Sevgilisi Olan Kızın Kalbini Kazanmanın Yolları

Sevdiğiniz kızın bir erkek arkadaşının olması pek çoğumuz için büyük hayal kırıklığı nedenidir. Oysaki bazı metotlarla ve iyi bir gözlemle sevdiğiniz kızın kalbini kazanabilirsiniz. Bu sayfadaki yazıda sevgilisi olan kızın kalbini kazanmanın ipuçlarını bulacaksınız…

Sevgilisi Olan Kızın Kalbini Kazanmak İçin;

Sevgilisi Olan Kızın Kalbini Kazanma1. Öncelikle, sevdiğiniz kızın hali hazırda devam eden ilişki hakkında bilgi toplamaya çalışın. Rakibinizin iyi ve kötü yanlarını analiz edin. Unutmayın ki düşmanınızı dostunuzdan daha yakınınızda tutmalısınız. Rakibinizi tanımak için elinizden geleni yapın.

2. Sevdiğiniz kız ile duygusal bağ kurmaya çalışın. Bunu ancak iletişiminizi kuvvetlendirmekle yapabilirsiniz. Sevdiğiniz kız ile yakın olun ancak onu mevcuttaki erkek arkadaşından ayırmaya çalışıyormuş gibi davranmayın. Bunun yerine size ihtiyaç duyduğu anları kollayın ve her zaman için orada olun.

3. Asla ikiniz ile ilgili imada bulunmayın. Her zaman için onun içinde bulunduğu durumda desteğe ihtiyacı varmış da siz de bu nedenle ona o kadar yakınmışsınız duygusunu uyandırın. Özellikle tartışma anlarından sonra yakınlarda bulunarak, ona bunu hak etmediğini söyleyerek, haksız dahi olsa ona hak vererek rakibinizi alt edebilirsiniz. Bu süre içinde sevdiğiniz kıza mevcuttaki erkek arkadaşının kötü yanlarını da çaktırmadan gösterebilir böylece güçlü yönleri ile ortaya çıkmasını önleyebilirsiniz. Bu anlayışlı tavır dolaylı yoldan beğendiğiniz kızın erkek arkadaşı ile sizin aranızda karşılaştırma yapmasına neden olur. Ve sizin erkek arkadaşından çok daha iyi bir erkek olduğunuzu düşünmesini sağlar.

4. Her zaman için sevdiğiniz kızın kendisini iyi hissetmesini sağlayın. İltifatlarda bulunun ancak bu iltifatların gerçek olmasına dikkat edin. Psikolojik danışman gibi değil, müşfik, ilgili, düşünceli ve zarif bir erkek olduğunuzu hissettirin.

Kadınları etkilemek, çekici olmak ve sohbetin incelikleri gibi konularda ipuçları veren buradaki çekici iletişim yöntemleri çok işinize yarayacaktır. Mutlaka inceleyin!

***

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir