Sevgililer Gününde İstanbul İçin Otel Alternatifleri

Sevgililer gününde nereye gitsek, ne yapsak en kararsız soruların başında gelir. İyi bir yemek ise sevgililer gününün vazgeçilmezlerindendir. Rekabetin en üst seviyelere ulaştığı sevgililer gününde, gününüzü farklı ve hatırlanır kılabilecek mekan seçiminize bir nebze de olsa katkıda bulunabilmek, arayışlarınıza yön verecek küçük bir mekan rehberi hazırladım. İşte 2011 yılının sevgililer gününde öne çıkan İstanbul Otelleri ve sevgililer günü programları…

İstanbul Avrupa Yakası Sevgililer Günü Otel Alternatifleri

Marriott İstanbul Asia: Marriott İstanbul Asia Otel 14 Şubat 2011 tarihine özel bir program ile sevgililer gününü kutlamak isteyenleri bekliyor. “Aşkını Anlat” adı verilen menüsü ile sevgililer günü çiftlerini ağırlayacak olan Orange Restoran’ın benzersiz atmosferi ile aşkınızı kutlamanın tadına varacaksınız.

Ataköy Marina Otel: Ataköy Marina’da konumlanan otel, deniz ve marina manzarasıyla kendinden romantik bir atmosfer… Ataköy Marina’da yer alan dört tarafı denizlerle çevrili Ataköy Marina Yat Kulübünde düzenlenecek sevgililer günü yemeğine canlı müzik eşlik ediyor. Geceye özel konaklama seçenekleri ve sürprizler ise Ataköy Marina Oteli tercih edecek olan sevgilileri bekliyor.

Conrad Otel İstanbul, romantik sevgililer günü yemeği, konaklama sürprizleri ve brunch seçenekleri ile ayrıcalıklı ve unutulmaz bir sevgililer günü vaad ediyor.

LaresPark Hotel Taksim, Sevgililer günü akşamı için fix menü uygulayan mekanlardan. LaresPark Hotel’in sevgililer gününe özel Fix menüsüne akşam yemeği, konaklama ve brunch dahil.

Holiday Inn İstanbul canlı müzik seçeneği ile diğer otellerden ayrılıyor.

Sheraton Ataköy Otel ise konaklama, yemek ve sabah kahvaltısına ek olarak sevgililer gününe özel SPA’da iki kişilik masaj seçeneği sunuyor.

İstanbul Anadolu Yakası Sevgililer Günü Otel Alternatifleri

Elite Hotels Küçükyalı ve Elite Otel Dragos: Sevgililer Gününde Anadolu yakasında ikamet edenler için ideal ve seçkin iki adres. Akşam yemeğinin yanı sıra konaklama seçenekleriyle de dikkat çeken bu iki adres Prens adalarını kucaklayan manzarası ile de gözde tabir edilebilecek seçeneklerden. Canlı müzik seçeneği de sunan Elite Oteller zincirinin Anadolu yakasında yer alan bu iki otelinde sevgilinizle baş başa son derece romantik bir gece geçirebilirsiniz.

Otel rezervasyonu öncesi…

Otel seçiminizi yaparken fazla dağılmadan tek bir kanaldan listelenmiş olarak bakmak ve güvenli bir şekilde rezervasyonun tamamlanması önemli. İnternetin nimetlerinden yararlanabilirsiniz bu noktada. Mesela tikokupon sitesindeki tatil.com hediye çekleri (otel için indirim kodu içerir) otel rezervasyonu öncesi ekstra indirim sağlayacaktır. Bu şekilde aradığınız oteli güvenli bir şekilde rezerve ederken, ilave bir indirimle keyfiniz yerine gelecektir. Deneyip görebilirsiniz. Bahsettiğim adresteki diğer avantajlara da göz atıp, alternatif fikirleriniz varsa düşük bütçeyle çözüm üretmeniz mümkün…

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Çiçek, Çikolata ve Hediye Sipariş Siteleri Alışveriş Kuponları – Ekim, 2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.