Sevgiliyle Konuşulacak Konular İle İlgili İpuçları

Sevgilinle saatlerce hoş vakit geçirmek, yanından mutlu ve eğlenmiş bir şekilde ayrılmasını istiyorsan öncelikle ETKİLİ SOHBET YÖNTEMLERİ’ni bilmen gerek. Böylece onun hoşlandığı erkek olmaya devam edebilirsin. Sevgilinle saatlerce uzun uzun sohbet etmek için sürekli senin konuşmana gerek yok. “Hangi soruları sorman gerektiğini” öğrendiğinde konuşulacak konular da kendiliğinden gelecek, hafifleyeceksin.

Sevgiliyle konuşulacak konular biz erkekler için büyük anlam ifade ediyor. Ne konuşmalı, nasıl konuşmalı bilmek istiyoruz. Her erkek gibi biz de sevgilimizle saatlerce sohbet etmek, ona keyifli anlar yaşatmak istiyoruz. Bu oldukça doğal bir şey. Hatta sen de bunu canı gönülde istiyorsun, öyle değil mi?

Kadınlar dinlemek değil konuşmak ister. Ama şöyle de bir ayrıntı vardır:

“Kadınlar hoşlandıkları erkeklerle konuşmak ister.”

Sen de bu kızın sevgilisi olduğuna göre demek ki senden hoşlanıyor. Peki kızla saatlerce nasıl konuşulur?

Sevdiğin kızla uzun uzun konuşabilmek istiyorsan önce onu dinlemeyi öğrenmelisin. Ama erkeklerin neredeyse %98 inin kaçırdığı bir nokta var. Kadını konuşmaya teşvik edersen konuşur. Eğer sürekli sen konuşursan bir süre sonra zaten artık konuşmak istemeyecektir. Düşünsene kızın sana anlatacak bir sürü şeyi var. Ama sen ona hiç konuşma fırsatı vermiyorsun. Sürekli konu değiştiriyorsun, kız da bir türlü sohbete dahil olamıyor. Bunun yerine kızın da üzerine yorum yapıp sohbet edebileceği konulardan konuş.

Bunun da en kolay yolu kızın hayatı üzerinden hareket etmektir. Kızla saatlerce konuşabilmek ve kızın senin yanında rahatlamış, eğlenmiş bir şekilde ayrılmasını sağlamak için yapman gereken tek şey şu: “Konuyu kızın üzerine konuşabileceği yerlere getir, arkana yaslan ve kızı dinle.

Konuyu niye ben oraya getirmek zorundayım diye bir soru soruyorsan kadın erkek ilişkilerindeki en temel noktayı kaçırdığını üzülerek söylemeliyim. Yönlendirmek her zaman erkeğin görevidir. Erkek yönlendirir, kadın takip eder. Sohbeti yönlendirmek de senin görevin. Ama görevini yaptıktan sonra artık arkana yaslanmalı ve kızı dinlemeye başlamalısın. Konuşan kişi her zaman için kendinden bir şeyler verir. Yani yatırım yapar. Şimdi soruyorum sana, sürekli sen konuşursan, kıza hiç yatırım yaptırmazsan, o kızın senden vazgeçmesi kolaylaşmaz mı? Tabi ki kolaylaşır. Bu nedenle mümkün olduğunca kızı konuşturmalısın.

Sevdiğin Kızla Nasıl Sohbet Edersin?

Kızı konuşturmak için konuyu kızın hayatına getirmen gerektiğini söyledik. Peki bunu nasıl yaparız? Çok basit, kızın hayatını irdeleyen sorular sorarak.

Örnek:

Sohbet sırasında kıza kendi hayallerimizden bahsediyoruz. Gelecekte ne olmak istediğimizi, kendimi nerede gördüğümüzü anlatıyoruz. Kızla tutkulu bir şekilde gelecekten konuşuyoruz. Ufak bir sır vereyim. Kadınlar gelecekten konuşmayı sever. Kendi gelecek planların diğer erkeklerinkinden farklıysa, otomatikman kadının gözünde farklı ve değerli bir erkek olursun.

O nedenle her zaman kaliteli gelecek planları yap! Kendi planlarından bahsettikten sonra kıza şu soruyu sor:

“Peki senin gelecek planların nelerdir?”

Kız “Mmmm, şeyyy, benim pek planım yok ki?” derse onu konuşması için biraz cesaretlendir.

“Hadi canım nasıl yok, içinde bir yerlerde çok güzel bir gelecek hayalinin olduğuna eminim. Hadi tatlım senin planlarını, düşüncelerini merak ediyorum ve öğrenmek istiyorum. Senin düşüncelerin benim için çok değerli.” diyerek sevgilini cesaretlendir…

2 Yorumlar

  1. Belki kız utangaçtir kız ne yapacak

  2. ÇOK SAÇMA BİR İP UCU.ÇOCUKSU BULDUM.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.