Uygun Fiyatlı En İyi 5 Büro Tipi Mini Buzdolabı

Büro tipi buzdolabı seçimi yaparken sessiz çalışması ve iyi soğutması öncelikli tercih. Ebatları ve hacimleri farklılık göstermesine rağmen her biri tezgah boyutunda ve yükseklikleri yaklaşık 84 cm. Kullanım şekline veya kaç kişi olduğunuza bağlı olarak iç hacmine karar verebilirsiniz. Birkaç kişilik ofis için en ideali 140 litre olanlar…

Sessiz Çalışan Büro Tipi Buzdolabı

İşte fiyat performans açısından iyi 5 büro tipi buzdolabı
Kullanıcı yorumları olumlu ve iyi puan almış 5 büro tipi buzdolabı tavsiyesi

1- Altus AL 306 E A+ 140 Lt Büro Tipi Buzdolabı

Sessiz çalışan büro tipi buzdolabı arıyorsanız alabileceğinizin en iyisi Altus AL 306 E. Genişliği ise birkaç kişilik ofis için yeterli (140 litre hacminde). Soğutması ve buzluğundan herkes memnun. İnternet üzerinden sipariş verdiğinizde Arçelik servisi gelip kurulumu yapacaktır. Fiyatına ve kullanıcı yorumlarına bakıp değerlendirin.

Altus AL 306 E Büro Tipi Buzdolabı Özellikleri
Toplam Brüt Hacmi: 140 lt
Enerji Sınıfı: A+
Yükseklik: 84 cm
Genişlik: 54,5 cm

2- Altus AL 305 A+ 90 Lt Mini Buzdolabı

Altus AL 305 hacmi diğer modele göre daha ufak (90 lt). Boyutu da öyle, dolayısıyla fiyatı daha düşük. Sipariş verdiğiniz taktirde yine Arçelik servisi tarafından kurulumu gerçekleştirilecektir. Özelliklerine, fiyatına ve kullanıcı yorumlarına bakıp fikir edinin.

Altus AL 305 Mini Buzdolabı Özellikleri
Toplam Brüt Hacmi: 90 lt
Enerji Sınıfı: A+
Yükseklik: 81.8 cm
Genişlik: 47 cm

3- Vestel SB90/SBY 90 A+ 90 Lt Büro Tipi Buzdolabı (Dondurucu Bölmeli)

Fiyatına göre performansı en iyi Vestel ofis tipi buzdolabı Vestel SB90/SBY. 90 litre hacmindeki bu sessiz çalışan ofis tipi mini buzdolabı aynı zamanda iyi soğutuyor. Fiyatına ve kullanıcı yorumlarına da bakarak değerlendirebilirsiniz.

Vestel SB90/SBY 90 Büro Tipi Buzdolabı Özellikleri
Toplam Brüt Hacmi: 90 lt
Enerji Sınıfı: A+
Yükseklik: 84 cm
Genişlik: 48 cm

4- Vestfrost VF 90 A+ 90 Lt Büro Tipi Buzdolabı

Büro ortamında ihtiyacınızı gayet iyi karşılayabilecek ofis tipi mini buzdolabı. Vestel’in yan ürünü olan Vestfrost VF 90 fiyat performans açısından tavsiye edilenler arasında. Satın almış olan kullanıcı yorumlarına da bakıp değerlendirebilir ve sipariş verebilirsiniz.

Vestfrost VF 90 Büro Tipi Mini Buzdolabı Özellikleri
Toplam Brüt Hacmi: 90 lt
Enerji Sınıfı: A+
Yükseklik: 84 cm
Genişlik: 59 cm

5- Vestel EKO SB120 A+ 120 Lt Büro Tipi Buzdolabı (Dondurucu Bölmeli)

Vestel EKO SB120 120 litre hacminde sessiz çalışan büro tipi buzdolabı. Gerek soğutması, gerekse sessiz olması açısından olumlu puan almış bir buzdolabı. Dondurucu bölmesi de bulunan Vestel Eko model bu buzdolabının özellikleri ise;

Vestel EKO SB120 Büro Tipi Buzdolabı Özellikleri
Toplam Brüt Hacmi: 120 lt
Enerji Sınıfı: A+
Yükseklik: 84 cm
Genişlik: 54 cm

Bilindiği gibi internette buzdolabı satan pek çok mağaza mevcut. Bu mağazaların dönemsel kampanyaları sayesinde özel indirimle sipariş verebilirsiniz. Örneğin; Hepsiburada.com, MediaMarkt, Gittigidiyor, N11.com ve Trendyol en uygun fiyatları sunan siteler arasında. Tıkladığınızda açılan sayfadan bu haftanın indirim kampanyalarını görebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ev veya Ofis için Mobilya ve Dekorasyon Mağazaları Alışveriş Kuponları – Şubat, 2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.