Tabelacılık ve E-Ticaret

E-ticaret deyince internetten bir şeyler satmak ya da almak anladığımızı herkes bilmekte. Ama ülkemizde, her yeni sistemde yaptığımız gibi bu sistemde de güvenilirlik kavramını oturtmadan, dolandırıcılık ya da pahalıcılık kavramını oturttuğumuz için e-ticarette de çabuk başarı elde etme şansımızı kendi ellerimizle katlettik…

 

Basılı ve Mekanik Destek Amaçlı Tabelacılık ve E-Ticaret

E-ticaret deyince internetten bir şeyler satmak ya da almak anladığımızı herkes bilmekte. Ama ülkemizde, her yeni sistemde yaptığımız gibi bu sistemde de güvenilirlik kavramını oturtmadan, dolandırıcılık ya da pahalıcılık kavramını oturttuğumuz için e-ticarette de çabuk başarı elde etmek zorlaşmıştır.

 

Bu imajı yıkmak içinde bulunduğumuz ortamı güçlü göstermek, ofis görünümünün yanı sıra bu işin erbabı görünümünü de yapacağımız dekorasyon ve düzenleme ile vermek zorundayız. Neden; çünkü müşterilerimizi korkusuzca davet etmek zaruridir.

 

Güçlü Görünmek İçin Nelere İhtiyacımız Var?

Öncelikle ofis de olsak, kalabalık bir grupta, imalat bile yapıyor olsak; mutlaka çevreyi, binayı, yol güzergahlarını yönlendirme ve tabelalarla süslemeliyiz. Bunlar taşınmazlığımızı ve kapkaç firma olmadığımızı ispatlayan ilk adımlardandır. Daha sonra iç dekorasyonda duvarları, kolon ve kirişleri numune resimler, yaptığımız işi anlatan çizim ve grafiklerle donatmalı, lokal ışıklarla süslemeliyiz. Her yenilikte ilan etmek adına da bu görselleri düzenli olarak değiştirmeliyiz.

 

E-ticaret adından da anlaşılacağı üzere elektronik ticaret olduğu için elektronik görseller de çok önemlidir. Led’ler, kayar yazılar, LCD ya da grafik ekranlar tüm reklam dekorasyonumuzda olmalıdır.

 

Tüm bunlar düzgün firma olduğumuza önce kendimizi, personelimizi daha sonra da müşterimizi ikna etmek için zaruri ihtiyaçlardır.

 

Bu ihtiyaçlarda, firmamız www.m3reklam.com tüm organizasyonları kendi imalatları ile birleştirerek en uygun fiyatlara gerçekleştirmektedir.

 

Marka olmak reklam yapmaktır. Yine bizlerin girişimi olan ve markalaşma yolunda çok yol kat etmiş olan www.m3decorium.com adlı firmamızdan fikirler alabilirsiniz..

 

Herkese kolay gelsin.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir