Sanal Ofis Adresine Sahip Olmanın Faydaları

Sanal ofis adresi satın alma ve çalışma alanı kiralama küçük işletmeler arasında yükselen bir trend olmaya başladı. Bu yeni taktiğe başvurulması bir tesadüf değil. Aksine, küçük işletme sahipleri kayıtlı bir ofis adresine sahip olmanın sadece profesyonel gerekçelerden dolayı değil kişisel gerekçeler nedeniyle de avantajlı olduğunu anladı…

 

Sanal ofis adresi satın alma ve çalışma alanı kiralama küçük işletmeler arasında yükselen bir trend olmaya başladı. Bu yeni taktiğe başvurulması bir tesadüf değil. Aksine, küçük işletme sahipleri kayıtlı bir ofis adresine sahip olmanın sadece profesyonel gerekçelerden dolayı değil kişisel gerekçeler nedeniyle de avantajlı olduğunu anladı.

 

Sanal ofis kullanımı tahmin edilenden de çok daha hesaplı ve küçük işletme sahiplerine sayısız fayda sağlamaktadır. Esneklik ve elverişlilik gibi çok önemli avantajlar sunmasının yanı sıra aylık giderlerin kolaylıkla üstesinden gelinmesine ve işletmenin döndürülmesi için gerekli harcamaların kısılmasına da olanak sağlar.

Sanal ofis adresine sahip olmanın faydaları işletmenizin genel yönetimini kolaylaştırmanın oldukça ötesindedir; Özellikle evden çalışanların ve ailelerinin güvenlik sorununu çözdüğü gibi şirketinizin pozitif profosyonel bir imaj çizmesinde de oldukça büyük bir etkisi vardır.

 

Gerek fiziksel olarak bir çalışma alanı kiralamak gerekse aylık küçük bir miktar para ödeyerek sanal bir ofis adresi  satın almak işletmenizin imajını güçlendirecektir. Adresinizin son derece prestijli bir mevkide olması potansiyel müşteri kitlesinin dikkatini çeken önemli etmenlerin başında gelmektedir. Mesela, evden çalışan, küçük bir ilçede veya şehrin az bilinen bir yerinde yaşayan işletme sahipleri, şehir merkezinde yada daha prestijli bir mevkide yer alan bir sanal ofis adresi alabilirler.

 

Esnek Çalışma Alanı

 

Bir çalışma alanı kiralamak işletmenin profilini yükseltecektir. Sanal bir ofis adresinin oluşu uzak bölgelerdeki müşterileri de kendilerine çekebilmek adına önemli fayda sağladığı gibi müşteriyle yüz yüze görüşmeyi gerektiren durumlarda onları kiralanan çalışma alanına ya da daha önceden rezerve edilmiş toplantı salonuna davet edebilme imkanı vermesi açısından da kolaylık sağlar.

 

Sanal ofislerin sadece ihtiyaç duyulduğu zamanlarda kullanılabilmesinin getirdiği esneklik, işletmeleri her ay yüklü faturalar yüklemekten kurtarır. Sadece haftanın tek bir sabahı ofise gitmeye ihtiyaç duyan geri kalan zamanlarda evden çalışan işletme sahipleri için bile sanal bir ofis adresine sahip olmak akıllıca bir seçimdir, çünkü bu gerek gerçek gerek sanal alemde işletmenin profilini yükseltmeye  önemli bir fayda sağlayacaktır.

 

Güvenlik Açısından Sanal Adres

 

Sanal bir ofis adresine sahip olunduğu zaman profesyonel temaslarda gerçek ev adresinin verilmesine gerek kalmaz. Bu da işletme sahibinin özel hayatını işinin dışında tutabilmesine olanak sağladığı için hem kendisi hem de ailesi için daha güvenli bir ortam sağlar.

 

Kimlik hırsızlığı maalesef giderek artmakta. Dolandırıcılar çeşitli internet kaynaklarını kullanarak kişisel bilgilere ulaşabilmektedirler. Web sitesinde yerel SEO amaçları için ev adresinin verilmesi kişiyi dolandırıcılık faaliyetlerinde adresini kullanmak için suçluların kolay hedefi haline getirecektir.

 

Regus’un dünyanın her yerinde çalışma alanı ve sanal ofis adresleri bulunmaktadır ve küçük işletmelere  ihtiyaçlarına uygun çalışma alanı kiralama kolaylığı sağlayan çok çeşitli esnek iş paketleri sağlamaktadır. İhtiyacınız olarak tek şey sadece iş postalarınızı alabileceğiniz ve şirket imajınızı yükseltebileceğiniz bir adres bile olsa, Regus  size yeni müşterilere kendinize çekmenizi ve işletmenizi büyütmenizi sağlayacak ekonomik seçenekler sunmaktadır. www.regus.com.tr

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ev veya Ofis için Mobilya ve Dekorasyon Mağazaları Alışveriş Kuponları – Aralık, 2020

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir