Satış Ortaklığı Sistemini Yanlış Öğrenirseniz Ne Olur?

Nasıl ki herhangi bir konuyu yanlış öğrenirsek birçok konuda sıkıntı yaşarız. Satış ortaklığını da yanlış öğrenirsek birçok sıkıntı yaşarız. Bununla ne demek istediğimizi biraz daha açıklayalım…

 

Affiliate Marketin (Satış Ortaklığı) sistemini yanlış Eğitimler ve yayınlar alıp öğrenerek yanlış uygulayıp zamanınızı, emeğinizi, paranızı ve güveninizi kaybedebilirsiniz.

 

Zamanınızı Kaybedebilirsiniz ; Affiliate Marketing sisteminin bu kadar popüler olmaya başlaması ard niyetli bazı insanlarında iştahını kabartmış durumda. Öyleki bilen bilmeyen herkes bu konu ile ilgili eğitim CD si ve yazısı ile piyasada cirit atmaya başlamış durumda. İhtiyaçlarınıza, sorularınıza cevap veremeyen bu yayınları aldığınızda yanlış uygulamalar neticesinde amacınıza ulaşamayabilir, zamanınızın büyük bir kısmını boşa harcamış olabilirsiniz.

 

Emeğinizi Kaybedebilirsiniz ; Doğru yayını aldığınızı zannederek aldığınız eğitim eksik ve yanlışsa ve sadece para tuzağından ibaret ise harcamış olduğunuz yoğun emeğinizinde boşa çıktığını görebilirsiniz. Yanlış eğitim ile o konuyu yanlış öğrendiğiniz için doğrusunu öğrenmektede çok zorlanırsınız. Sıfırdan bir konuyu öğrenmek daha kolay ve kalıcıdır. Yanlış bilginin üzerine doğru bilgiyi koymak zordur. Önce yanlış bilgiyi temizlemek gerekir ki bu da zor ve zaman alıcıdır.

 

Güveninizi Kaybedebilirsiniz ; Yanlış veya eksik satın aldığınız eğitim kaynakları ile öğrendiğiniz bilgilerle amacınıza ulaşamaz ve başarılı olamazsınız. Bunu da kendi beceriksizliğinize sayarsınız. Oysa gerçek öyle değildir. Gerçekte aldığınız yanlış eğitim yüzünden başaramamışsınızdır. Ama bunu bilemezsiniz ve kendinize olan güveniniz yıkılır. Birdaha kendinizde bu işlere bulaşacak cesareti bulamayabilirsiniz. Belki de yapabileceğiniz ve çok para kazanabileceğiniz böyle bir işten bu sebepten vaz geçersiniz. Bu nedenle bu konuda almaya karar verdiğiniz eğitim kaynağını lütfen iyi araştırınız. Bu işler aceleye gelmez. Bir ay geç başlayın ama sağlam adımlarla gidin.

 

Paranızı Kaybedebilirsiniz ; Affiliate Marketing sistemini iyi öğrenerek bu işlerden para kazanma düşüncesi ile çıktığınız bu yolda yanlış eğitim kaynaklarını satın almanız demek para kaybettiğiniz anlamına gelir. Biz hiç kimsenin para kaybetmesini istemiyoruz. Çünkü gerçekten para kolay kazanılmıyor. Kazandığımız her kuruşta çoluk çocuğumuzun hakkı var. Harcadığımız her kuruşun doğru olduğuna inandığımız şeylere harcanması çok önemli. Elbetteki hata yapabilir ve para kaybedebiliriz. Hepsinin kabul edilebilir bir mantığı var. Ama araştırarak paramızı kurtarabilme ihtimalimiz varsa bunu niçin yapmayalım. Sitemiz www.parainternettenkazanilir.com bunun için var. Bu konularda ihtiyacınız olan herşeyi sitemizde bulacaksınız. Bu sektörde ne kadar önde gelen eğitim kaynağı varsa bilginize sunmaya çalıştık. Lütfen bunların içinden ihtiyacınıza en uygun olanı bulup onu alınız. Şikayet, öneri ve isteklerinizi bizimle paylaşınız. Sizlerin geri bildirimlerine göre iyi olanları ön plana çıkarıp, yanlış yapanları sitemizden çıkaracağız.

http://www.parainternettenkazanilir.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir