Sevgililer Günü İçin Özel Anlar, Hissetmek-Hissettirmek

Sevgililer günü yaklaşıyor. Her yıl 14 Şubatta birçok ülkede kutlanan “Sevgililer Günü” Valentine ismindeki bir din adamının ismiyle anılır. Aziz Valentine günü olarak da bilinen sevgililer günü ülkemizde de çiftlerin birbirlerine çiçek aldığı, hediye aldığı, sevgi kartları gönderdiği ve baş başa geçirdikleri bir gündür…

Sevgililer Günü İçin Özel Anlar, Sevdiğinizi-Sevildiğinizi Nasıl Hissedersiniz?

Sevgilinle veya eşinle geçirdiğin her an özeldir. Özel bir günü daha özel geçirmek için neler yapılmalıdır?

İkinizin de sevdiği ve size özel bir ortamda baş başa vakit geçirebilirsiniz. Bu ortam ilk tanıştığınız yer ya da ilk buluştuğunuz mekan olabilir. İlk buluştuğunuz mekanda aynı masaya oturabilirsiniz.

Birbirinize küçük ama özel hediyeler alabilirsiniz. Bir tek gül, oyuncak ayıcık (bayanlar çok sever), üzerinde isminin yazdığı kalem seti, masasının üzerine koyabileceği ve içinde sizin resminizin olduğu bir çerçeve, şık bir kravat, kol düğmeleri (isminin baş harflerinin üzerinde yazılı olduğu), müzik kutusu ve hayal gücünüze bağlı daha birçok hediye.

Beyler İçin Birkaç Fikir:

  • Gideceğiniz mekana daha önceden gidip, masaya bir pasta (üzerinde ikinizin baş harfleri yazılı olabilir) gelmesini sağlayabilirsiniz. Romantik olacaktır.
  • Akşam yemeğine gidecekseniz sevgilinizin sevdiği çiçeklerle masayı süsletebilirsiniz.
  • Evden çıkmadan önce internetten sipariş verdiğiniz çiçeğin eve gelmesini sağlayabilirsiniz (tabi üzerinde özel bir not ile beraber).

Bayanlar İçin Birkaç Fikir:

  • Sevgilinizin veya eşinizin tuttuğu futbol takımının özel bir forması veya bir eşyasını alabilirsiniz.
  • Sigara içiyorsa, sevgi sözcüklerinin yazılı olduğu bir çakmak veya tabaka alabilirsiniz.
  • Erkekler her zaman elektronik eşyaları çok severler (MP4 gibi). Aklınızın bir ucunda kalsın.
  • İkinizin çektirmiş olduğu bir fotoğrafı lazer ile cama 3 boyutlu işletebilirsiniz. Orijinal bir hediye olacaktır.

Peki, sadece özel günlerde mi hatırlasınız sevdiğinizi? O günlerde mi anlarsınız onun sizi sevdiğini veya sizin onu sevdiğinizi. Eğer o insanı gerçekten seviyorsanız, her gün, her saat, her dakika hatta her an o aklınızdadır. Onun elini tutmak, gözlerine bakmak istersiniz.

Nasıl Hissedersiniz Sevdiğinizi / Sevildiğinizi?

Birlikte olduğunuz her an içinizi mutluluk sarar, gözlerine baktığınızda ise söylemese bile sizi sevdiğini görebilirsiniz. Çünkü o gözlerde siz varsınız. Onu görmek için hep fırsat yaratırsınız, karşıdan bile olsa size gülümsemesi içinizi ısıtır. Dudağınıza bir buse kondurduğu anda dünyada sadece ikiniz varsınızdır adeta. Etrafı görmezsiniz, düşünmezsiniz. En sıkıntılı anınızda onu görmek istersiniz, başınızı omzuna koymak, belki de doya doya ağlamak.

Dosttur o anda sizin için, arkadaştır, ailendir, o senin sevdiğindir. Sarmasını istersin kollarınla seni, o kollarda güven vardır, sadakat vardır, aşk vardır. Hep ona onu sevdiğini söylemek istersin, ama o zaten biliyordur, sen zaten biliyorsundur. İki küçük kelime anlatmaya yetmez duygularını bazen, haykırmak istersin herkese ya da kulağına fısıldarsın sessizce.

Sevgililer gününüz kutlu olsun, sevgisiz kalmayın. Başta hayatı sevin, sevin ki gülümsemeniz hiç eksik olmasın.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Çiçek, Çikolata ve Hediye Sipariş Siteleri Alışveriş Kuponları – Nisan, 2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.