Ultima Koşu Bandı İnceleme: Modeller ve Özellikler

Ultima koşu bandı nasıl? Kimler için uygun, fiyatı ve özellikleri neler? Ultima koşu bandı kullananlar ne diyor. Bu yazıda fiyat/performans açısından çok tercih edilen ve evde kullanıma uygun olan Ultima koşu bandı modellerinden bazılarını inceledik. Ultima koşu bandı kullanan yorumlarını ise ilgili linkler üzerinden keşfedebilirsiniz.

Ultima AC-3500 Masajlı Motorlu Koşu Bandı

Ultima AC 3500

Diğer Ultima koşu bantlarında olduğu gibi buradaki Ultima AC-3500 de Mp3 ve USB girişlerine sahip. Body fat ile vücut yağını ölçebilir. Darbe emici amortisör sistemi mevcut ve EFS yavaş düşme sistemi var. Kontrol panelinde LCD elektronik ekranı bulunuyor. AC-3500 modelinde başlatma durdurma düğmesi, hız kontrolü ve nabız ölçme özelliği diğerleri gibi panel kolunda mevcut.

Ultima AC 3500 koşu bandında ilk dikkat edilmesi gereken motor gücü. 2.75 hp DC motor özelliğiyle 100-110kg taşıma kapasitesine sahip. Yürüyüç/koşma alanı 126 x 43 cm ebadında olduğundan rahat bir hareket alanı sağlar. Manuel eğim özelliğinde ve 3 kademeli. Nabız, hız, mesafe, kalori ve zaman gibi gösterge paneli bilgilerinin yanı sıra body fat program bilgileri de göstergede mevcut. Nabız ölçmeyi elden yapabilir. Evde kullanıma uygun olan DC 3500 koşu bandı katlanabilir ve tekerlekli olduğu için rahatça taşınabilir.

En ucuz AC 3500 fiyatını yapacağınız küçük bir araştırmayla bulabilir ve en uygun fiyatla sipariş verebilirsiniz. Genellikle alıcı ve satıcının buluştuğu pazar yerlerinde dönemsel kampanyalarda en ucuz fiyatı bulabilmek mümkün. Ultima AC-3500 kullananlar satın alım sonrasında sipariş verdikleri alışveriş sitesi (veya pazar yeri) üzerinde bu model için de yorumlarını ve değerlendirmelerini yapıyorlar. Güncel değerlendirme ve yorumlar için ilgili alışveriş sitesi üzerindeki yorumlara bakıp değerlendirebilirsiniz.

Ultima DC-4000 Masajlı Otomatik Eğimli Koşu Bandı

Ultima DC 4000

Buradaki Ultima DC-4000 modelinde paneldeki eğim düğmesi sayesinde otomatik olarak %15 dereceye kadar eğim sağlanabilir. Bu şekilde yokuş etkisi yaratmak mümkün. Diğer Ultima koşu bandı modellerinde olduğu gibi DC-4000 modelinde de Mp3 ve USB girişleri mevcut. Dilerseniz hoperlörü de kullanabilirsiniz. Body fat ile vücut yağ oranı ölçülebilir. Darbe emici amortisör sistemi yine bu modelde de var. Mekik aparatı sayesinde egzersiz sonrası mide kaslarınızı çalıştırabilirsiniz. Masaj cihazında bulunan anti selülit masaj kemeri ile kasları gevşetmek mümkün.

2.75 HP DC motora sahip olan Ultima DC 4000 koşu bandı maksimum 110 kg taşıma kapasitesine sahip. Hızı ise 1-14km/h. Otomatik eğimli olma özelliği sayesinde yürüme veya koşma sırasında yokuş etkisi yaratabilirsiniz. Nabız ölçer, hız, mesafe, kalori ve zaman gibi gösterge bilgileri mevcut. Ayrıca body fat programı ve çeşitli program bilgileri var. Elden nabız ölçmek mümkün. Evde kullanıma uygun, katlanabilir ve tekerlekli olması sayesinde kolayca taşınabilir.

DC-4000 fiyatı en ucuz online satış sitelerinde bulunabilir. İnternette yapacağınız bir araştırma ile en uygun fiyatla sipariş verebilirsiniz. Ultima DC-4000 satın alan ve kullananların yorumları da yine ilgili alışveriş sitesi içerisinde yer alıyor. Güncel yorumlara ulaşabilmek için ilgili sayfanın yorumlar bölümüne bakın!

