gün boyu denizin keyfini sürüp akşamları da açık hava diskolarında dansın ritmine kendilerini teslim edebiliyorlar.

 

Hydra Adası’nda sahil kesiminde yer alan çok sayıdaki cafe, yeme-içme konusunda size sınırsız seçenekler sunuyor. Kafelerin dekorasyonu ise ayrı bir seyir konusu. Hydra Adası’nda geçirilecek bir tatilde size önerim, bu kafelerden birinde oturup bir fincan kahve eşliğinde sanat ve yaşamın Hydra’ya kattıklarını seyretmeniz… Yunan kahvesi, şarap ya da uzo bu sahil cafelerinin favori seçeneklerinden.

 

Yunan Adalarında sezon, ilkbahar’da başlayarak sonbaharın ortalarına kadar devam ediyor. Tatil planlarınızın içine Yunan Adalarını dahil etmek, bu adalardan Hydra Adası’nın kozmopolit atmosferini keşfetmen isterseniz seyahat acentenize; Hydra Adası’na özel turları sormanızı ve Yunan Adaları Erken Rezervasyon fırsatlarını araştırmanızı öneririm. Ayrıca tikokupon indirim kuponlarını değerlendirebilirsiniz. Buradaki Tatil sepeti hediye çeki sayfasına ve tatil.com indirimleri sayfasına bakmanızı önerebilirim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rezervasyon Siteleri İndirim Kuponları – Aralık, 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.