Uzaktan Kumandalı/Manuel 12V Akülü Jeep Modelleri

Fiyat performans açısından alınabilecek en ucuz akülü jeep modelinden en iyisine kadar sırasıyla…

1- Pilsan Nevada 12V Akülü Jeep

Pilsan Nevada 12V Akülü Jeep Özellikleri
18 kg ağırlığında ve 35 kg taşıma kapasitesi var. Maksimum hızı ise 7 km/h. 2-3 yaşından 12 yaşına kadar kullanıma uygun. Termoprotector adı verilen aşırı ısınmaya karşı devre koruması mevcut. Ön ve arka siperlikleri sökülebilir, koltuğu ayarlanabilir. Pnelinde müzik çalar sistemi mevcut (SDcard, USB ve Radyo). Işıklı ve akıllı anahtar sistemi bulunuyor. Elektronik kornası var. Hareket ederken ön farları yanıyor, ileri geri ve turbo vites özelliği mevcut. Çocuğun ayağını gazdan çektiği anda otomatik olarak durabilir. Depo kapağından şarj etme imkanı var. Kolay kullanımlı şarj cihazı mevcut. Akülü jeep almak isteyenler için en iyi ve ucuz modellerin başında…

2- Samy Range 12V Akülü Jeep (Uzaktan Kumandalı)

Samy Range 12V Akülü Jeep Özellikleri
Taşıma kapasitesi 35 kg. Çocuk ayağını gaz pedalından çektiği anda otomatik olarak kendini frenleyebilir. Aşırı ısınmaya karşı devre koruma özelliği var. Ön kaput açılabilir. Akü seti sökülebilir. Ebeveyn kontrolü sağlayan uzaktan kumandası var. 2 x 12V arka motoru mevcut. İleri ve geri vites özelliğinin yanısıra turbo ve normal vites kolu bulunuyor. Işıklı anahtar sistemi olan eğlenceli ve uygun fiyatlı bir model.

3- Dolu 8083 Askeri Akülü Jeep 12 Volt 4×4 Commando Military Yeni Model

Askeri Akülü Jeep 12 Volt 4×4 Özellikleri
3 yaş ve üzeri çocuklar için uygun olan bu akülü jeep 12 volt akülü. Otomatik fren sistemi mevcut. Aküyü şarj etmek için gerekli şarj aleti ile beraber satılıyor. Amortisörlü, far ve tepe farları ışıklı. Hem iç hem de dış mekanlarda kullanıma uygun. Fiyatına göre alınabilecek en iyi akülü jeep modelleri arasında.

4- Pilsan Panther 12 Volt Uzaktan Kumandalı Akülü Jeep Araba 2018

Pilsan Panther 12 Volt Akülü Jeep Özellikleri
3 yaş ve üzeri kullanım için uygun olan bu akülü jeep maksimum 35 kg’a kadar taşıyabilir. En yüksek yapabileceği hız aralığı ise 3,5-7 Km/h. 12V şarj cihazı bulunuyor. 2 x 12 V arka motorları ve 1x12V direksiyon motoru mevcut. Aşırı ısı ve akıma karşı devre koruması sağlayan thermoprotector sistemi var. İleri ve geri vites özelliği mevcut. Akıllı anahtar sistemi, panelde müzik imkanı (SDcard, USB çalar) ve emniyet kemeri var. Elektronik kornası ve sabit aynaları var. Ön ve arka siperlikleri sökülebildiği gibi, ön kaputu da açılabiliyor. Ön kaputun altında bulunan şarj girişinden veya şarj aparatı ile aküsü şarj edilebilir. Yavaşça kalkış özelliğinden dolayı sarsmaz. Hareket halinde ise farları yanabiliyor. Gaz pedalından ayak çekildiğinde otomatik olarak fren sistemi devreye giriyor. Uzaktan kumandası sayesinde ebeveyn kontrolü sağlanabilir. Çok talep gören en iyi akülü jeep modelleri arasında…

5- Dolu 8084 2018 Yeni Model Polis Akülü Jeep 4×4 12 Volt (Uzaktan Kumandalı)

Polis Arabası 4×4 Akülü Jeep Özellikleri
3 yaş ve üzeri çocuklar için uygun olan bu polis arabası (jeep) 12 volt şarj edilebilir akü ile çalışıyor (şarj aleti jeep ile bereber veriliyor). Uzaktan kumanda ile ebeveyn kontrolü mevcut. 2 ileri ve 1 geri vitesi var. Amortisörlü. Far ve tepe farları ışıklı. İç ve dış alanlarda kullanıma uygun sağlam ve dayanıklı bir model. Eğer uygun fiyatlı bir polis jeep arayışı içerisindeyseniz alınabilecek en ucuz ve iyi akülü jeep…

6- Dolu 8082 Akülü Jeep 12 Volt 4×4 Maxx 2018 Yeni Model (Uzaktan Kumandalı)

Dolu 8082 12 Volt 4×4 Akülü Jeep Özellikleri
6 ay ve üzeri çocuklar için uygun. Uzaktan kumandası sayesinde kolayca ebeveyn kontrolü sağlanabilir. 12 volt gücünde şarj edilebilir aküsü mevcut. M3 çalarlı. Otomatik fren sistemi var. Amortisörlü, far ve tepe farları ışıklı. İç ve dış mekanlarda kullanıma uygun. Oldukça hoş tasarımlı off-road bir model.

7- Pilsan Snappy 12 Volt Akülü Jeep

Pilsan Snappy 12 Volt Akülü Jeep Özellikleri
3 yaş ve üzeri çocuklar için uygun bir akülü jeep modeli. Maksimum taşıma kapasitesi 35 kg. Yapabileceği hız aralığı ise 3,5-7 km/h. 12 volt şarj edilebilir aküsü mevcut (2x12V arka motorlar). Depo kapağından ve akü üzerinden şarj edilebilir. Ayak gazdan çekildiğinde otomatik olarak durmayı sağlayan fren sistemi var. Aşırı ısınma ve devre korumaya karşı termoprotector özellikli. Akıllı anahtar sistemi (ışıklı) mevcut. Panelinde SDcard, USB, FM Radyo müzik dinleme olanağı var. İleri ve geri vites özelliği, normal ve turbo hızlandırma seçenekleri mevcut. Ebeveyn turbo vites kitleme özelliği var. Elektronik kornası, hareket halinde yanan farları, açılabilir ön kaputu ile alınabilecek uygun fiyatlı akülü jeep.

8- Dolu 8081 Akülü Jeep 4X4 Hunter 12 Volt Yeni (Uzaktan Kumandalı)

Dolu 8081 4X4 Hunter Akülü Jeep Özellikleri
3 yaş ve üzeri kullanıma uygun olan bu akülü jeep 12 volt şarj edilebilir aküsü ile çalışıyor. Şarj aleti birlikte veriliyor. Uzaktan kumanda ile ebeveyn kontrolü sağlanabilir. Mp3 çaları var. Otomatik frenleme sistemi mevcut. Amortisörü, ışıklı farları ve tepe farları var. İç ve dış alanlar için kullanıma uygun sağlam ve dayanıklı bir akülü jeep modeli.

9- Baby&Toys Hummer HX Akülü Jeep (Uzaktan Kumandalı)

Baby&Toys Hummer HX Akülü Jeep Özellikleri
Orjinal Hummer lisansına sahip bir akülü jeep. 3 yaş ve üzeri çocuklar için uygun. Taşıma kapasitesi maksimum 30 kg. Çalıştığında gerçek araba sesi çıkartıyor. Karanlıkta kolayca kullanım için led aydınlatmalı göstergeleri ve led özellikli farları mevcut. Direksiyonunda 6 farklı müzik ile keyifli bir sürüş deneyimi yaşatabilir. Ebeveyn kontrolü için uzaktan kumandası da mevcut. Emniyet kemeri var. Ön konsolunda akü şarj göstergesi, açılabilir kapılar, hareket ettirilebilen aynalar ve anahtarsız çalıştırabilme özelliği bulunuyor.

10- Pilsan Ranger Akülü Jeep 12 Volt (Uzaktan Kumandalı)

Pilsan Ranger 12 Volt Akülü Jeep Özellikleri
3 yaş ve üzeri kullanım için uygun olan bu akülü jeep maksimum 35 kg taşıma kapasitesine sahip. Yapabileceği hız aralığı ise 3.5-7km/h. 12 volt şarj edilebilir aküsü var (şarj cihazı beraber veriliyor). Depo kapağından veya akü şarj aparatı ile şarj edilebilir. 2×12 volt arka motorlar, 1×12 volt direksiyon motoru mevcut. Aşırı ısı ve akıma karşı devre koruması sağlayan Thermoprotector sistemi var. İleri ve geri vites özellikli. Akıllı anahtar sistemi, panelde müzik çalma olanağı, emniyet kemeri, elektronik korna gibi özellikleri mevcut. Ön ve arka siperlikleri sökülebilir. Ön kaputu açılabilir. Bu akülü jeep aynı zamanda yavaş ve sarsmadan kalkış özelliğine sahip. Ayak gaz pedalından çekildiğinde ise otomatik olarak durabilir. Uzaktan kumandası ile ebeveyn kontrolü sağlanabilir. Uzaktan kumanda üzerinde 3 kademeli hız seçeneği ve fren yapma özelliği de mevcut. Çocuk için alınabilecek en iyi akülü jeep.

11- Aliş Magnum Akülü Jeep 503 12 Volt Turbo

Aliş Magnum Akülü Jeep Özellikleri
24 kg ağırlığında olan bu akülü jeep maksimum 45 kg taşıma kapasitesine sahip. 3 yaş ve üzeri çocukların kullanımına uygun tasarlanmış. 2 adet 6 volt 12 amper şarj edilebilir aküsü bulunuyor. Saatteki hızı 4 ile 7 km arasında. İleri ve geri vitesinin yanısıra turbo vitesi de mevcut. Vites konumları ışıklı. Elektronik fren sistemi var. Çift arka motoru ve şanzıman sistemi mevcut. Emniyet kemeri ve elektronik kornası var.

12- Pilsan Attack 12V Çift Kişilik Akülü Jeep

Pilsan Attack 12V Çift Kişilik Akülü Jeep Özellikleri
3 yaş ve üzeri kullanıma uygun olan bu akülü jeep ise 70 kg taşıma kapasiteli ve iki çocuğun aynı anda binebileceği genişlikte. Saatte yapabileceği hız aralığı 3.5-7 km. 12 volt şarj edilebilir aküsü var. Depo kapağından ve akü üstünden kolayca şarj edilebilir. Arka motorları 2x12V. Aşırı ısınmaya karşı devre koruması sağlayan Termoprotector sistemi mevcut. İleri ve geri vites özelliğinin yanısıra turbo vitesi de var. Ebeveyn turbo vites kilitleme özelliği mevcut. Elektronik kornası, hareket halinde yanan farları, açılabilir ön kaput gibi güzel özelliklere sahip.

13- Mercedes Benz G55 AMG 12V Akülü Jeep (Bluetooth Kumandalı)

Mercedes Benz G55 AMG 12V Akülü Jeep Özellikleri
2018 yılında en son çıkan yeni model. Bluetooth kumandalı akülü jeep/araba. Rengi metalik parlak vişne çürüğü ve gerçek araba boyası kullanılmış. Diğer akülü jeep ve arabalardan oldukça farklı özelliklere sahip.

İnternette akülü arabalar için özel indirim veren pek çok mağaza bulmak mümkün. Bunlar arasında ebebek, joker, hepsiburada.com, trendyol ve n11.com siteleri sayılabilir. Tıkladığınızda açılan sayfadan bu haftanın kampanyalarını görebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Anne, Bebek ve Çocuk Mağazaları Alışveriş Kuponları – Şubat, 2024

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.