Fiyatı Uygun En İyi 5 Yönetici Koltuğu Önerisi

Ofis ve masa başı çalışma hayatının içinde olanların sıklıkla yakındıkları konuların başında boyun, sırt ve bel ağrıları gelir. Uzmanlar bir işi yapış süresinde tercih edilen oturma pozisyonunun bu sağlık sorunun yaşanmasındaki en önemli etken olduğunun altını çiziyorlar. Evet, tüm gün masa başında ve bilgisayar karşısında iş görüyorsanız zamanla bu ağrıları yaşamak kaçınılmaz oluyor. Yanlış oturma pozisyonu kadar hatalı koltuk seçimi de bu ağrılar üzerindeki en önemli etken. Bu noktada yönetici koltuğu seçimine yardımcı olacak fiyatı uygun bir kaç öneriye yer verdik.

1- Ofisin Hazır Range Yönetici Koltuğu

En İyi Ofisin Hazır Range Yönetici Koltuğu Tavsiye

Karızmatık ve ergonomik çalışma koltuğu arayanlar için ideal yapıdaki Ofisin Hazır Range Yönetici Koltuğu uygun fiyatlı ve kalite bakımından beğenilenler arasında. Kurulumu kolay ve rahat olduğu yapılan yorumlardan da anlaşılabilir. Kol üstleri döşemeli, sırt ayarı var. Ayakları krom olduğu için uzun ömürlü kullanım sağlar. Özelliklerinde belirtildiği üzere çalışma ergonomisine uygun, tekerlekleri sessiz ve parke çizmez yapıda tasarlanmış. Yüksekliği ve yaslanma sertliği ayarlanabilir. Maksimum konfor düşünülerek tasarlanan oyuncu koltukları aynı zamanda ofis için de uygundur ancak fiyatları az daha yüksek olabiliyor.

2- Ofis City Karizma Makam Koltuğu

Ucuz ve İyi Ofis City Karizma Yönetici Koltuğu Tavsiye

Fiyat performans açısından iyi ve alınabilecek en ucuz yönetici koltuğu olan Ofis City Karizma Makam Koltuğu ofis/büro kullanımı için uygun yapıda. Tamamen yerli üretim. Diğer yönetici koltuklarında olduğu gibi aşağı yukarı ve geriye yaslanma özelliği ayarlanabilir. Kurulumu kolay ve ergonomik yapıda. Fiyatına ve diğer özelliklerine bakıp fikir edinebilirsiniz.

3- Seduna Line Modern Yönetici Koltuğu

En Uygun Seduna Line Modern Yönetici Koltuğu Tavsiye

Modern ve estetik görünümlü yönetici koltuğu olan Seduna Line Modern Yönetici Koltuğu ise kalitesi ve sağlamlığı konusunda kullananlardan olumlu yorumlar alıyor. Online sipariş verildiğinde oturma kısmı, amortisörü ve ayak takımı ile üç temel parça olarak teslim ediliyor. Sayılan diğer yönetici koltukları gibi kurulumu basit. Ebatlarına bakıldığında oturma yeri geniş. Sırt kısmının sertlik seviyesi ayarlanabilir. Ofiste veya evde rahatlıkla kullanılabilir. Kaliteli ve konforlu çalışma koltuğu arayanlar için uygun fiyatlı şık bir model. Diğer özelliklerine ve satın alanların yorumlarına bakıp değerlendirin!

4- Üreten Burada Karizma File Müdür Koltuk

En Ucuz İyi Üreten Burada Karizma File Müdür Koltuk Tavsiye

Alınabilecek en ucuz ve kullanışlı yönetici koltuklarından bir diğer ise Üreten Burada Karizma File Müdür Koltuk. Ofis veya home/office için tasarlanmış olan bu modelde farklı birçok renk mevcut. Beyaz, kırmızı, mavi, bordo, krem veya gri renkli olanlardan biri seçilebilir. Tüm parçaları yerli üretim. Özelliklerine bakıldığında dayanıklı ve uzun ömürlü olduğu belirtiliyor. 2 yıl garanti süresi var. Online sipariş verildiğinde demonte olarak gelen parçalar sayesinde kolayca kurulumu yapılabilir. Satın almadan önce diğer özelliklerine ve fiyatına bakıp fikir edinebilirsiniz.

5- Porsche Makam Koltuk

En Kaliteli Porsche Makam Koltuk Tavsiye

Rahatlığı ve konforu açısından tavsiye edilen, alınabilecek en iyi modellerden birisi de buradaki Porsche Makam Koltuk. Oldukça havalı ve sağlam bir görüntüye sahip. Uzun süre kullananların yorumlarına bakıldığında memnun oldukları anlaşılıyor. Online satın alındığında 2 parça geliyor ve birkaç dakika içerisinde kurulumunu yapmak mümkün. Şık görünümlü ve rahat bir makam koltuğu almak isteyenlere önerilir.

Günümüzün büyük bir bölümünü geçirdiğimiz ofis ve iş yerlerinde ihtiyaç duyduğumuz konforu sağlamanın yolu, seçtiğimiz/seçeceğimiz koltuktan geçer… Genel ve eski adıyla büro sandalyesi yeni adı ve anılışıyla yönetici koltuğu gün boyu masa başında çalışanlar için en önemli araçtır. Peki yönetici koltuğu hangisi iyi? İşte bu soruya cevap vermek için seçim yaparken dikkat edilecek birkaç öneriyi de sıraladık;

Doğru Yönetici Koltuğu Nasıl Seçilir?

Ofisler için yönetici koltuğu satın alırken yapılan en genel yanlışlardan biri, satışa sunulan yönetici koltuğunun ergonomisini sorgulamaksızın en ucuz olanı toptan alma çabasıdır. Oysaki hem sizin hem de çalışanlarınızın genel sağlığı için ilk aşamada ön planda tutulması gereken seçilecek koltuğun konfor noktalarına sahip olmasıdır. Nedir bu konfor noktaları?

1- Yönetici koltuğunuzun kumaşı gün boyu çalışmaya uygun olmalı, terleme yapmamalıdır. Terletmeyen file sırtlar, suni deri ve deri yönetici koltuğu için ideal seçeneklerdir.

2- Bel bölgesi desteği… Yönetici koltuğu seçiminde en önemli detaylardan bir diğeri de bel bölgesini destekleyen tasarımlardır. Bel bölgesi desteği aynı zamanda sırtınızın dik ve uygun çalışma pozisyonunda kalması için de önemlidir.

3- Baş-boyun desteği… Yönetici koltuğunuzun sırt bölümünün uzun olması ve bir de baş desteği ile tamamlanmış olması önemlidir. Gün boyu en büyük yükü çeken sırt ve boyunu zaman zaman rahatlatmak için boş-boyun destekli yönetici koltukları idealdir.

4- Seçilecek yönetici koltuklarının tekerlekli olması, yüksekliği ayarlanabilir mandala sahip olması önemlidir. Tekerlekli yönetici koltukları çalışanın, çalışma alanı içindeki farklı noktalara rahatlıkla ulaşımını sağlarken ayarlanabilir yükseklik fonksiyonu çalışanın koltuğunu bacak boyuna göre ayarlamasını sağlar.

5- Yönetici koltuklarının mutlaka kollu seçilmesi gerekir. Koltuğun kolları çalışan kişinin doğru kol ergonomisinde çalışmasını ve omuz ve sırtını rahat bırakmasını sağlar. Desteklenmeyen kolların yükünü omuz ve sırt taşıyacağından sırt ve boyun ağrıları da kaçınılmaz olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.