Uygun Fiyatlı En İyi 7 Erkek Bot (Kışlık/Outdoor)

1- The North Face Storm Strike Erkek Bot (Su Geçirmez)

Uygun fiyatlı en iyi erkek bot önerisi

Oldukça hafif ve su geçirmez özellikli bu The North Face Storm Strike Erkek Bot kışın rahatlıkla giyilebildiği gibi bazıları yazın bile giydiğini belirtiyor. Alınabilecek en iyi fiyat/performan kışlık botlardan biri. Ayağa tam oturduğu, hiçbir şekilde rahatsızlık vermediği çok hafif ve rahat olduğu satın alanların yorumlarında da sıklıkla belirtiliyor. Bol karlı havalarda giyilebilen bir bot. Yağmur suyu geçirmez. Kışın sıcak tutan bir bot arıyorsanız bu The Nort Face bot modeli hem orjinal hem de ideal.

2- Salomon Deemax 3 TS Waterproof Erkek Bot

Uygun fiyata en iyi Salomon erkek bot

Rahat, hafif ve kaliteli işçiliği olan bu Salomon Deemax 3 TS Waterproof Erkek Bot, Biraz dar kalıplı olduğundan 1 numara büyüğü tavsiye ediliyor. Uzun yıllar rahatlıkla kullanılabilir. Karda su tutmadığı gibi, ayağı üşütmeyecek nitelikte bir bot ayakkabı. Outdoor bot modelleri arayanlar için en iyilerden biri. Ayakta şık duran, kolay temizlenebilen, tabanı yumuşak ve Waterproof özellikli bu kışlık outdoor botu satın alanlar oldukça memnun.

3- Jack Wolfskin All Terrain 7 Texapore Erkek Bot

Fiyatı uygun en iyi Jack Wolfskin erkek bot

Özellikle Jack Wolfskin marka kışlık outdoor bot arayanlara en çok tavsiye edilen bu Jack Wolfskin All Terrain 7 Texapore Erkek Bot modeli, dar kalıplı olduğundan satın alırken 1 numara büyük seçilmeli. Eğer siyah tercih ettiğiniz halde füme rengi kalmışsa sorun etmeyin, çünkü siyaha çok yakın bir tonda. Kışın karlı havalarda giyilebilecek en iyi botlardan biri. Ayağı üşütmez, soğuk havalarda kullanışlı ve rahat bir ayakkabı.

4- Lowa Zephyr Gtx Hı Bot Coyote Erkek Bot

Uygun fiyatlı en iyi Lowa erkek bot çizme modeli

Kalın, dayanıklı ve hafif bir bot çizme modeli arayanlar için hem kullanışlı hem de kaliteli olan bu Lowa Zephyr Gtx Hı Bot Coyote Erkek Bot modeli en iyilerden biri. Karlı ve yağmurlu havalarda rahatça giyilebilen tam bir fiyat performans bot/çizme modeli. Uygun fiyatlı ve iyi bir uzun bot.

5- Merrell Moab Fst 2 Mıd Gtx Erkek Bot

Uygun fiyatlı en iyi Merrell erkek bot modeli

Sağlam ve esnek tabanlı bir bot olan bu Merrell Moab Fst 2 Mıd Gtx Erkek Bot modeli kış aylarında rahatlıkla kullanılabilir. İnternetten sipariş verecekseniz satın alırken ayak numaranız ne ise onu baz almaya dikkat edin. En fazla yarım numara büyük tercih edilebilir. Zira diğerleri gibi dar kalıplı olmadığı kullanıcı yorumlarında da belirtiliyor. İster kot giyin, isterseniz keten veya kadife pantolon. Hepsinin altında uygun duracak bir model.

6- Antarctica 3106 M Siyah Erkek Bot

Ucuz ve iyi Antarctica erkek bot çizme modeli

Alınabilecek en ucuz ve fiyatına göre iyi bir bot/çizme modeli. Önden fermuarlı olan bu Antarctica 3106 M Siyah Erkek Bot içerisinde ayağı sıcak tutmak için kullanılan kürke benzer bir malzeme bulunuyor. O nedenle online sipariş verirken 1 numara daha büyük tercih edebilirsiniz. Fiyatına ve satın alanların yorumuna bakıp değerlendirin.

7- Nike Manoa Leather Erkek Bot

En uygun Nike erkek bot modeli

Nike marka bot arayanlara önerilebilecek bir model olan Nike Manoa Leather Erkek Bot oldukça şık ve sağlam bir ayakkabı. Kış günleri ve yağmurlu havalarda gündelik hayatta dışarıda gezerken kullanmak için ideal. Fiyatı uygun, şık, estetik ve rahat görünümlü. Kullanıcı yorumlarına bakıp değerlendirebilirsiniz.

Kışlık botlar çoğunlukla her gün giyildiği için rahatlık önemli bir konu. Günlük kullanımda ayağı sıkmamalı ve sıcak tutmalı. Bunun yanısıra ayağın nefes almasını sağlamalı. Kauçuk tabanlı botlar kaymayı önlediğinden eğer karda giyilecekse tercih edilmeli. Ve tabii ki su geçirmez olmalı. Hafif olmasına dikkat edin, sizi yormaz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ayakkabı ve Çanta Mağazaları Alışveriş Kuponları – Mayıs, 2020

 • 40 TL Trendyol Visa İndirimi

  100 TL'ye 40 TL indirim için Visa kartı Trendyol'a kaydetmeniz yeterli. Detaylar için tıklayın! - 40 TL Trendyol Visa İndirimi

 • 30 TL Morhipo Hediye Çeki

  175 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli 30 TL indirim çeki için Morpass'a üye olmanız yeterli! - 30 TL Morhipo Hediye Çeki

 • 75 TL Trendyol Hediye Çeki

  Trendyol Yedigün kampanyası dahilinde 15 TL, 45 TL ve 75 TL hediye çekleri... - 75 TL Trendyol Hediye Çeki

 • 35 TL FLO İndirim Kodu

  200 TL ve üzeri alışverişte geçerli 35 TL indirim sağlar - 35 TL FLO İndirim Kodu

 • 30 TL FLO İndirim Kodu

  200 TL ve üzeri alışverişte geçerli ekstra 30 TL indirim sağlar - 30 TL FLO İndirim Kodu

 • % 5 DESA İndirim Kodu

  Tüm alışverişlerde geçerli anında %5 indirim sağlar - % 5 DESA İndirim Kodu

 • 45 TL In Street İndirim Kodu

  300 TL ve üzeri alışverişte geçerli sepette 45 TL indirim sağlar - 45 TL In Street İndirim Kodu

 • Boyner İndirim Kodları (Liste)

  Bu günün yeni indirim kodları listesi bu kampanya sayfasında... - Boyner İndirim Kodları (Liste)

 • 20 TL FLO İndirim Kodu

  180 TL ve üzeri tüm ürünlerde geçerli 20 TL ek indirim sağlar - 20 TL FLO İndirim Kodu

 • 40 TL FLO İndirim Kodu

  225 TL ve üzeri alışverişte geçerli anında 40 TL indirim sağlar - 40 TL FLO İndirim Kodu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir