Yeni Akım: Welness! Goy (Gelecek Okur Yazarları) Olacaksınız

Kişisel ve kurumsal başarı için ”beklenti yönetimi” önemli. Küreselleşmenin hayatımıza kattığı bu işi en iyi yapanlar Amerikalılar. Geleceği iyi okudukları ve beklentileri iyi yönettikleri için göz göre göre dünyayı parmaklarının ucunda oynatıyorlar. Kişisel ve kurumsal değerinizin artmasını, kazananlar arasına girmeyi istiyorsanız…

Kişisel ve kurumsal başarı için ”beklenti yönetimi” önemli. Küreselleşmenin hayatımıza kattığı bu işi en iyi yapanlar Amerikalılar. Geleceği iyi okudukları ve beklentileri iyi yönettikleri için göz göre göre dünyayı parmaklarının ucunda oynatıyorlar. Kişisel ve kurumsal değerinizin artmasını, kazananlar arasına girmeyi istiyorsanız GOY (Gelecek Okur Yazarları) olacaksınız, başka yolu yok!

 

Her 10 yılda bir ortaya büyük bir yenilik, yeni bir dalga çıkıyor. O yıllarda, beklentileri iyi yönetenler; şirket, kişi ve hatta ülkeler değerlerini arttırıyor, daha çok kazanıyorlar. Peki gelecekte neler var?

 

İşte gelecekle ilgili öngörülerden biri: Ünlü ekonomist Paul Zane Pilzer, en çok satanlar listesindeki ”Bir Sonraki Trilyon” adli kitabında buna işaret ederek diyor ki; , 2010’da ve sadece ABD ekonomisinde ek 1 Trilyon Dolar’ wellness sektörüne adanacak!

 

2. Dünya savaşından sonra doğan ve şimdi 40-60 yaşlarında olan 1 Milyar bebeğe ”Baby Boomers” deniyor. Bu bebekler büyüdükçe, onların ihtiyaçlarına göre çeşitli sektörler de her 10 yılda bir müthiş büyüme gösteriyorlar.

 

60’lı yıllar; fast food,

70’li yıllar; bebekler evlenme çağına geldiği için gayrimenkul,

80’li yıllar; elektronik ev aletleri, mikrodalga

90’lı yıllar; internet ve cep telefonu yılları oldu.

Ve şimdi… 2000 sonrası; Bebekler artık yaşlanmak istemedikleri için wellness gündemde…

 

Wellness’i sektörün öncülerinden Mark Huges ”İyi hissetmek, iyi görünmek” diye açıklıyor.

 

40-60 yaşlarında olan Baby Boomers dönemi bebeklerin ceplerinde harcayacak çok paraları var ve dilediklerini yapabilmek için sağlıklı olmak, yeterli enerji, zaman ve özgürlük istiyorlar. Çağdaş insanın, sağlıklı yaşam için düzenli egzersiz, doğru beslenme alışkanlıkları edinmenin önemi konusunda farkındalıkları yükseliyor. Gazete, dergi, internet gibi kitle haberleşme platformlarında bu meselelere ayrılan bölümler artıyor. İhtiyaçlara cevap verecek ürün ve hizmetlerde inanılmaz artışlar yaşanıyor! Özellikle beslenmeyle ilgili olan alanlara büyük rağbet var. Çünkü Dünya Sağlık Örgütü’nün yayınladığı rakamlar ”obezite”yi çağın salgın hastalığı olarak ilan etti bile! Doktor randevularının % 70’i beslenme kökenli sorunlar nedeniyle alınıyor.

 

Kısacası, ne yazık ki iş ve yaşam koşulları hem Baby Boomers bebekleri, hem de çocuklarını, özellikle sağlık açısından olumsuz noktalara getirmiş görünüyor. İnsanlar dengesiz beslenme, kirli hava, stres, hızlı tempo v.s. nin yarattığı etkileri durdurmak, azaltmak, yok etmek için alternatifler arıyorlar…

 

Gelecek 10 yılda, sağlıklı insanlara kendilerini daha iyi hissetmelerini, daha iyi görünmelerini sağlayacak ürün ve hizmet işinde olanların kazanacağına kesin gözüyle bakılıyor. Daha birkaç yıl önce olmayan ve şimdi hızla yükselen şirketler de bunu doğruluyor. ABD’li Baby Boomer’ların gelecek 10 yıl içinde Wellness alanındaki harcamalarını 5 katına çıkarmaları bekleniyor. Rakamlar müthiş! Bu durum görebilen ve anlayabilenler için kaçırılmaması gereken fırsatları işaret ediyor…

 

Wellness şirketlerinin gelişimini gözlemeye, hala başlamadıysanız ürün ve hizmetlerini kullanmaya hazırlanın derim…

 

Ciddi anlamda para kazanmak isteyen kişiler…

Ön başvuru formunu doldurduğunuz taktirde size tanıtım video linki gönderilecektir.

 

Hayatınızı değiştirecek bir fırsatı sizlere sunuyoruz.

Size sadece bize biraz vakit ayırmanız gerekiyor. Bol kazanç ve mutlu bir hayat dileği ile…

 

Ön Başvuru Formu Linki: Ayrıntılı bilgi için: http://ortakheyecan.com/ortakgelir/scripts/signup.php?pid=441033

http://video.google.com/videoplay?docid=7635768421616939004#docid=-6060888714025795356

http://video.google.com/videoplay?docid=7635768421616939004#docid=-573214592953079015

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.