Valiz Alacaklara Fiyatı Uygun En İyi 7 Marka Önerisi

1- Ççs Orta Boy 8 Tekerlekli % 100 Abs Kırılmaz Valiz

Kırılmaz Valiz Tavsiye Ççs Orta Boy 8 Tekerlekli % 100 Abs Kırılmaz Valiz

Sert darbelere dayanıklı % 100 ABS teknoloji malzemesi ile üretilmiş olan bu Ççs Orta Boy 8 Tekerlekli % 100 Abs Kırılmaz Valiz, en çok tavsiye edilenler arasında. Kademeli olarak ayarlanan çek çek ve eşyaları ayırabilecek iç donanıma sahip. Yırtılmaz ve sağlam kaliteli kumaştan üretilmiş. Şifreli kilit sistemi var. İhtiyaca göre alınabilecek büyük, orta veya küçük boy (kabin boy) ebatları bulunuyor. Her üçü de alındığında iç içe geçirerek kullanılmadığında yerden tasarruf sağlamak mümkün. Uçak seyahatleri için sağlam bavul markası arayanlara önerilir. Diğer özelliklerine, ebatlarına ve kullanıcı yorumlarına bakıp fikir edinebilirsiniz.

2- Escape Hostes Tipi Büyük Boy Tekerlekli Valiz

En İyi Escape Hostes Tipi Büyük Boy Tekerlekli Valiz Tavsiye

Tavsiye edilen en iyi büyük boy tekerlekli valiz olan Escape Hostes Tipi Büyük Boy Tekerlekli Valiz, su geçirmez havlu kumaştan imal edilmiş. Kulplar ve fermuarının sağlam, malzemenin ise kaliteli olduğu satın alıp kullananların yaptığı yorumlardan da anlaşılabilir. Tekerlekleri erimeye dayanıklı silikon malzeme. Oldukça geniş iç hacmi bulunuyor. Bordo, gri, kırmızı, lacivert, mor ve siyah renkleri olan büyük ve orta boy modelleri mevcut.

3- Anka Av 1001 Abs Valiz Seti

En İyi Anka Av 1001 Abs Valiz Seti Tavsiye

Kabin boy, orta boy ve büyük boy ebatlarda olan Anka Av 1001 Abs Valiz Seti, özelliklerine de bakıldığında iyi kalitede ve uygun fiyatlı bir valiz seti. Tekerlekleri, fermuarı ve malzemesinin sağlam olduğu yapılan yorumlardan da anlaşılabilir. % 100 abs materyali kullanılmış. Sürgülü ve ayarlanabilir taşıma kolu (çek çekleri) eli acıtmayacak ergonomik yapıda tasarlanmış. Bu üçlü seti oluşturan her bir valizde güvenliği sağlayan şifreli kilit sistemi mevcut. Özellikle uçak seyahatlerinde kullanmak için darbeye dayanıklı bavul arayanlara tavsiye edilir. Fiyatına ve diğer özelliklerine bakıp değerlendirebilirsiniz.

4- Ççs Valiz Seti 8 Tekerlek Abs Kırılmaz Valiz

En İyi Ççs 3'Lü Valiz Seti Tavsiye

Kırılmaz valiz arayanlar için tavsiye edilen bu Ççs Valiz Seti 8 Tekerlek Abs Kırılmaz Valiz, dayanıklı valiz seti almak isteyenler için ideal yapıda. Büyük, orta ve kabin boydan oluşan bu set, iç içe geçebilmesi sayesinde saklanırken yerden tasarruf sağlar. Fiyatı uygun, kaliteli bavul markası olan Ççs’nin farklı renk ve seçeneklerde valizleri ve valiz setleri de bulunuyor. Online satış kampanyası dahilinde yapılan özel indirimlere denk gelirseniz kaçırmayın. Fiyatına ve diğer özelliklerine bakıp fikir edinebilirsiniz.

