Yılbaşında Gönderilecek Çiçek Nasıl Olmalı?

Kırmızı, beyaz ve yeşil renklerin hüküm ana temayı oluşturduğu canlı, keyifli ve de yenilikleri müjdeleyen bir gündür yılbaşı… Bu coşkuyu yaşamak, sevdiklerimizi hatırlamak adına her yıl küçük büyük hediye seçmenin telaşıyla günler hatta aylar evvelinden başlayan “yılbaşında ne alayım” sorusuna yanıt arar dururuz. Bu sene gelin siz de sevdiklerinize yılbaşında birer çiçek gönderin hem günlerce sevdiklerinizin yanında olmuş olun hem de yılbaşı gecesi evin baş köşesine siz yerleşin…

Yeni bir yıla başlangıcı kutladığımız yılbaşında bana göre sevdiklerimize gönderebileceğimiz en zevkli hediyelerden biridir çiçek. Hem kişiye özeldir, hem dekorasyonun bir parçası haline gelir hem de bir hediye ile aynı evi paylaşan pek çok kişiyi hatırlayıp pek çok kişi ile paylaşılabildiği için de ekonomiktir. Ben yılbaşı gecesinde evine davetli olduğumuz dostlara bile gün içinde çiçek göndermeyi seven bir karakterim. Yani sizden önce hediyenizin gideceğiniz eve ulaşması çok keyifli bir jest.

Yılbaşı Çiçek Siparişi Nasıl Olmalı?

Yılbaşında diğer günlerden farklı bir şekilde seçiminizi yapmanız gerekiyor. Yazımın başında da belirttiğim gibi yılbaşına özel renkler kırmızı, beyaz ve yeşildir. Söz konusu çiçek olunca bu vurguyu taşıyabilecek kırmızı renklerle aranje edilmiş çiçeklere eşlik eden yeşil dallar en doğrusu diye düşünüyorum. Kırmızı yeşil temalı çiçeğinizin içine yerleştirilecek bir kaç adet Liliyum da hem baş döndüren kokusu hem de zarfi tasarımıyla çok doğru bir seçim olacaktır.

Sadece aranjmanlar değil çok uzun yıllar gönderdiğiniz kişinin evinde yaşamaya devam edecek saksı çiçeklerinden de göndermeyi bu özel günde düşünebilirsiniz. Antoryumlar, Yuka, Benjamin gibi saksı çiçekleri de hem bakımı kolay hem de uzun ömürlü hediyelerden olacaktır.

Çiçek Siparişinde Kupon Kullanımı

Online çiçek siparişi verirken tikokupon.com’a bakmadan adım atmayın! Çiçek Sepeti, Osevio ve Bloom and Fresh gibi popüler mağazaların indirim kuponları yayınlanıyor. Tıkladığınızda açılan sayfadan görebilir ve farklı mağazaların kuponlarına da göz atabilirsiniz.

Yılbaşında Kimlere Çiçek Gönderebilirsiniz?

Aslına bakarsanız herkese ama gelin yine de benim için en önemli 2 adresin altını çizmek istiyorum. Gerisi sizin için önem taşıyan kişilerden oluşuyor zaten…

1- Şehir Dışında Oturan Aile Büyükleri, Akrabalar: Siz ya da aileniz aynı şehir hatta belki aynı ülkede yaşamıyor olabilirsiniz. Bu kişiler anne baba kardeş olabileceği gibi çok sevdiğiniz amcanız ya da teyzeniz de olabilir. Yılbaşında uzakta olan aile bireylerine en kolay gönderebileceğiniz hediyedir çiçek. Şöyle bir hayal edin kimse sizden böyle bir beklenti içinde değil, uzakta bir yeniyıl kutlamasından dolayı hafif bir burukluk hakim o sırada kapı çalıyor ve adınıza iliştirilmiş sizden mesaj taşıyan bir çiçek kapıda beliriyor. Yakınlarınızın yüzünü, şaşkınlık sonrası gelen mutluluğu gözünüzün önüne getirdiniz mi? Evet bu yılbaşında çiçek hediye etmek için çok güzel bir gerekçe öyle değil mi?

2- İş Ortakları, Çalışanlar ve Benzeri İş Arkadaşları…: Özel günlerde kurumsal hediye alışverişi pek çok şirket için önem taşır. Alışılageldik ajandalar, yaratıcı olunmaya çalışılmış, hediyeler, çikolatalar ve benzeri pek çok seçenek içinde çiçek bana göre en anlamlı olanı. En yılbaşı coşkusundan uzak evde bile bir yılbaşı çiçeği yılbaşı ruhunu yakalamaya ve yaşatmaya yetecek güce sahiptir.

Paylaştığım bu bilgiler umarım faydalı olacak. Yeni yıl hepimiz için sevgi, barış ve mutluluk getirsin. Esen kalın…

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Çiçek, Çikolata ve Hediye Sipariş Siteleri Alışveriş Kuponları – Eylül, 2023

2 Yorumlar

  1. Bence makaleler çok başarılı ve tavsiyeler çok uygun tebrikler

  2. Tebrikler yazılar çok başarılı öneriler güzel…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.