Uygun Fiyatlı En İyi 4 Masa Tenisi Masası

Kolay Katlanan Masa Tenisi Masaları

Kolayca katlanıp taşınabilen, tekerlekli, iç mekan (indoor) kullanım için tasarlanmış fiyatı uygun masa tenisi masaları. Evde, güzel bir havada dışarıda, bahçede üstü kapalı alanda, garajda vb. aile ve arkadaşlarınızla keyifle masa tenisi oynamak isteyenler için…

Masa Tenisi Masası – İnceleme

1- Delta Elegance Masa Tenisi Masası

Yine iç mekanda kullanıma uygun olan nizami ölçülerde (274×152,5×76 cm) bir masa tenisi masası. Tek yüzeyinin katlanabilir olması sayesinde bir kişinin tek başına antrenman yapma imkanı var. Kurulumu kolay ve tekerlekleri sayesinde rahatça taşınabilen bir masa tenisi masası. Belirtilen ağırlığı 70 kg. ve Delta Spor firmasının garantisiyle GG üzerinden satışa sunuluyor.

2- Dynamic Sport İndoor Masa Tenisi Masası

İç mekan (indoor) kullanıma uygun olan Dynamic Sport İndoor Masa Tenisi Masası kolay kurulumlu nizami ölçülerde (274×152,5×76 cm) bir masa. Katlanabilir ve tekerlekleri sayesinde bir yerden bir yere kolayca taşınabilir. Ağırlığı 45 Kg civarında. İki kişi maç yapabileceği gibi, tek tarafının katlanmasıyla da tek kişilik antrenman yapma imkanı sağlıyor. Masanın yüksekliği isteğe bağlı olarak ayarlanabilir. Ağ demir set, 2 adet raket ve 3 adet de masa tenisi topu hediyeli. 2 yıl İnterspor garantili, faturalı ve ücretsiz kargo ile adrese gönderimi var.

3- Dynamic Delux Katlanabilir Masa Tenisi Masası

Kompakt tasarımlı, iç mekan (indoor) kullanıma uygun olan Dynamic Delux Katlanabilir Masa Tenisi Masası diğerleri gibi nizami ölçülerde (274×152,5×76 cm) tasarlanmış. Belirtilen net ağırlığı 66 kg. Çift parça katlanabilir ve tekerlekleri sayesinde kolayca taşınabilir. İstenirse yine tek yüzey katlanarak bir kişinin tek başına antrenman yapması sağlanabilir. Ücretsiz kargo, faturalı ve garantili olarak satışa sunuluyor.

4- Masa Tenisi Masası Sunman Portatif Çantalı

İç mekan kullanımına uygun en ucuz masa tenisi masası. Oldukça kolay kurulumlu ve katlanabilir özellikte. Kurulu Ebatları: 150 cm x 68 cm x 67 cm. Çift parça olarak katlanabiliyor ve tekerlekleri sayesinde kolay taşınabilir. Belirtilen ağırlığı ise 48 kg. Raket ve file hediyeli olarak satışa sunuluyor.

Evde, Bahçede, Garajda Masa Tenisi

Aile veya arkadaşlarla masa tenisi oynamak hem sağlıklı hem de eğlenceli bir spor. Günümüzde uygun fiyatlı nizami ölçülerde masa tenisi alınabileceği gibi dar mekanlara da uygun boyutlarda masa tenisi masası bulmak mümkün. Üstelik hepsi katlanabilir ve tekerlekleri sayesinde kolay taşınabilir nitelikte. Böylece yer sorunu yaşayanlar masa tenisinin kurulacağı alana uygun boyutta satın alabilir.

O An İçin Kendinize Oyun Arkadaşı Bulamıyorsanız Dert Etmeyin

En önemli özelliklerinden biri de tek tarafının katlanabiliyor olması. Eğer kendinize bir oyun arkadaşı bulamıyorsanız dert etmenize gerek yok. Masa tenisi masasının tek tarafını yukarı doğru katlayarak, tek kişinin oynayabileceği hale de getirebilirsiniz. Pinpon topuna masa tenisi raketiyle vurduğunuz zaman fileyi geçen top tam karşınızdaki masa tablasına çarpacak ve topun tekrar sizin sahanıza düşmesini sağlayacak. Evet belki yenmesi zor bir rakip var karşınızda 🙂 Ama reflekslerinizi geliştirmek ve biraz terleyip nefes açmak için bundan güzel fırsat olamaz. Eğer etrafınızda sizi seyreden birileri olursa hemen konuya dalıp oynamak isteyeceklerdir. Bundan da şüpheniz olmasın.

Masa Tenisi Masasını Nereye Koymalı?

Bahar aylarının gelmesiyle beraber havalarında ısınması yer seçeneklerini daha da genişletir. Hiç imkan olmasa bile yakın arkadaşlarınızdan birini veya birkaçını ikna edip beraber almayı ve uygun alan bulmayı düşünebilirsiniz. Bahçeli bir evde oturuyorsanız havanın güzel olduğu zamanlarda bahçede masa tenisi masanızı kurabilir ve keyifle oynayabilirsiniz. Garaj veya uygun otopark alanları da oynamak için ideal olabilir. Yer bulmak için etrafınıza bakıp biraz düşünün. Ya da arkadaşlarınızın fikrini alın. Sonuç sizin için çok keyifli olacak. Spor yapmanın eğlenceli yanını keşfettiğinizde daha sağlıklı ve keyifli zaman geçirdiğinizi fark edeceksiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Spor/Outdoor ve Ayakkabı Mağazaları İndirim Kuponları – Mayıs, 2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.