Yaz Tatili İçin Erken Rezervasyon Fırsatları İle Benzersiz Bir Tatil

Tatil, özellikle tüm yılı yoğun bir iş temposu ile geçiren kişiler için büyük önem taşır. Hepi topu 15 gün ile sınırlı yaz tatillerinin özlemini duyan kişiler, kendileri için en uygun tatil planını yapmaya çalışırken bir dizi engel ile karşılaşırlar ki bu engellerin en büyüğü hiç kuşkusuz finansa dayalıdır. Peki, yaz tatilini paranızın katili olmadan nasıl planlayabilirsiniz?

Tatil, özellikle tüm yılı yoğun bir iş temposu ile geçiren kişiler için büyük önem taşır. Hepi topu 15 gün ile sınırlı yaz tatillerinin özlemini duyan kişiler, kendileri için en uygun tatil planını yapmaya çalışırken bir dizi engel ile karşılaşırlar ki bu engellerin en büyüğü hiç kuşkusuz finansa dayalıdır. Yoğun talebin olduğu, yüksek sezon adı verilen bu dönem, tatil yapmak isteyen birey ya da bireyler için oldukça yüksek külfetlere gebedir. Tüm yılı üzerlerinde büyük bir stres ve bir dizi sorumluluk ile tamamlayan çalışan için en tatsız olanı tatil için bütçe ayırmakta zorlanmasıdır. Peki, yaz tatilini paranızın katili olmadan nasıl planlayabilirsiniz?

Yaz tatili planlamanın ilk kuralı organize olmaktır. Nasıl bir tatil hayal ediyorsunuz? Tatilinizi nerede geçirmeyi planlıyorsunuz? Birey ya da aile misiniz? En fazla kaç liralık bir tatili karşılayabilirsiniz? Tatil için tarih aralığınız esnek mi? Yurtiçinde mi tatil yapmak istiyorsunuz, yurtdışına mı çıkmak istiyorsunuz? Bu soruların yanıtlarını ne kadar erken verirseniz o denli çok alternatife sahip olursunuz. Hem yurtiçi hem de yurtdışı seyahatlerinde erken rezervasyon fırsatlarını takip etmek benzersiz bir tatil yaşamak için en idealidir.

Erken Rezervasyon Yaptırmanın Avantajları Nelerdir?

Yaz tatili erken rezervasyon fırsatları size umduğunuzdan çok daha fazla seçenek içinden seçim yapabilmenizi sağlar. Zorunlu kaldığınız ya da seçme şansınızın sınırlarını ortadan kaldırır. Erken rezervasyon demek iş yerine bildirmekle yükümlü olduğunuz tarihleri şansa bırakmamak ve kendi organizasyonunuzun iplerini kendi elinizde tutmak demektir.

Yaz tatilinizi erken rezerve etmek sizin ile birlikte tatil yapacak kişilerin de planlarını belirlenmiş tarihler üzerinden yapabilmesine olanak tanır.  Önceden planlı olmak hem kendiniz hem de çevreniz için önemlidir.

Erken rezervasyon size ayırdığınız bütçe karşılığında çok daha iyi bir tatil yapmanızı sağlar. Sezon içinde çok yüksek bedeller ödenen otel ve tatil köylerine neredeyse yarı fiyatına rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Erken planlanan yaz tatili seçenekleri neredeyse yüzde 50’lere varan bir indirim oranı ile satışa sunulur. Bu da demek oluyor ki çok nüfuslu ailelerde her iki bireyden birinin tatili erken rezervasyon ile bedavaya gelir. Üstelik tikokupon indirimleri sayesinde konaklamaya daha az ödeyebilirsiniz. Örneğin http://tikokupon.com/kategori/tatil-otel-seyahat/ sayfasındaki indirimlerden biri işinize yarayabilir.

Erken Rezervasyon Ne Zaman Yapılmalıdır?

Erken rezervasyonunuzu ne kadar önce yaparsanız o oranda indirim alırsınız. Bu ne demektir? İndirim oranları otellerin doluluk oranı arttıkça düşer. Yani erken rezervasyon seçeneklerinin başında harekete geçerseniz otel ya da tatil köyleri henüz dolmaya başlamadığı için yüksek indirim oranı alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken tatilinizi geçirmeyi planladığınız tarihleri belirlemek ve gidilecek destinasyon için sunulan en iyi alternatifleri değerlendirmek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rezervasyon Siteleri İndirim Kuponları – Temmuz, 2020

 • 50 TL Tatil.com İndirim Kodu

  Tatil.com'da 1000 TL üzeri yurtiçi otellerde 50 TL ek indirim sağlar - 50 TL Tatil.com İndirim Kodu

 • % 8 Hotels.com İndirim Kodu

  31 Mart 2021 tarihine kadar yapılacak otel rezervasyonlarnda geçerli %8 indirim sağlar - % 8 Hotels.com İndirim Kodu

 • 200 TL Setur İndirim Kodu

  4000 TL ve üzeri rezervasyonda geçerli 200 TL ek indirim sağlar - 200 TL Setur İndirim Kodu

 • Biletall İndirim Kodu Fırsatları

  Promosyonlu otobüs bileti, uçak bileti ve diğer indirim kodlarını keşfetmek için tıklayın! - Biletall İndirim Kodu Fırsatları

 • 25 TL Tatil.com İndirim Kodu

  500 TL ve üzeri yurtiçi ve yurtdışı rezervasyonda geçerli 25 TL ek indirim sağlar - 25 TL Tatil.com İndirim Kodu

 • 50 TL Setur İndirim Kodu

  1000 TL üzeri tüm rezervasyonlarda geçerli anında 50 TL indirim sağlar - 50 TL Setur İndirim Kodu

 • % 8 Hotels.com Maximum İndirim Kodu

  31 Aralık 2020 tarihine kadar Visa logolu İş Bankası kredi kartı ile yapılan otel rezervasyonlarında anında % 8 ek indirim sağlar - % 8 Hotels.com Maximum İndirim Kodu

 • % 7 Şehir Fırsatı İndirim Kodu

  Şehirdeki Aktivite, Eğlence, Restoran, Otel vb. rezervasyon ve etkinliklerde geçerli % 7 indirim sağlar - % 7 Şehir Fırsatı İndirim Kodu

 • 300 TL Touristica İndirim Kodu

  6000 TL ve üzeri otel rezervasyonu için 300 TL anında indirim sağlar - 300 TL Touristica İndirim Kodu

 • 100 TL Setur İndirim Kodu

  2000 TL üzeri tüm rezervasyonlarda geçerli anında 100 TL indirim sağlar - 100 TL Setur İndirim Kodu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir