Tarz Sahibi Olmak İsteyenler İçin Alışveriş İpuçları

Bir tarza sahip olmak, giydikleriyle fark yaratmak, seçimlerinde özel olmak herkesin yapabileceği bir şey değildir. Sokaklarda karşılaştığımız yüzlerce şık kadından sadece bir ikisi gerçekten tarz sahibidir. Tarz olarak tanımlanabilmek için sadece şık olmanın yetmediği günümüzde siz de sizi tarz ve stil sahibi yapacak koleksiyonları uygun fiyatlara satın alarak tarz yaratabilir, adeta bir trend setter olabilirsiniz… Nasıl mı?

Doğru adresleri öğrenerek siz de tarz sahibi kişiler arasına katılabilirsiniz. İyi ve özel parçaları bulmak günümüzde çok kolay. Parmaklarınızın ucuna uzanan sonsuz dünyada tasarımcıların özel koleksiyonlarından haute couture üretimlere ulaşmak mümkün. Alışveriş merkezlerinin en özel markalarından, aksesuar dünyasının nitelikli parçalarına kadar geniş yelpazede ürün grupları internete özel indirimle satın alınabiliyor. Burada kuponları bulunan Lidyana, AVVA ve Morhipo gibi moda sitelerinden hesaplı alışveriş yapmak mümkün. Markaları ve tasarımcıları bir araya toplayan bu websiteleri ürünü evlerimize kadar ulaştırıyor.

Peki, sizi tarza kavuşturacak ürünleri nereden ve nasıl bulacaksınız?

Alışveriş severler alışveriş merkezlerinin içinde yer alan dünyaca ünlü markaların satışa sunulduğu özel ve büyük dükkanları yakından tanırlar. Gerçekten çok özel parçaların satışa sunulduğu bu mağazalarda satılan ürünlerin fiyatlarına ulaşmak zor, lakin eğer tarz sahibi olmak istiyorsanız bu mağazalar sizin için doğru adres. Şimdi sizleri bu doğru adresteki ürünlere bir kaç adım yaklaştıracak püf noktasını paylaşmak istiyorum…

İnternet üzerinden bir çok özel ürünleri bulabilmeniz mümkün. Önce doğru kombinler yapmayı ve kendi vücudunuza neyin yakışacağını öğrenmeniz gerek. Uzmanlar yapılacak kombinlerde bir tek strara yer verilmesi gerektiği konusunda bizleri uyarıyor. Yani seçtiğiniz her bir parçanın ayrı ayrı çok özellikli olması sizi şık bir tarz sahibi değil rüküş yapar. Bu nedenle seçimlerinizde özellikli parçalara yer verin ama bunların tamamını tek bir kombinde kullanmayın.

Hangi parçaların ne ile kullanılacağını, kullanılabileceğini öğrenin. Yani bir stiletto ayakkabıyı nasıl bir kombinin altında kullanmanız gerektiğini ve bu ayakkabıları nasıl kullanmamanız gerektiğini biliyor olmanız lazım. Düz ve sade bir elbiseyi nasıl takılarla hareketlendireceğinizi, deri bir etek ile nasıl bir bluz giyileceğini ya da sezonun trend desenlerini nasıl ve ne kadar kullanmanız gerektiğini önceden araştırmak ve bilmek önemlidir. Doğru tarzı yakalamanın püf noktalarını öğrenmenizin ardından gelelim tarzınızı oluşturacak özel parçaları bütçenizi sıkıntıya sokmadan nasıl alacağınıza…

Umarım bu ipuçları tarz sahibi olmak isteyenlere yardımcı olur. Esen kalın…

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Moda ve Giyim Mağazaları Online Alışveriş Kuponları – Temmuz, 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.