5- My Valice Expo Abs Büyük Boy Valiz

En İyi My Valice Expo Abs Büyük Boy Valiz Tavsiye

Güçlü ve dayanıklı %100 ABS hammadde ile üretilmiş olan My Valice Expo Abs Büyük Boy Valiz, 77x49x32cm ebadında ve 4 kg ağırlığında. Sağlam ve uzun ömürlü olması için gövde üzerine monte edilen aksesuarlar, perçin yerine çelik vida ile tutturulmuş. Diğer valizlerde de olduğu gibi 360° dönebilen 4 adet tekerleği bulunuyor. Sapı tutarken elleri acıtmayan silikon kaplı (soft touch) yumuşak tutma sapı var. Eşyaların dağılmasını önleyen kilitli kemeri ve şifreli kilit sistemi mevcut. Piyasadaki alternatiflere göre fiyat kalite açısından önerilen iyi bir valiz. Kullananların yorumuna ve diğer özellikleri bakıp fikir edinebilirsiniz.

6- Uk Polo Club G1 Orta Boy Valiz

En İyi Uk Polo Club G1 Orta Boy Valiz Tavsiye

Tavsiye edilebilecek orjinal, kaliteli bavul markası Uk Polo Club G1 Orta Boy Valiz modeli oldukça uygun fiyatla online satışa sunuluyor. Şık ve kullanışlı olan bu UK Polo Club marka valiz, darbelere karşı dayanıklılık gösteren ABS malzemeden üretilmiş. Sessiz çalışan, 360 derece dönen sağlam tekerlekleri mevcut. Uzun süre kullanım için özel tasarım vidalı metal aksamı bulunuyor. Sağlam çekme kolu, dört köşe tekerlek sistemi ile ağır yükleri rahatça taşıyabilir. Yumuşak ve el acıtmayan yapıda tasarlanmış kauçuk kaplı metal tutma aparatları mevcut. Dik veya yatay taşınabilir. Parçaların tümü değiştirilebilir yapıda ve 2 yıl garantili bir valiz. Özellikle Polo marka valiz arayanlar için tavsiye edilen fiyatı uygun bir model.

7- Wexta Antrasit Büyük Boy Valiz

En İyi Wexta Antrasit Büyük Boy Valiz Tavsiye

Büyük, orta ve küçük kabin boyu da bulunan uygun fiyatlı Wexta Antrasit Büyük Boy Valiz, sağlam ve kaliteli iyi marka bavullar arasında. Piyasadaki alternatif bavullara göre daha ucuz. Araç bagajlarında az yer kaplayabilecek prizmatik yapıda tasarlanmış. Yapılan yorumlardan da anlaşıldığı üzere şık ve kullanışlı olduğu fakat çekme kolunun basit bulunduğunu belirtmek gerek. Çekme kolu önemli değil diyorsanız tercih edilebilecek bir valiz.

Valiz Alacaklara Tavsiyeler

Satın alınacak valizin nerede ve nasıl kullanılacağını düşünerek hareket etmekte fayda var. Örneğin uçakla seyahat edecekseniz havayolu şartlarına uygun olmalı. Yani tekerlekleri ve darbeye dayanıklılığı bu noktada önem taşımaya başlar. Ayrıca hafif olmalı ve dikişleri kaliteli olmalı. Valizin dışı kırılmaz sert malzeme veya su geçirmeyen kumaştan olmalı. Gerekirse daha fazla eşya koyabilmek için körüklü bavullar da tercih edilebilir. Böylece 2. bir bavula ihtiyaç kalmaz. Çek çek sapları yumuşak ve kaliteli olursa elinizi acıtmadan taşıyabilirsiniz. Ayrıca iç cepleri, fermuarları, bölmeleri kullanışlılık ve bavul içi düzen için önem taşır. Bavulun kalitesini dikişleri belirler. Kaliteli bir bavul çok iyi ve sıkı dikilmiş olmalı, kullanılan dikiş malzemesi güçlü ve ustalıkla yapılmış olmalı. En iyi ucuz valizleri internetten satın almak mümkün. Ancak satın almadan önce özellikle kullanıcı yorumlarına dikkat edip, tavsiye ve önerileri değerlendirmek yapılacak olan seçimde önem taşır.

Yeni nesil bavul nedir? Hangi seyahate hangi boy bavulu götürmeliyiz? Seyahat tiplerine göre bavul seçimleri nasıl olmalı? İşte bu sorulara cevap veren güzel bir “ne” “nasıldır” videosu…

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rezervasyon Siteleri İndirim Kuponları – Nisan, 2024

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.