obilir > Konular > İnternet ve Online İşler > Web Site Tasarımı > Site Kurmak İçin Vaktinizi ve Paranızı Boşa Harcamayın!

Site Kurmak İçin Vaktinizi ve Paranızı Boşa Harcamayın!

Boşa vakit kaybetmeden,boşa para harcamadan yalnızca 1 gün içinde kendi sitenizi kurmak ister miydiniz?

 

Bir site kurmak, en azından site sahibi olmak istiyor ve bunu internet ortamında araştırıyorsanız, tahminimce ortaya çıkan sonuç; işe yaramaz sistemler, sen yapamazsın biz yapalım diyerek yüzlerce binlerce TL isteyen kişiler, karmakarışık dillerde anlatılmış boş bilgiler, uykusuz geceler, çaresizlik ve bu iş olmayacak vazgeçeyim hissi…

 

Bunları Nereden Mi Biliyorum?

Bunlar benim sadece birkaç ay öncesine kadar tam olarak yaşadığım ve içinde bizzat bulunduğum durumlardır, eminim size de çok tanıdık geliyordur. İşte bu yazıda sizleri bu dertten kurtaracak, benim yaptığım hataları yapmayarak hem paranızı hem de vaktinizi boşa harcamayacağınız bir yoldan bahsedeceğim.

 

İnternette fazlaca zaman geçiren biri olarak bir süre önce hem işlerim açısından hem de ek gelir elde etmek adına site kurma fikrine kapıldım, ancak üstte bahsettiğim gibi, başkasına kurdurmak çok pahalı, internetteki bilgiler anlaşılmaz, ve bazı yöntemler çok işe yaramaz duruyordu. Umudumu kaybetmek üzereyken Web Sitesi Kurma Rehberi adında bir eğitim setiyle karşılaştım.

 

İlk başta şüpheyle yaklaştım, çünkü ilk olarak daha önce böyle birkaç ürün satın almış ve boş yere para kaybetmiştim, ikinci olarak Web sitesi kurma rehberi adlı bu ürün, site kurma konusunda sıfır bilgiye sahip kişilerin birkaç saat içerisinde, yüksek kalite siteler kurabileceğini söylüyor ve yanında birçok ücretsiz bonus veriyordu. Gerçekten site kurmak bu kadar basit olabilir miydi? Hiçbir ön bilgiye sahip olmadan, binlerce TL harcamadan, sadece birkaç saat içinde site kurmak hem cazip geliyor hem de kafamı karıştırıyordu. . Bu setin yazarı Serdar YÜKSEL ise, gerçekten bu işi bilen ve insanlara yardım eden biri miydi, yoksa insanların umutlarından para kazanmak isteyen biri mi?

 

En sonunda ne kaybedebilirim ki deyip bu rehberi almaya karar verdim. Artık buda olmazsa bu işlerden tamamen vazgeçecektim. Ürünü aldıktan sonra bir üye alanına yönlendirildim ve e-kitap ve videolardan oluşan seti indirdim; okumaya ve videoları izlemeye başladığımda en temelden başlayarak adım adım bir anlatım, çok kolay ancak bir o kadar kaliteli bir yöntem öğretildiğini gördüm. Yaptığım tek şey anlatılanları takip ederek aynısını yapmaktı, sonuç mu? Birkaç saat olmasada yaklaşık 1 gece de sitemi kurduğumda gözlerime inanamadım. Bu siteyi ben mi kurmuştum gerçekten? Bu kadar zamanı boşuna mı harcamıştım?


Web sitesi kurma rehberinin başlığını hala hatırlarım; Web sitesi kurmak istiyor ancak bunu nasıl yapacağınızı bilmiyor musunuz? Burada aradığınızdan fazlasını bulacaksınız!

 

Bu fazlalık ise kesinlikle Ücretsiz BONUSLAR: Seo eğitimi, internet reklamcılığı, Google ın Sırrı, Ücretsiz domain ve benim aynı zamanda internet ortamında para kazanmamı sağlayan ve hala neden ücretsiz verildiğini anlamadığım Site kazançları adlı bonusla gerçekten aradığımdan ve beklediğimden çok daha fazlasını aldım…

 

Web sitesi kurma rehberini almakla sadece bir eğitim seti almıyor, her zaman takıldığınız yerlerde size yardım edecek profesyonel bir insan oluyor, inanın bana işin en güzel tarafı bu. Sağda solda bilgi dilenmek yerine, ne zaman bir sorununuz olsa her zaman destek alabiliyorsunuz.

 

Sonuç olarak arkadaşlar, yaptığım onca yanlıştan sonra, tek doğrum olan ve gerçekten harika bir ürün olan Web Sitesi Kurma Rehberi ile artık istediğim kadar site kurabiliyor, yönetiyor ve canım ne isterse onu yapıyorum. Eğer sizde site kurmanın en kolay yolunu öğrenmek isterseniz, boşuna para ve vakit kaybetmeden işe web sitesi kurma rehberi ile başlamanızı şiddetle tavsiye ediyorum. Daha detaylı bilgi için blog sayfama bekliyorum. http: //websiteolustur.blogspot.com.tr/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir