Sevgililer Gününde Sevgiliye Özel Sürprizler

Her yıl 14 Şubat’ta kutlanan sevgililer günü, hayatınızı paylaştığınız sevdiğinizle özel bir gün geçirmek; sevgilinize, eşinize özel bir sürpriz hazırlamak için ideal zaman. Yılda sadece bir günle sınırlandırılamayacak sevginizi, kutsamak ve kutlamak kendinizi sevdiğinize ifade etmek için sevgililer günü bir bahane adeta. Bu bahaneyi bir şölene dönüştürmek ise sizin elinizde…

Sevgililer gününde sevgilinize çok özel bir hediye mi hazırlamak istiyorsunuz. O zaman bu makaleyi okumadan sakın hediye seçmeyin!

Sevgiliye SürprizYeni gelen yılın 2. ayında 14 Şubat’ta kutlanan sevgililer gününde sevgilinize bütün bir yıl boyunca yanından ayırmayacağı bir ajanda hazırlatmaya ne dersiniz? Size özel notların yer alacağı, özel günlerinizin önceden işaretlendiği (evlilik, sözlenme, nişan, ilk tanışma, ilk buluşma, doğum günü gibi) birlikteliğinize ait fotoğraflarla bezeli bir ajanda özel ve farklı bir hediye seçeneği olacaktır.

Özelleştirilmiş Hediyeler

Kim başarılıları ile ilgili bir sertifika ya da plaket hatta heykelcik almak istemez ki. Bu sene 14 Şubat’ta sevgilinize onu kalbinizde bir numaraya taşıyan özelliklerinden dolayı taçlandırmaya ne dersiniz? En iyi sevgili Oscarı, Kalbimin 1 Numarasına, Kalbimin ilk ve tek sahibine yazılı heykelcikler esprili çiftler için ideal. Heykel ve plaketlerin üzerine yazılabilecek sözcükleri ilişkinizin yapı taşlarından hareketle kendiniz de seçebilirsiniz.

Tatlı Mesajlar

Sevgililer günü denilince akla ilk gelen hediyelerdendir çikolata. Mesajlı çikolatalar da sevgililer günü için sevgiliye verilebilecek ideal hediye seçeneklerinden. Üzerinde “İyi ki varsın, Hayat Senle Güzel” yazan bir çikolata çok tatlı bir hediye olur. Konsept ürün mağazalarının yer aldığı bu sayfada meyve buketi, çikolatalı ürünler ve lezzetli hediyeler için avantajlı kampanyalar bulunuyor. Dilediğinizi seçip, online imkanlardan yararlanabilirsiniz.

Bunların yanı sıra ilişkinize özel fotoğraf çerçeveleri, karakalem portre resimler, adlarınızın yer aldığı duvar saatleri, isme özel kol düğmeleri, fotoğrafınızın yer aldığı yastıklar, hatta polar battaniyeler, mesajlarınızla hazırlanmış muglar, anahtarlıklar bu günü size özel hissettirecek seçeneklerden.

Her yıl 14 Şubat’ta kutlanan sevgililer günü, hayatınızı paylaştığınız sevdiğinizle özel bir gün geçirmek; sevgilinize, eşinize özel bir sürpriz hazırlamak için ideal zaman. Yılda sadece bir günle sınırlandırılamayacak sevginizi, kutsamak ve kutlamak kendinizi sevdiğinize ifade etmek için sevgililer günü bir bahane adeta… Bu bahaneyi bir şölene dönüştürmek ise sizin elinizde…

Mutlu ve kutlu bir 14 Şubat geçirmeniz dileğiyle…

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Çiçek, Çikolata ve Hediye Sipariş Siteleri Alışveriş Kuponları – Ekim, 2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.