Taksim Beyoğlunda Konaklama İmkanı

Çoğumuz Hafta sonlarını iple çekeriz. “Ah bi haftasonu gelsede şöyle arkadaşlarla Taksimde olsak Beyoğlundaki İstiklal Caddesinde doyasıya eğlensek, gülsek, dolaşsak, yesek, içsek, bütün o üzerimizdeki stresi, monotonluğu, yorgunluğu atsak. Yani kısaca yaşadığımızı hissetsek ne güzel olur” demez miyiz? Peki ya güvenli bir konaklama nasıl olacak?..

Çoğumuz Hafta Sonlarını İple Çekeriz.

“Ah bi haftasonu gelsede şöyle Taksim’e gitsek, İstiklal Caddesinde turlasak, mağazalara bakınsak, arkadaşlarla doyasıya eğlensek, gülsek, dolaşsak, yesek içsek…  Bütün o üzerimizdeki stresi, monotonluğu, yorgunluğu, atsak. Yani kısaca yaşadığımızı hissetsek ne güzel olur” demez miyiz?..

 

Aslında bu programı gerçekleştirmek çok basit. Birkaç telefon görüşmesi birkaç yer tespiti… Önce buluşulacak mekan tespit edilir, yemek yenecek yer için oylama yapılır ve aktivasyon planı… Akşam hep beraber eğlenilecek gülünecek içilecek adres bulunur. Herşey tamamdır ama can sıkıcı ve önemli bir konu vardır. ZAMAN bu güzel planda su gibi akıp gidecektir. Geri dönüş vakti geldimi acaba otobüs bulacakmıyım? Acaba araç kullanabilecek miyim? -ki bu mümkün olmayacatır-. Bu ve benzeri can sıkıcı düşünceler.

 

İşte bizde diyoruz ki bu sorununuzun giderilmesi yöntemi bizde, zira Butik Dora Otel tamda sizin istediğiniz yerlere çok yakın Taksim Meydanına 200m mesafede İstiklal Caddesine 10m mesafede, eğlence merkezlerine çok yakınız. Bu otelin inşası, faaliyete geçişi henüz çok yeni. 6. ayda eski tarihi bir bina iken eski ve yeni mimari izleri taşıyan bir Butik Otel haline getirildi. Tüm dekorasyon yeni, yıpranmışlık sıfır. 8 odası 4 odasına rahatlıkla ek yataklar konulabilir. (Özellikle arkadaş guruplarına yönelik düşünülebilir). 1suit oda minimum 2 kişi maximum 6 kişi alabilir. Çok kısa bir süre sonra Turizim Bakanlığından belgeli olacak olan otelimiz ,24 saat resepsiyon hizmeti vermektedir. Buyrun ziyaretimize gelin, veya internet sitemizi ziyaret edin. Otelimiz müşteri profili genellikle yurt dışında yaşayan Türkler, Yabancı şirketler aracılığı ile gelen misafirler, Kamu çalışanları, Müfettiş mizafirlerimizi sayabiliriz. Bizim önceliğimiz temizlik ve güvenli bir ortam sağlamak. Müşteri memnuniyetini sağlamak ise öncelikli hedefizimizdir.

 

Taksim meydanda merkezi konumu ile modern tarzda iç ve dış mimarisi ile sinemalara, tiyatrolara, mağazalara, restoranlara, alesveriş merkezlerine yakınlığı ile Dora Otel eğlence olanakları ile de kentin kalbinin attigi yerdedir. Galatasaray Lisesine, St Antuan Kilisesine, Çiçek Pasajına ve Atatürk Kultur Merkezine yürüme mesafesindedir. İstiklal cd. 10m, Taksim Meydanına 200m.dir. Single yataklı odalarına 2 adet ek yatak koyulabilir. Twin odalarda banyo küvet/wc. double yataklı odalarda banyo duş/wc.dir. Suıt odalarda min. 2 kişi max. 6 kişi konaklayabilir. Ayrıca otelin anlaşmalı taksi durağı vardır. Cafe & Restaurant, Merkezi ısıtma, klima, saç kurutma makinası, televizyon, uydu kanalları, banyo/wc, direk hat telefon, mini bar, küvet/wc, kablosuz internet bağlantısı, yangın alarmı, oda servisi, koltuk…

 

Şehit Muhtar Mah. Öğüt sok. No:11 Taksim / İstanbul Tel: 0212 243 35 65 Fax : 0212 243 35 52 www.doraotel.com

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rezervasyon Siteleri İndirim Kuponları – Ocak, 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir