Sevgililer Gününde Ne Yapalım?

Her yıl Şubat ayının ikinci haftasına denk gelen 14 Şubat’ta kutlanılan Sevgililer Günü için henüz bir programınız yok ise, size sunacağım önerilere dikkat etmenizi tavsiye ederim. İster sevgiliniz olsun ister sevdiklerinizle birlikte bir gün geçirmeyi planlıyor olun… 14 Şubat 2011 Sevgililer Gününde mutlaka ama mutlaka kendiniz için bir program yapın…

Sevgililer günü sevgilisi, eşi hatta beğendiği birileri olanlar için müjdeli bir gün gibi gelirken, bu yılı kendilerine adayan kişiler için biraz buruk bir gündür. Oysa sevgi sadece sevgili ile değil sevilen herkesle paylaşılabilecek bir kavramdır. Tüm bu ikinci şahıslardan öte kişinin kendine duyduğu sevgi dahi sevgililer gününde hatırlanmaya ve ödüllendirilmeye değer diye düşünüyorum… Bu görüşten hareketle de sizlere 14 Şubat 2011’i kendiniz için anlamlı hale getirebileceğiniz bir etkinlik programı hazırladım. Eğer siz de Sevgililer Gününde ne yapalım diyenlerdenseniz bu öneriler kulak vermelisiniz.

Sevgililer Gününe Özel Konserler

Sevgililer Günü söz konusu olunca hemen her mekan bir organizasyon programı ile gündeme geliyor. Bu programlardan 3’ü hemen dikkatimi cezp etti. İstanbullu müzik severlerin bu programları dikkate almak isteyeceklerinden eminim. Bronx Pi Sahne 14 Şubat’ta Jay Jay Johanson’u ağırlıyor. İsveçli müzisyenin piyanosundan dökülen aşk şarkıları ile sizler de 14 Şubatınızı ister sevgilinizle ister sevdiklerinizle Bronx’da karşılayabilirsiniz. Saat 22.00’de başlayacak olan etkinliğin bilet fiyatları 55 ve 45 TL olarak belirlenmiş.

14 Şubat’ın bir diğer ismi ise Birsen Tezer, Beyoğlu İndigo’da sahne alacak olan sanatçı kendi bestelerinin yanı sıra Bülent Ortaçgil, Erkan Oğur, İlhan Şeşen ve Zafer Cımbıl’ın eserlerini de yorumluyor. Kulaklarınızın pasını silecek nefis bir müzik ziyafetini kaçırmamanızı öneririm.

Benim için bir 14 Şubat klasiği haline gelen Babylon’da ise 5 kez Grammy ödülüne aday olmuş olan bir isim var: Macy Gray. Adı Billie Holiday, Tina Turner ve Betty Davis gibi güçlü seslerle birlikte anılan Macy Gray’in Türkiye’de vereceği bu eşsiz konseri kaçırmamanızı tavsiye ederim.

Sevgililer günü hafta sonuna denk geldiğinden hafta sonu için bir tatil planı yapılabilir. Birlikte geçireceğiniz hoş 1-2 gün hem size hem sevgilinize mutlaka iyi gelecektir. Şehirden uzaklaşmak günlük koşuşuturmadan soyutlanmak ilişkinin tazelenmesi için de iyi bir fırsat. Tatil planınızı yaparken yurtiçi veya yurtdışı bir otel seçebilirsiniz eğer şartlarınız buna müsaade ediyorsa…

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Çiçek, Çikolata ve Hediye Sipariş Siteleri Alışveriş Kuponları – Haziran, 2024

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.