Satış Ortaklığı (Affiliate Marketing) Sisteminin Avantajları Nelerdir?

Satış ortaklığı sistemini daha iyi anlamak için öncelikle sağladığı avantajları bilmek gerekir. Bu şekilde sistemin işleyişini ve mantığınıda daha iyi anlayabiliriz. Paranın kazanılmasında yarattığı fark bu sistemi diğer para kazanılan yollardan ayırmakta ve bir adım öne çıkarmaktadır. Şöyle ki…

 

Herhalde para ; Bu kadar sorunsuz, bu kadar güvenilir, bu kadar bol, bu kadar sürekli, bu kadar zevkli, bu kadar rahat, bu kadar kolay başka hiçbir işte kazanılmıyordur. İnanamadınız değil mi ? Gelin bunları biraz açıklayalım,

 

Bu kadar kolay ; Evet yanlış anlamadınız çok kolay bir para kazanma yolu. Çünkü internetin ve bilgisayarınızın olduğu her yer iş yeriniz. Evinizin rahatlığında, okulda, yolda, tatilde her yerde işinizi takip edip para kazanabilirsiniz.

 

Bu kadar rahat ; Düşünsenize evinizde yatağa uzanmış dizüstü bilgisayarınızla çalışıp para kazanıyorsunuz. Yada koltukta çayınızı, kahvenizi yudumlarken bilgisayarınızda işinizi yapıyorsunuz. Mekan sıkıntısı yok. Kendinizi rahat ve mutlu hissettiğiniz her yer sizin iş yeriniz. Başınızda amir yok. Uymanız gereken bir zaman dilimi yok. İş başı paydos saatlerini siz belirliyorsunuz. İstediğiniz an yatıyor, istediğiniz zaman kalkıyorsunuz. Sadece günlük birkaç saat vakit ayırmanız yeterli. O da yaptığını iş ile orantılı tabi ki.

 

Bu kadar zevkli ; Yaptığınız işin karşılığının belli aralıklarla hesabınıza yattığını görmenizin zevki hiçbir şeyle tarif edilemez. Maaşım hesabıma yattı mı ? Bu ay maaşımı yatırmamışlar. Acaba paramızı yatırırlarmı endişesi yok. Eğer güvenilir bir affiliate sitesi ile çalışıyorsanız size söylenen tarihte paranız hesabınızda veya çekiniz cebinizde hazır demektir.

 

Bu kadar sürekli ; Hangi işte süreklilik bu kadar garantidir merak ediyorum. İşinizi kurup birkaç ay sonra paranız hesabınıza akmaya başladığında bunun küçük bir başlangıç olduğundan emin olun. Çünkü işin asıl zor tarafı bitmiş demektir. Çünkü zor olan sistemi kurmak ve işe başlamaktır. Bunu yaptıysanız artık bundan sonra yapacağınız çok fazla bir şey kalmıyor. Bundan sonra sadece devamlılığı sağlayacak kadar günde birkaç saat vakit ayırmanız yeterli. Sonrasında kendiliğinden sürekli hesabınıza para aktığını göreceksiniz. Çünkü zaman geçtikçe daha çok ziyaretçi alacaksınız. Ayrıca daha tecrübeli olarak sistemi daha etkin kullanarak farklı adımlar atıp kazancınızı dahada arttırabileceksiniz. Öyle bir gün gelecekki çalışmasan dahi para kazanmaya devam ettiğini göreceksin. Düşünsenize gün gelecek uyurken, yürürken, spor yaparken, tatildeyken, eğlenirken para kazanıyor olacaksın. Düşüncesi bile huzur veriyor.

 

Bu kadar bol Kazanç ; Elbette para kazanmak sözkonusu olunca ilk merak edilen miktarı olur. İmkanımız olsa önümüze çıkan herkese ne kadar kazanıyorsun diye sorasımız gelir. Bu işte de paranın miktarı herkes için çok ön plandadır. Olaya şöyle bakmak lazım. Hiç masraf yapmadan yada çok cüzi bir miktar yani birkaç eğitim seti alarak işi öğrendiğimizi ve birde web sitesi kurduğumuzu düşünelim. Ortalama 300-400 TL masraf yapmış oluruz. Üzerine bilgimizi, tecrübelerimizi, çevremizde bu işi bilenlerden öğrendiklerimizi de ilave edip üç dört ay emek verip uğraştığımızı düşünelim. Ortaya çıkan siteninde en kötü tahminle ayda 100 TL kazandığını var sayalım. Bu demektir ki dört ayda yaptığımız masrafı telafi etmiş olacağız. Böyle bir arayış içinde olduğumuza göre bu işler için zaman ayırma konusunda da bir sıkıntımız olmadığını farzediyorum.

 

Görüldüğü gibi en iktisatlı ve mantıklı yaklaşımla ne koyup ne alacağımızın hesabını yaptığımızda dört ayda en kötü ihtimalle paramızı kurtarıyoruz. Şimdi sıkı durun. Bu sistem oturduğunda başlangıçta ayda 100 TL kazananlar İnterneti ve sistemi daha etkin kullandıklarında ve zamanla ziyaretçi sayısını arttırdıklarında bu rakamlar başlangıçta ayda 300-400-500-1000 TL lere çıkıyor. Tecrübe kazanmış belli aşamaları geçmiş satış ortaklarının aylık 4000-5000 TL kazandıkları bilinmektedir. Bu işi profesyonelce yapanların aylık ortalama 10.000 TL lerin üzerine çıktıklarını da biliyoruz. Lütfen dikkat bu rakamlar aylık kazançları ifade ediyor. Tamamen sizin bilgi birikim ve çalışmanızla orantılı olarak bu rakamlar daha ilk aylarda çok daha yüksek rakamlara bile ulaşabiliyor. Bu şekilde başlayıp çok astronomik paralar kazandığını kanıtlayan insanlar var.

 

Bunlar yapılamayacak kadar zor şeyler değil. Sadece orta seviyede eğitim ve bilgisayar bilmeniz yeterli. Hergün vaktimizin büyük bir bölümünü internette geçiren insanlar olarak yıllardır başkalarının değirmenine su taşıdığımız yetmez mi? Bu değirmenin suynu artık kendi havuzumuza çevirmenin zamanı gelmedi mi ? Ne dersiniz ?

 

Hep birşeyler yapmak lazım. Fark yaratmak lazım der dururuz. Ama bir türlü nereden başlayacağımıza karar veremeyiz. Karar vereceğimiz ve bir yerden başlayacağımız iş bu iş olabilir mi? Ülkemizde henüz yeni tanınan ve yaygınlaşmaya başlayan bu işlerde bir an önce yerimizi alarak bir adım öne geçebilirmiyiz. Ne dersiniz ?

 

Bu kadar güvenli ; Affiliate sitesinin en güvenilir olanlarını bulup onlarla çalışmak bu işin olmazsa olmaz en önemli ayağıdır. Eğer bunu başardıysanız korkmayın. Bu da o kadar zor bir şey değil. Sitemizde hem ülkemizde hem dünyada bu işin doğayenleri ve en güvenilir olanlarını açıkladık. Bunlardan biri veya birkaçı ile çalışabilirsiniz. Bunu yaptığınızda hem emeğiniz, hem işiniz, hemde geliriniz garanti altında olur. Gözünüz arkada kalmaz ve işinize daha iyi odaklanabilir ve daha çok kazanabilirsiniz.

 

Bu kadar sorunsuz ; Bu sistemin belkide en güzel taraflarından biri de budur. Sorunsuz olması. Peki neden dersiniz ? Cevap çok basit. Çünkü sistemde insan faktörü yok. Ne güzel değil mi ? Bu kadar çetrefilli iş yapacaksınız. Bu kadar farklı cephedeki işlerle uğraşacaksınız. Ama hiçbir insanla muhatap olmayacaksınız. Hatta sizin ne yaptığınızı burnunuzun dibindeki insanlar bile bilmeyecek. Yok böyle bir güzellik. Normal hayatta aynı işi bir dükkan açarak yapmaya kalksanız yüzlerce belkide işinizin süresine bağlı alarak binlerce insanla muhatap olmak zorunda kalırsınız. Hırlısı var, hırsızı var, anlayanı var, anlamayanı var, ödeyeni var, ödemeyeni var, zarar var, batık var, vergi var harç var, risk var, devlet var, belediye var. Yani kısacası var da var. Bütün bunların olduğu yerde de doğal olarak huzur yok. Stres had safhada ve sağlığınız tehdit altında. Bütün bunların üstüne birde kazanacağınızın garantisi yok. Bu kadar çileyi çekip iflas ederek herşeyinizi de kaybedebilirsiniz.

 

Satış ortaklığı yaptığınızda yukarıda anlatılan olumsuzlukların hiç biri yok. Sadece internetin olduğu bir ortamda bilgisayarınız ve siz varsınız. İnsan yok, ses yok, seda yok. Olsa olsa çalışırken dinlediğini müziğiniz veya eşinizin, çocuklarınızın sesleri olabilir. Onlar bile isteğinize bağlı. Şimdi kıyaslayın bakalım. Hangisi daha zor, çetrefilli ve riskli ?

 

Ve inanın belli bir tecrübeye ulaşmış satış ortağının kazancı orta seviye bir esnafın kazancından her şekil ve şartta çok daha iyidir. Diğer bütün artıları da cabası. Elbette karar sizin.

http://www.parainternettenkazanilir.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir