Sevgililer Gününe Özel 5 Romantik Otel

Sevgililer günü oteli

14 Şubat Sevgililer Gününün pazartesi gününe denk gelmesi nedeniyle bu yıl pek çok çift hafta sonunu kapsayan romantik seçeneklere yönelecek gibi görünüyor. Bu kapsamda pek çok mekan da bu özel günü bir iki gün evvelinden başlayacak organizasyonlarla karşılamaya hazırlanıyor. Siz de farklı ama bir o kadar da özel bir sevgililer günü yaşamak ve yaşatmak istiyorsanız işte size birbirinden keyifli bir o kadar da romantik 5 otel…

1- Büyük Abant Oteli

Abant kendi başına romantik bir ortam. Kara teslim beyaz doğası üzerinde gerçekleştirilecek doğa yürüyüşleri, fayton turları, kızakla kaymak hatta ata binmek gibi eğlenceli bir o kadar da romantik aktiviteler diyarı… Eğer bu sene sevgililer gününde romantik bir hafta sonu geçirmek istiyorsanız Büyük Abant Oteli sizin için ideal bir adres. Otelin sevgililer günü için hazırladığı paket programın bedeli ise kişi başı 120 TL’den başlıyor.

2- Güral Sapanca Oteli

Sevgililer gününde sevgiliniz ile tercih edebileceğiniz bir diğer adres ise Güral Sapanca Oteli. Doğanın kucağında stresten arınmak ve aşkınızı tazelemek için Güral Sapanca’nın sevgililer gününe özel menüsüne bir göz atmanızı tavsiye ederim. Canlı müzik eşliğinde romantik bir akşam yemeğinin ardından sevgi ile kutsanmış bir hafta sonu geçirebilir Spa’da alınacak bir couple masajı ile unutulmaz bir sevgililer günü yaşayabilirsiniz. Konaklama fiyatları iki kişilik odada kişi başı 185 TL’den başlıyor.

3- Richmond Nua Wellness Park

Sapanca’da yer alan bir diğer otel ise Richmond Nua Wellness Park. Sevgililer Gününe özel hazırlanan romantik bir gala yemeğinin yanı sıra konaklama, Spa girişi ve özel çikolata kursu Richmond Nua’nın bu sene sevgililere sunduğu ayrıcalıklar. Sevgililer günü paketinin kişi başı maliyeti ise 200 Euro. Eğer sadece gala yemeğine katılım göstermek isterseniz ödeyeceğiniz bedel kişi başı 85 Euro olarak belirlenmiş.

4- Sheraton Çeşme Oteli

Çeşme’nin yaz aylarında hıncahınç dolu caddeleri, sokakları kış aylarının gelişi ile kendini huzurlu bir sessizliğin kollarına bırakır. İşte bu huzurun içinde çok özel adreslerden biridir Sheraton Çeşme.  Her yıl birbirinden özel kutlamalara ev sahipliği yapan Sheraton Çeşme bu sene de sevgililer için sürprizlerle dolu. İki kişilik odada kişi başı fiyatı 145 TL’den başlayan fiyatlarla siz de sevgililer gününü Çeşme’de karşılayabilirsiniz.

5- Kartepe Greenpark Oteli

Karla kaplı bir atmosferin romantizme katkısı büyüktür. İşte bu avantajın bilinci ile Greenpark Kartepe sevgililer günü için özel bir menü hazırlamış. Bembeyaz bir sevgililer günü geçirmek, dondurucu soğuğa inat aşkınızın ateşi ile ısınmak için ideal destinasyonlardan bir diğeri de Kartepe… Sevgililer günü hafta sonunda hem kayak yapmak hem de aşkınızı doyasıya yaşamak niyetindeyseniz iki kişilik odada kişi başı 130 TL’den başlayan seçeneklere bakabilirsiniz…

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rezervasyon Siteleri İndirim Kuponları – Haziran, 2024

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.