Ultima DC-5000 Masajlı Otomatik Eğimli Koşu Bandı

Ultima DC 5000

Otomatik eğim ve otomatik yağlama özelliğine sahip olan bu Ultima DC-5000 Mp3, USB ve hoparlör gibi konforlara da sahip. Body fat ile vücut yağ oranını ölçebilir. EFS sistemi ve amortisör sistemi mevcut. Hem motorlu hem de masajlı olan bu koşu bandı geniş bant özelliğinde ve 130 kg taşıma kapasitesine sahip. Darbe emici amortisör sistemi ve mekik aparatı var. kontrol paneli üzerinde LCD ekranı hız, zaman, mesafe, nabız ve kalori bilgilerini gösterebilir. 12 hazırda 1 adet ise manuel olarak programı mevcut.

3 hp DC motor gücündeki Ultima DC 5000 bu sayede tam 130 kg taşıma yapabilir. Yani eğer kilonuz 100-110kg civarında ise sizin için DC-5000 uygun. Yürüyüş/koşu alanı ise 126 x 45 cm ebadında. Otomatik eğimli olan DC 5000 %20 derece eğim sağlayabilir. Nabzınızı elden ölçebilir. Hız, mesafe, kalori gibi gösterge bilgileri ve body fat programı mevcut. Ev için ideal olan bu Ultima koşu bandı katlanabilir ve tekerlekleri sayesinde kolay taşınabilir.

DC-5000 için en ucuz fiyatı internet üzerinde bulabilirsiniz. Genelikle alıcı ve satıcıların bulunduğu güvenilir ve çok bilinen pazar yerlerinde güvenli alım satım imkanı var. Satın almadan önce Ultima DC-5000 kullananların yorumlarını yine aynı alışveriş sitesi üzerinden görebilir, değerlendirmeleri okuyup karar verebilirsiniz.

Ultima SL-5000 Masajlı Otomatik Eğimli Motorlu Koşu Bandı

Ultima SL 5000

Otomatik eğim ve otomatik yağlama özelliğine sahip olan bu Ultima SL-5000 diğerlerine oranla daha güçlü olan motoru sayesinde 140kg taşıma yapabilir. Eğer kilonuz 100-120kg civarı ise bu koşu bandını almayı tercih edebilirsiniz. Ultima SL 5000 3 hp DC motoru var. Ve 1-14km/h hızında. Yürüme/koşma alanı 126 x 45 cm ebadında. %20 dereceye kadar otomatik eğimli.

Motorlu ve masajlı bir koşu bandı olan Ultima SL 5000 modelinde diğerleri gibi darbe emici amortisör sistemi mevcut. Aynı zamanda mekik çekmek için mekik aparatı var. Otomatik yağlama ve otomatik eğim özellikleri mevcut. Kontrol paneli üzerinde LCD elektronik ekranı ile hız, zaman, kalori, nabız göstergesi var. Bunun yanısıra hız azaltma veya arttırma yapabilir, çeşitli programları kullanabilirsiniz. 45 x 126 cm bant genişliğine sahip. Benzer modellere göre en geniş bant denebilir. Darbe emici amortisör sistemi bulunuyor. Mekik aparatı sayesinde egzersiz sonrası mide kaslarını çalıştırmak mümkün. Kolayca kurulum yapabilir, evde kullanabilirsiniz. Katlanabilir ve tekerlekleri sayesinde kolaylıkla taşınabilir.

Ultima koşu bantlarında fiyatlar motor gücüne ve taşıma kapasitesine göre değişiklik gösterir. SL-5000 en ucuz fiyatı için internette küçük bir araştırma yapmanız yeterli. Zira fiyatlar dönemsel kampanyalarla çeşitli dönemlerde değişiklik gösterebiliyor. Kendiniz için uygun olduğunu düşünüyorsanız en uygun fiyatı yakaladığınızda satın alabilirsiniz. Ultima SL-5000 kullanan yorumları yine ilgili satış sitesinde yer alıyor. Güncel yorumlar için bakabilir ve değerlendirmeleri okuyabilirsiniz. Satın alanlar kullanım sonrası yorum ve değerlendirme puanlarını ilgili alışveriş sitesi üzerinden paylaşırlar. En son değerlendirmeler için göz atın!

Ultima DC-1500 Koşu Bandı Motorlu Manuel Eğimli

Ultima DC 1500

Body fat ile vücut yağ oranını ölçebilen buradaki Ultima DC-1500 yürüme veya koşu sırasında MP3, USB girişleri ve hoperlörü sayesinde müzik dinleme keyfini sunabilir. EFS adı verilen yavaş düşme sistemi ve darbe emici amortisör sistemi mevcut. Amortisör sistemi sayesinde koşu sırasında vücut ağırlığının koşu bandına verdiği baskı azalır. Bu sayede koşu bandının daha uzun ömürlü olması sağlanır.

Ultima DC 1500’ün özellikleri arasında ilk bakılacak olan motor gücü. Motor gücü 2.75 hp DC motor ve dolayısıyla en çok 100-110 kg ağırlığı taşıyabilir. Saatte maksimum 14km hızla koşabilmeye olanak tanıyor. 126×43 cm ebadında yürüme alanı var. 3 kademeli manuel eğim imkanı mevcut. Nabız ölçme, hız, mesafe göstergesi, zaman, kalori, body fat ve ihtiyaç duyulabilecek program bilgileri gösterge panelinde. Nabız ölçmeyi elden yapabilirsiniz. Evde kullanıma uygun tasarlanmış olan DC-1500 modeli katlanabilir ve tekerlekleri sayesinde kolaylıkla taşınabilir.

İnternette yapacağınız küçük bir araştırmayla DC-1500 fiyatı için güncel sonuçlar bulabileceğiniz gibi satın alma aşamasında en ucuz fiyatı veren online alışveriş sitesi üzerinden sipariş verebilirsiniz. Ultima DC-1500 satın alan ve kullananlar genellikle satın alım yaptığı satış sitesi üzerinde de ürün hakkkında yorumlarda bulunurlar. DC-1500 alınır mı sorusuna en iyi cevabı da yine yaptığınız bu araştırma sonucunda bulabilirsiniz.

Ultima DC-3000 Motorlu Masajlı Manuel Eğimli Koşu Bandı

Ultima DC 3000

Ultima koşu bantları arasında en çok satan model olan Ultima DC-3000 fiyat/performans açısından çok tercih ediliyor. Diğer Ultima koşu bandı modellerinde olduğu gibi Mp3 ve USB girişleri ve aynı zamanda hoperlör imkanı var. Vücut yağ oranını body fat ile ölçebilirsiniz. Yavaş düşme sistemi sağlayan EFS yine bu Ultima modelinde de mevcut. Darbe emici amortisör sistemi sayesinde koşu esnasında vücut ağırlığının banda verdiği baskı emilir ve koşu bandının ömrünün uzun olmasını sağlar.

2.75 hp gücünde DC motoru sayesinde max. 100-110 kg’a kadar taşıma kapasiteli Ultima DC 3000 koşu bandı ile saatte 14 km hıza kadar koşabilmek mümkün. Tabii kendinizi zorlamanıza gerek yok bu rakam sadece koşu bandının performansıyla ilgili. Yürüyüş alanı ise 126 x 43 cm ebadında ve oldukça uygun. 3 kademede manuel eğim sağlanabiliyor. Gösterge bilgileri arasında nabız, hız ve mesafe bilgilerinin yanısıra kalori, body at gibi gerekli programlar mevcut. DC-3000 kullanırken elden nabız ölçebilirsiniz. Evde kullanıma uygun olan bu model katlanabilir ve tekerlekleri sayesinde kolayca taşınabilir.

Eğer bu modeli satın almayı düşünüyorsanız en ucuz fiyatı bulmak için küçük bir araştırma yapmanız yeterli. Ultima DC 3000 fiyatı için üretici firmanın verdiği fiyattan çok daha uygun fiyata online satın almak mümkün olabiliyor. DC-3000 kullananlar satın aldıkları alışveriş sitesi üzerinde genellikle değerlendirme yaparak yorumlarını bırakırlar. Bu yorumlara burada yer vermeye gerek olmadığı gibi, ilerleyen zamanda yeni yorumlar da ekleneceği için en güncel yorumları yine satış sitesi üzerinden bakarak değerlendirebilirsiniz. Ultima DC-3000 satın alınır mı sorusuna en güzel cevabı yapacağınız araştırma sonucu öğrenmek en iyisi.

Ultima Koşu Bandı Nasıl Kurulur?

Aşağıdaki videoda DC-3000, AC-3000 ve AC-3500 Ultima koşu bandı nasıl kurulum yapıldığına dair özet anlatımı görebilirsiniz.

Kurulum videosu sayesinde Ultima Koşu Bandını evde kolayca kurup hemen kullanmak mümkün.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Spor/Outdoor ve Ayakkabı Mağazaları İndirim Kuponları – Mayıs, 2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.