Toz Torbasız Elektrikli Süpürge Tavsiyesi

Toz torbasız elektrikli süpürgeler bizi torba derdinden kurtarır. Hazneye biriken tozları boşaltıp, hazneyi yerine takarsınız. Basit ve kullanımı kolaydır. Güçlü emiş gücü ve sessiz çalışması beklentilerimiz arasında. Uygun fiyatlı en iyi toz torbasız süpürgeler arasından fiyat performans ve marka güvenilirliğini de göz önünde bulundurarak birkaç seçim yaptık.

1- Arnica Tesla 14310

En iyi kullanıcı yorumları olan toz torbasız elektrikli süpürgelerden biri. Kullanıcıların başarılı bulduğu Arnica Tesla 14310 modeli 750 W motor gücüne ve 250 W emiş gücüne sahip. 3 lt toz kapasitesi var. Uygun fiyatlı, sessiz, iyi çekim gücünde torbasız süpürge arayanlara tavsiye edilebilir.

2- Philips FC9923/07 A Sınıfı Toz Torbasız Süpürge

Philips FC9923/07 modeli performansı en iyi olan toz torbasız elektrikli süpürge. Kullanıcı yorumlarında çok sessiz ve oldukça güçlü çekim gücüne sahip olduğu sıklıkla belirtiliyor. Özellikle uygun fiyatlı Philips marka torbasız elektrikli süpürge arıyorsanız mutlaka inceleyin.

3- Philips FC9532 PowerPro Active A Sınıfı

750 W Max. motor gücü olan Philips FC9532 PowerPro Active A sınıfı bir toz torbasız elektrikli süpürge. Kuru emiş türü, 1,7 lt toz kapasitesi ve 6 metre uzunluğunda kablosu var. Tozun en iyi şekilde toplanmasını sağlamak amacıyla geliştirilmiş PowerCyclone teknolojisi ile üst düzey temizlik performansı amaçlanmış. Philips Türkiye garantisi altında özel indirim ve ücretsiz kargo ile satışa sunuluyor.

4- Rowenta Row Ro3786TA Compact Power Cyclonic

750 W Max. motor gücündeki Ro3786TA Compact Power Cyclonic modeli Rowenta‘nın internette en çok satan toz torbasız elektrikli süpürgesi. Uygun fiyat avantajı ve performans özellikleri ev kullanıcıları için ideal. 8.7 metre kablo uzunluğu sayesinde bir odadan diğerine rahatlıkla geçebilirsiniz. 2000 W motor gücüne sahip diğer elektrikli süpürgelere eş değer performans vaad eden Rowenta Row Ro3786TA, A sınıfı performans ile %50 enerji tasarrufu sağlıyor. Kompakt tasarımı sayesinde dar alanlarda daha kolay saklanabilir.

5- Rowenta RO6954 X-Trem Power Cyclonic

Rowenta’nın modelleri fiyat uygunluğu ve başarılı performansları sayesinde ev kullanıcıları tarafından çok tercih ediliyor. Rowenta RO6954 X-Trem Power Cyclonic modeli yine 750 W motor gücü ile A sınıfı enerji verimliliği var. 8.8 metre kordon uzunluğu ve XL hazne kapasitesi ile büyük evler için ideal.

6- Homend 1230 Hurriclean Multi Siklon

Fiyatı en ucuz toz torbasız elektrikli süpürge Homend 1230 Hurriclean Multi Siklon. Ortalama kapasitede ve işinizi görebilecek iyi bir torbasız süpürge arıyorsanız tercih edebilirsiniz. 800 W motor gücü ve 150 W emiş gücü bulunuyor.

7- Arzum AR4008 Grande Turbo

1550 W motor gücü ve 370 W emiş gücüyle AR4008 Grande Turbo, Arzum markasını tercih edenlerin sevebileceği bir torbasız süpürge. Performansına göre oldukça makul fiyatı ve yeterli özellikleri var. 3 lt toz kapasitesi ve 6 metre kablo uzunluğu mevcut.

8- Fakir Veyron Turbo XL Premium

Fakir’in mor renkli ve kompakt görünümlü Veyron Turbo XL Premium modeli Fakir kalitesine güvenenlerin tercihi. 750 W motor gücünde olan Fakir Veyron Turbo XL Premium 2 litre toz kapasitesine ve 5 metre kablo uzunluğuna sahip. Hafif, kolay kullanımlı ve iyi bir performansı olduğu kullanıcıların yorumları arasında. Özellikle orta yaş üzeri kullanıcıların rahat edebileceği bir toz torbasız elektrikli süpürge.

9- Arcelik S 7540 800W

800 W motor gücü olan Arcelik S 7540 model toz torbasız elektrikli süpürge 2.8 lt toz kapasitesine ve 8 metre kablo uzunluğuna sahip. Eğer Arçelik marka torbasız süpürge arıyorsanız fiyat ve performans açısından en uygun olan bu modeli tercih edebilirsiniz.

Temizliğe vaktim yok diyenler için kendi kendine temizlik yapan akıllı robot süpürgeler ideal. Kullanıcı yorumları da dikkate alarak hazırlanmış olan buradaki en iyi robot süpürge tavsiyeleri ucuz ve iyi öneriler içeriyor. Göz atabilirsiniz.

Philips FC9919/07 Marathon Ultimate – İnceleme

Emiş gücü yüksek, sessiz ve iyi performans sergileyen bu elektrik süpürgeleri fiyatlarının da uygun olması nedeniyle çok satılanlar arasında yer alıyor. İçlerinden birini mercek altına aldık…

Philips FC9919/07 Marathon Ultimate Torbasız Elektrikli Süpürge Nasıl? Kullanıcı yorumları ne diyor ve neden tavsiye ediliyor? Bu yazımızda çok tercih edilen Philips FC9919/07 özellikleri hakkında kısa bir özete yer vermeye çalışıyoruz.

Emiş gücü yüksek, tasarımı güzel bir torbasız elektrik süpürgesi. Çok sessiz ve iyi toz alıyor olması aynı zamanda fiyatının uygun olması dolayısıyla en çok satılan torbasız elektrikli süpürgeler arasında. Kullanıcı yorumları beklentilerini karşıladığın söylüyor. Tertemiz sandığınız halıda bile denediğinizde çıkan toza şaşırabilirsiniz.

Emiş Gücü Yüksek ve Sessiz Çalışan Torbasız Elektrikli Süpürgesi

Philips’in FC9919/07 modelinde emiş gücü yüksek ve sessiz çalışan bir motor var. Böylece en sert zeminlerde bile derinlemesine temizlik yaparken aynı zamanda sesiz olmasından dolayı memnun edecektir. Özellikle bebekli aileler için en çok tavsiye edilen modellerden biri. İşlevselliği olan bir torbasız elektrikli süpürge. Aynı zamanda hafif. Dolayısıyla rahat taşınabilir ve evin içerisinde bir odadan diğerine giderken sizi yormayacak, belinizi ağrıtmayacaktır. Bu da toz torbasız elektrikli süpürgenin diğer güzel özellikleri arasında. Emiş gücünü kontrol edebilir, gerekli durumlarda kolayca yükseltip, kısabilirsiniz. Halıda birkaç gitgel yapınca sürdüğünüz yerin renginin açıldığını fark edeceksiniz. Süpürge tutmaktan nefret eden bir erkek bile rahatlıkla evi tertemiz yapabilir.

Dışarıya Toz ve Koku Vermiyor

Genellikle elektrikli süpürgelerde dışarıya toz ve koku vermesinden şikayetçi olunur. Philips FC9919/07 modeli dışarıya toz ve koku vermeden temizlik yapan en iyi toz torbasız elektrikli süpürgelerden biri. Özellikle kullanım sırasında havayı kirletmemesi ve antialerjik olması en önemli özelliklerinden biri. Ayrıca filtrenin rahat temizleniyor olması bir toz torbasız elektrikli süpürge için önemli konulardan. Philips’in  FC9919/07 Marathon Ultimate modeli bu konuda da başarılı. Toz haznesi çok kolayca çıkarılıyor. Torba derdi olmaması çok iyi.

Tasarımı ve Aparat Sayısının Yeterli

Bir elektrik süpürgesinin tasarımı, kullanışlı ve ergonomik olması kullanım rahatlığı açısından dikkat edilmesi gereken önemli konulardan biri. İyi tasarlanmış bir toz torbasız elektrik süpürgesi kullanım sırasında sizi yormayacağı gibi, estetik değerleriyle de evde sanki dekoratif bir obje gibi durarak göz zevkinize hitap eder. Philips’in FC9919/07 Marathon Ultimate modeli çarpıcı tasarımıyla ilk etkisini yapıyor. Kullanıcı yorumlarında da tasarımın iyi oluşu vurgulanmış. Bu konuda pek çok kullanıcı hem fikir.

Bir elektrikli süpürgenin aparat sayısı ihtiyaçlarınız doğrultusunda yeteli olmalı. Örneğin koltuk aralarını tozlardan arındırırken veya evin köşelerindeki tozları alırken standart aparatlarda zorlanabilirsiniz. İşte bu noktada ilave aparatlar size yardımcı olacaktır. Philips’in FC9919/07 Marathon Ultimate modeli bu noktada ihtiyaç duyulan tüm aparatlara sahip. Bu da toz torbasız elektrikli süpürgelerde olması gerek önemli özelliklerden birisi.

Kol Üzerinden Uzaktan Kumanda İle Açıp Kapatma

Eğilmeden çalıştırma ve duraklatma için ErgoGrip uzaktan kumanda özelliği var. Başlık dar alanlarda kolaylıkla hareket edebilir. Entegre uzaktan kumanda ile gücü artırmak, azaltmak ve hatta elektrikli süpürgeyi kapatmak çok kolay. Toz torbasız elektrikli süpürgeyi kullanırken telefon çaldığında tek bir parmak dokunuşuyla elektrikli süpürgeyi kapatabilir ve hemen telefona cevap verebilirsiniz. Bu örnekleme Philips’in FC9919/07 modelinde bu özelliğin nasıl işe yaradığını vurgulama için yapılıyor. Bu kullanım rahatlığı sağlayan önemli özelliklerden biri.

Uzun ve Kullanışlı Kablo

Elektrik süpürgelerinde kablonun uzun ve kullanışlı olması önemlidir. Fişe takıp bir odadan diğerine geçtiğinizde veya fiş temizlik yapılacak yere uzak bir alanda ise uzun kabloya ihtiyaç duyarsınız. İşiniz bittiğinde ise kablonun kolayca toplanması gerekir. Philips FC9919/07 Marathon Ultimate Torbasız Elektrikli Süpürge uzun kablolu oluşu ve kablonun rahat bir şekilde kullanımı ve toplanması işi kolaylaştırıyor.

Hortum ve Tekerlekler

Hortum ve tekerleklerin ergonomik olması kullanım sırasında rahat hareket etmenizi sağlar. Toz torbasız elektrikli süpürge için de geçerlidir bu. Siz işinizi yaparken sağa yada sola döndüğünüzde sizin hareketinizle beraber elekrtikli süpürge de uyumlu olarak çalışmalı, hareketinize paralel hareket etmeli. Philips FC9919/07 modeli bu konuda oldukça iyi yorumlar alımış tavsiye edilen bir model.

Philips FC9919/07 Marathon Ultimate Süpürge Özellikleri

Philips FC9919/07 Marathon Ultimate Süpürge kullanıcıları tarafından öneriliyor ve iyi özellikli olduğu vurgulanıyor. Tanıtımda bahsedilen Philips FC9919/07 özelliklerine bakalım…

2400 W gücündeki bir elektrikli süpürgeden daha fazla toz topladığı belirtilmiş. A enerji sınıfı olması anti allerjik olması en önemli ayrıntılar arasında. A enerji sınıfıyla az elektrik tüketirken yüksek performansta emiş gücü kullanıcıları en çok memnun eden özellikleri arasında. Uzaktan kumandalı oluşu sayesinde yorulmadan rahatça açıp kapatabiliyorsunuz. Sert zeminlerde bile yüksek çekiş gücü sayesinde iyi performans gösteriyor. Emiş gücü için PowerCyclone 7 teknolojisi adı verilen sisteme sahip. Bu aerodinamik tararım 3 etkili adımda hava direncini en aza indirerek emiş gücü performansını arttırıyor.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ev veya Ofis için Mobilya ve Dekorasyon Mağazaları Alışveriş Kuponları – Eylül, 2023