Yeni Nesil Yazar Kasa Pos Cihazları

Yeni Nesil Yazar Kasa – Hangisi Alınmalı?

Yeni nesil yazar kasa alırken dikkat edilmesi gereken en önemli özellik bankaların uygulamalarıyla entegre olup olmadıkları, hafızaları, yazma hızları, güncellenebilir olmaları ve el ile taşınabilecek kadar hafif olmaları. Basit bir anlatımla yeni nesil yazar kasa, nakit veya kredi kartı ödemeleri için fiş kesebilen bir cihaz. Yeni nesil yazar kasa pos cihazlarında bankaların geliştirdikleri özel uygulamalar kullanılabiliyor. Ayrıca yeni nesil yazar kasa pos cihazı kullanılarak yapılan ödemelerde ödeme bilgisi Maliye Bakanlığı’nın sistemine direkt olarak gönderilebiliyor. Böylece işletmelere daha etkin bir denetim getirilmiş oluyor.

Piyasada bilinen en iyi POS yazar kasa üreten markalar arasında Ingenico, Profilo, inPOSVera Delta, BekoOlivetti ve Telefunken var. Peki en iyi yeni nesil yazar kasa hangisi, hangi marka daha iyi ve hangi model pos cihazını satın almalı… Her kullanıcının ihtiyacı bir diğerinden farklı olduğundan bunun cevabını vermek kolay değil. Aşağıda uygun fiyatlı en iyi pos cihazlarını kullanıcı yorumlarını da değerlendirerek listeledik. Önerilen bu yeni nesil yazar kasa/pos cihazları hem fiyatları hem de özellikleri açısından size fikir verebilir. İnceleyin!

Yeni Nesil Yazar Kasa Pos Cihazı Tavsiye

Ingenico IWE 280 Yeni Nesil Yazar Kasa Pos

Seyyar pos cihazları pazarında lider olan Ingenico’nun bu Ingenico İWE 280 modeli 456gr ağırlığında, hafif ve seyyar kullanıma uygun. Dokunmatik ekranı zor koşullara dayanıklı. Pil performansı başarılı. Yoğun günlerde yarı yolda bırakmayacak bir model. Restoran, paket servisi ve saha dağıtımı gibi alanlarda çokça kullanılıyor.

Telefunken TFK-A1000 Yeni Nesil Yazar Kasa

Bir Zorlu Holding markası olan Telefunken’in TFK-A1000 Yeni Nesil Yazar Kasa modeli yine Telefunken garantisi altında online satışa sunuluyor. 400 MHz ARM9 32 bit işlemcisi ve 3,5 inç ekran boyutu mevcut. Fiyatına ve kullanıcı yorumlarına bakıp değerlendirebilirsiniz.

Profilo YK-8200G GPRS’li Yeni Nesil Yazar Kasa

Profilo’nun en çok satan diğer bir modeli de “Profilo YK-8200G GPRS’li Yeni Nesil Yazar Kasa“. Bir diğeri gibi bu model de Profilo ödeme sistemleri garantisi altında ücretsiz kargo ile satışa sunuluyor. Oldukça kompakt bir tasarıma sahip. Bağlantı seçenekleri zengin, işletim sistemi ise zamanı geldiğinde güncellenebilir. Pek çok özelliği bulunan Profilo YK-8200G en iyi yeni nesil yazar kasalardan biri. Tüm özelliklerini satış sayfası üzerinden görebilirsiniz.

Vera Delta Yeni Nesil Yazar Kasa Pos Cihazı

En çok karşımıza çıkan pos cihazlarından biri olan “Vera Delta Yeni Nesil Yazar Kasa Pos Cihazı” üstün performansıyla özellikle mobil kullanıcılar arasında çok tercih edilen bir model. Paket servis ve saha dağıtım esnasında yarı yolda bırakmayan, elektrik kesintilerinden etkilenmeyen üstün pil performansı bulunuyor. İkinci nüsha yazar kasa fişini elektronik ortamda tutmanızı sağlayan böylece kağıt israfını engelleyen ve sizi yıllarca rulo muhafaza etmek zorunluluğundan kurtaran 40 milyon satırlık elektronik kayıt ünitesi (EKÜ) mevcut. Diğer tüm özellikleri satış sayfası üzerinden görebilir, internete özel kampanyadan yararlanıp sipariş verebilirsiniz.

BEKO 300TR Yeni Nesil Yazar Kasa Pos Cihazı

Yazar kasa ve EFT POS makinesi özellikli “BEKO 300TR Yeni Nesil Yazar Kasamultinet ve ticket yemek kartları ile çalışabilen mobil özellikte oldukça iyi bir cihaz. Turkcell, Vodafone, Türk Telekom 3G ile en hızlı çalışan yazar kasa pos makinelerinden biri. 432gr ağırlığıyla oldukça hafif ve kullanımı kolay bir model. Temazsız ödeme özelliği ve dokunmatik ekranı mevcut. 3000 bayi ve 600 servis ile en yaygın servis ağına sahip. Tüm diğer özellikleri satış sayfası üzerinden görebilir, merak ettiklerinizi satıcıya sorabilirsiniz.

Profilo Telestar TLS-8100 Yeni Nesil Yazar Kasa

Profilo ödeme sistemleri garantisi altında %44 indirimle online satışa sunulan buradaki “Profilo Telestar TLS-8100 Yeni Nesil Yazar Kasa” kampanyalı fiyatından dolayı en çok talep gören yeni nesil yazar kasaların başında geliyor. Telestar TLS-8100 bir yazar kasadan beklenen her şeyi karşılayacak nitelikte. 4 satır kullanıcı ekranı ve 2 satır müşteri ekranı bulunan Telestar’ın bu modeli pratik kullanımının yanısıra ergonomik klavyesiyle de oldukça rahat. Donanımsal açıdan bakıldığında 400 Mhz 32 bit işlemcisi sayesinde işlemleri hızlı bir şekilde yerine getirebilir. 128 MB yeterli bir hafızası bulunuyor. Güncellenebilir yazılım özelliği sayesinde sistemini her zaman yeni tutabilir. Aynı zamanda tüm EFT POS‘larla uyumlu. İsteğe bağlı olarak kullanılabilecek NFC temazsız kart okuma özelliği mevcut. Bağlantı seçenekleri arasında EFT POS, 1D/2D barkod okuyucu, terazi/yazıcı çekmece ve PC bağlantıları var. Ayrıca ethernet bağlantısı ve GPRS, PSTN modem bağlantıları da opsiyonel olarak sunulmuş. Kampanya fiyatından yararlanıp ücretsiz kargo ile hemen sipariş verebilirsiniz. Profilo Telestar TLS-8100 Fiyatına Bak

Gelişen teknolojiyle beraber yıllardır esnafın ve işletmelerin en büyük yardımcısı olan yazar kasalar da bu gelişmeden nasibini aldı. Yeni nesil yazar kasa pos cihazları hem işletmelere, hem bankalara hem de devlet denetimine büyük kolaylıklar sağlıyor…

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Online AVM ve Teknoloji Mağazaları Alışveriş Kuponları – Şubat, 2024

Bir Yorum

  1. geçenlerde bi arkadaşım vardı buna rastladığım iyi oldu teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.