14 Şubatta Sevgiliye Özel Hediye

Sevgililer günü geldiğinde her seveni, sevgiliye özel, sevgimize özel bir hediye verme telaşı kaplar. Araştırmalarım sonucunda bulduğum ve size farklı gelebileceğine inandığım bir dizi hediye alternatifini sizler için kaleme aldım. Umarım arayışınıza biraz da olsun ışık tutabilirim.

Sevginize Özel, İkinizi Anlatan Bir Karikatür Hazırlatın!

Özellikle turistik beldelerde sıkça rastlanır sokak ressamlarına ya da sokak karikatüristlerine… Genelde bir fotoğrafınızı bırakırsınız ve ertesi gün karikatürize edilmiş komik portrenizi alırsınız. Bu da bir seçenek tabii ki ama benim aktarmak istediğim biraz daha farklı. Mizahi bir biçimde yorumlanmış, gerçek bir karikatür karesinden bahsediyorum. Hani konuşma balonları olan… Sevgililer günün de siz de sevgilinize duygularınızı esprili bir dille ifade eden, tamamen ikinize adanmış bir karikatür ile anlatabilirsiniz. Böylelikle hem orijinal, hem eşi olmayan, hem de tamamen size özel bir hediye hazırlatmış olursunuz. Bu konuda hizmet veren internet siteleri olduğunu biliyorum. Bu sitelere bu sayfa üzerinden de ulaşabilirsiniz. Gelin, bu sevgililer gününde sevgilinize özel bir hediye verin.

Sevdiğiniz Filmin Afişinde Siz Olun!

İlk gittiğiniz film ya da birlikte izlemekten hiç sıkılmadığınız zamanla ikinizin filmi ilan ettiğiniz o filmin afişine sevgilinizle ikinizin portrelerini yerleştirin. Dilerseniz tual üzerine dilerseniz poster kağıdına baskı seçenekleri bulanan bu uygulama ile sevgililer gününde sevginize ve tamamıyla ikinize özel bir anı hediye edin! Eğer photoshop uygulamalarından anlayan bir yakınınız varsa yapmanız gereken sadece sevdiğiniz filmin posterini bulmak. Yok hayır ne ben ne de arkadaşlarım bu konuya hakim değiliz diyorsanız o zaman internette küçük bir araştırma ile hatta bu sayfada yer alan ilanlarla da bu çalışmayı hazırlatmanız mümkün.

Foto Mozaik Uygulaması İle Fark Yaratan Bir Albüm de Hediye Edebilirsiniz.

Bu uygulama ile ilk defa karşılaştım dersem yalan olmaz. Oldukça meşakkatli görünüyor ancak sonuç mükemmel. Sevgilinizle size ait fotoğrafların tamamını tıpkı bir puzzleın parçaları gibi kullanıyorsunuz bütünde ise ikinizin en sevdiği fotoğraf oluyor. Yakından bakınca küçük karelerde yine sizin fotoğraflarınız uzaktan bakınca sadece ikiniz. Oldukça keyifli bir uygulama orijinal bir seçim arayanlara özellikle tavsiye olunur. Bu Foto Mozaik uygulaması en küçük 50×70 ebadında hazırlanabiliyor. Ben bu fikri çok sevdim:=)

Sevgiliye özel hediyelik, özel tasarımlar arayanlar için https://tikokupon.com/kategori/cicek-cikolata-siparisi/ adresine bakmanızı öneririm öncelikle. Bu adreste hem güvenilir sitelerin listesi hem de indirim kuponları bulunur. Burada indirim kodu, avantaj şifresi gibi bulacağınız bir tikokupon kodu (rakam ve sayılardan oluşur) sitenin ödeme sayfasına geldiğinizde size ilave indirim sağlayacaktır. Keyifli ve avantajlı bir alışveriş için aklınızda bulunsun…

Standart hediye seçeneklerinden mi bunaldınız? Artık, farklı, özel bir hediye mi bulmak istiyorsunuz. Klişeler size göre değil mi? Öyle ise bu önerileri dikkate almanızı öneririm…

Sevgi İle Kalın.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Çiçek, Çikolata ve Hediye Sipariş Siteleri Alışveriş Kuponları – Ekim, 2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.