Uzay Kuvvetleri 2911 Mart 2015 İzle

İlk ve tek olarak izleyicileri ile buluşacak olan Uzay Kuvvetleri 2911 hakkında ki yazımı sizler ile paylaşmak istedim. Türkiye’de yapımı devam eden ve ilk olarak izleyicileri ile buluşacak olan animasyon filmi olarak vizyona girecek olması bizleride merak içerisinde yayınlanacağı anı bekletmektedir…

Murat Kaptan olarak bilinen Türkiye’nin ilk animasyon filmi Uzay Kuvvetleri 2911 filminin yönetmenliğini, senaristliğini ve aynı zaman da yapımcılığını Şahin Michael Derun üstlenmiştir. Başarılı bir yönetmen olan Derun aynı zaman da görsel etkileme uzmanı olarak ’ta karşımıza çıkmaktadır. Avusturalya’da eğitimi sonrasında Amerika’ya giderek görsel etkileme (efekt) üzerine birçok filmde çalışmıştır. Tahminimce Derun biz neden bir animasyon filmi yapmıyoruz diyerek ülkemizin ilk ve tek animasyon filmi olacak olan Murat Kaptan animasyon filmi izle projesine hızlı bir başlangıç yapmıştır. Takma adı Falcon olan Derun 2008 yılı dizi filme katkıda bulunmuştur.

Bizleri 91 dakikalık harika bir bilimkurgu animasyon filmi bekliyor diyebilirim. Murat Kaptan ve ekibi bir uzay serüveninde yeni basit bir görev için Nebula gezegenine doğru harekete geçerler. Hızla yol alan gemi bu yolda nedeni bilinmeyen bir arıza sonucunda gezegene sert bir iniş yapmak durumunda kalacaktır. Kehanetler ile anılan ve yaşlı kurt ’un bahsetmiş olduğu Uzay Kamasını alarak geri dönmeleri gerekecektir. Açacakları geçitten tekrar geri dönmeleri gerekmektedir ama onlar ile birlikte başka bir gemide geçitten geçecektir. Hiç kimse bunun büyük bir savaşa sebep olacağını düşünemezdi. Peki, ne olacak ve bu savaş nasıl bir son bulacaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Etkinlik, Yemek, Bilet vb Şehir Fırsatı Kuponları – Aralık, 2020

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir