Sevgililer Günü İçin Romantik Öneriler

Sevgililer Günü Romantik Öneriler

Sevgililer gününde, sevgilinizi, eşinizi mutlu etmek, onu biraz da olsa şımartmak ve sevgilinize her dem hatırlanacak bir gün yaşatmanız aslında hiç de zor değil. Üstelik bunun için çok büyük bedeller de ödemeniz gerekmiyor. İşte size düşük bütçe ile hatta sıfır bütçe ile gerçekleştirebileceğiniz birbirinden romantik öneriler…

Kimi zaman zamansızlıktan kimi zaman da ihmalkârlıktan sıradanlaştırırız özel günleri. Gelin bu yıl kendiniz ve sevginiz için biraz zaman ayırın. Ve az biraz özen göstererek sıradanlaşmadan sevgiliniz için bir sevgililer günü sürprizler paketi hazırlayın.

Sevgilinize Küçük Hediyeler Alın!

Sevgililer gününde mutlaka çok büyük hediyeler almanıza gerek yok. Sevgililer gününün orijinine bakarsanız aslında bu günün küçük kartların, sevgi sembolü peluş ayıcıkların, çikolata ve güllerin günü olduğunu görürsünüz. Öyleyse siz de bu hediyelerin bir ya da bir kaçını seçebilir, gün içinde ya da birlikte paylaşacağınız gecede ya da planladığınız hafta sonu tatilini boyunca her güne bir tane olmak kaydı ile sevgilinize verebilirsiniz. Hediye seçeneklerini arttırmak mümkün… Ancak belirlenen kotayı aşmamak kaydı ile bir CD, güzel bir şarap, sevgilinizin sevdiği yazardan bir kitap gibi pahada ağır olmayan ancak bir anlam ifade eden hediye seçenekleri yeterlidir. Hediye alırken tikokupon kullanabilir, böylece ek bir indirim almış olursunuz. Örneğin çiçek sepeti sayfasındaki kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

Birlikte Günün Doğuşunu İzleyin

Sevgililer gününü günün ilk ışıkları ile kutlamaya başlamak son derece romantik bir adım olacaktır. Hele bir de karla süslenmiş bir sabaha merhaba denilirse henüz şehir uyanmadan, sevginizi uyandırmak keyifli olmaz mıydı? Sabah erkenden kalkın, çay ya da kahvenizi hazırlayıp termosa doldurun, bu sıcak tatlara eşlik edecek bir adet de gül buldunuz mu güne şahane bir başlangıç yapmış olursunuz.

Sevgilinize Onu Neden Sevdiğinizi Anlatın

Sevgilinize sevginizi bu gün anlatmayacaksınız da ne zaman anlatacaksınız? Onu sizin için özel kılan özelliklerini alt alta yazın. Sevginizi ifade edecek tüm kelimeleri kullanmaya özen gösterin. Ve bu listeyi özenle gözden geçirdikten sonra tek tek kağıtlara yazarak güzel bir kutu içine yerleştirin. Özenle paketleyin ve sevgilinize sizin için uygun olan zamanda hediye edin.

Romantik Akşam Yemeğini Sakın Unutmayın

Mutlaka pahallı restoranlara gidilmesi gerekmiyor. Amaç sevgilinizle baş başa olmaksa bunu kendi evinizde de gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik kendi ellerinizle hazırlanmış bir menünün lezzeti her şeyin üzerinde olacaktır. Elbette mumları ve sofra düzenlemesini atlamamanız kaydı ile. Böyle bir imkanınız olmasa bile hem pratik hem de indirimli olması açısından tikokupon indirim kuponu sitesindeki eve yemek siparişi sayfasından bulduğunuz bir kuponu kullanabilirsiniz.

Romantik Her Fırsatı Kendinize Çevirin

Eğer yağmur yağıyorsa yağmurda yürüyün, kar varsa sıcak salep ya da sıcak çikolata eşliğinde oturup izleyin, güzel ve parlak ay ışıklı bir geceden yana şanslıysanız o zaman ay ışığında küçük bir yürüyüşe çıkın.  Şiir mi yazabiliyorsunuz, bu defa sevgiliniz için yazın. Ve onun gözlerinin içine bakarak şiirinizi okuyun. Sabah yatakta kahvaltı yapın. Kısacası bugünün sevginizin günü olduğunu asla unutmayın ve sonuna kadar sevgiye adanmış bir gün geçirmeye ve geçirtmeye çalışın. Bırakın bugün kuralları bir tarafa içinizden ne geliyorsa onu yapın.

Sevgiye adanmış ve sevgi dolu bir sevgililer günü geçirmenizi dilerim…

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Çiçek, Çikolata ve Hediye Sipariş Siteleri Alışveriş Kuponları – Haziran, 2024

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.