Sevgililer Günü Çiçeği Nasıl Olmalı? Nereden Almalı?

Sevgililer Günü hediyesi olarak çiçek almayı planlayanların aklına hemen gül gelir. Hem de kırmızı gül. Çünkü seni seviyorum demenin en güzel yollarından biridir kırmızı güller. Peki sevgililer günü çiçeği başka ne olmalı. Belki annemize belki de babamıza yada çok sevdiğimiz başka birine vermek istiyoruz. Kırmızı güle alternatif olarak özel hediye kutusu yaptırabiliriz mesela. İçerisinde sempatik objeler olan. Mesela kalp tutan bir ayıcık, kalpli bir kupa ve mini bir çikolata kutusu olabilir bu. Bunların hepsin, bir arada bulmak mümkün.

Eğer sevgilimiz haricinde en sevdiğimiz yakınımızı belki de bir büyüğümüzü memnun etmek istiyorsak beyaz orkideleri de düşünebiliriz. Orkide çiçeği her zaman asaletin simgesi olmuştur. Daha ağırbaşlı bir sunumu vardır. Şık bir vazoda güzel içerikli bir mesajla hediye edilebilir. Sevgililer günü için diğer alternatiflerden biri.

Lilyum da iyi bir seçenek olur alternatif bir sevgililer günü hediyesi almak isteyenlere. Lilyum oldukça gösterişli ve dayanıklı bir çiçek. Bembeyaz çiçeği ve güzel hazırlanmış yeşil tamamlayıcı unsurlarla oldukça şık olacaktır. Lilyum için boncuk mavisi bir vazo seçimi ideal olur. Başka renk vazo da olabilir tabii. Ama böylesine bir mavi tonu güzel tamamlar beyazı.

Yakın bir zamanda sevgilinize karşı bir hata mı yaptınız. Veya istemeden onun kalbini mi kırdınız? Sevgiller Günü aslında kırılan kalplerin onarılması için iyi bir fırsat. “Eşeklik Etiim” gibi esprili ve candan bir mesajla sevgilinizin gönlünü yeniden kazanmanı mümkün. Bu konsept içerisinde de bir şeyler yapmanız mümkün. Örneğin çiçek siparişi verirken interneti kullanabilir, tikokupon indirimi ile ekstra indirim alarak sipariş verebilirsiniz. Bu bahsettiğim hediyelik çiçekler bu şekilde belirttiğiniz adrese gönderilecektir. Böylesi günlerde sıkça bu konuları araştıran ve uygulayan biri olarak rahatlıkla tavsiye edebilirim.

Beyaz gül ve lilyumlar karışımı bir konsept de vazo içerisinde güzel sunum olacaktır. Vazonuzu yine beyaz seçebilirsiniz. Vazonun azıcık bodur olmasına dikkat edin. Zira bu güzel çiçekler bu şekilde kendilerini çok hoş gösteriyor. Oval veya kare bir vazo seçebilirsiniz. Her ikisi de hoş duracak.

Peki Sevgililer Günü Çiçeğini Nereden ve Nasıl Almalı?

Eğer zamanınız varsa size en yakın çiçekçiden alabilirsiniz tabii. Ancak alternatifleri bulunduğunuz yerden görmek, hem zamandan hem de paradan tasarruf etmek isterseniz, ekranınızın karşısında otururken sadece bu güne hazırlanmış güzel alternatifleri görme fırsatınız da var. Ben çiçek siparişimi internetten verenlerdenim. Tabii güvendiğim bildiğim ve işini iyi yapan çiçekçilerden. Yukarıda bahsettiğim tüm alternatifleri sevgiliye hediye bölümünde sıralamışlar. Seçilen çiçekleri sipariş verirken tikokupon kullanmanızı da özellikle tavsiye ederim. Böylece sipariş aşamasında ekstra indirim de almış olursunuz. Bunun için buradan https://tikokupon.com/kategori/cicek-cikolata-siparisi/ sayfasına girin indirim sağlayan kupon veya kampanyalara bakın ve çiçeğinizi alırken tikokupon kullanmanın keyfini siz de yaşayın…

Umarım yukarıdaki bilgiler size de faydalı olmuştur.

Sevgilerle…

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Çiçek, Çikolata ve Hediye Sipariş Siteleri Alışveriş Kuponları – Eylül, 2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.