Sanal Kart Kullanmak: Sanal Kart Kullanımı İle “0” Risk Alın

Eğer internetten alışveriş etmeyi düşünüyor veya hali hazırda ediyorsanız “Sanal Kart” uygulaması bankanızın size sunduğu en büyük imkânlardan biridir. Riskinizi azaltmak için bu imkândan bir an önce yararlanın…

 

“Sanal Kart” kullanmak internet alışverişlerinizde riskinizi sıfırlar. Günden güne artan online alışverişlerde “Sanal Kart” kullanmayı alışkanlık edinenler risklerini minimize ediyorlar. Eğer internetten alışveriş etmeyi düşünüyor veya hali hazırda ediyorsanız “Sanal Kart” uygulaması bankanızın size sunduğu en büyük imkanlardan biridir. Riskinizi azaltmak için bu imkandan bir an önce yararlanın.

 

“Sanal Kart”, sahip olduğunuz normal kredi kartına ek olarak çıkarılan ve size plastik kart olarak değil sadece bilgi olarak verilen bir kredi kartı olup, genellikle kredi kartı limitinizin altında bir limiti her an bilgisayarınızda (internetten) değiştirebileceğiniz bir kart türüdür.

 

“Sanal Kart” bilgilerinizi bankanızdan aldıktan sonra isterseniz her hesap kesim döneminde yenilenen küçük bir limit belirleyebilirsiniz. İsterseniz sadece o gün yapacağınız alışveriş miktarı kadar bir limit belirleyebilirsiniz. Belirtilen limit örneğin 500 TL. ise bu miktarda bir alışveriş yaparsınız. Alışveriş tamamlandıktan sonra bakiyeniz ya sıfırlanacak ya da çok az bir bakiye kalacaktır. Bütün riskiniz bu küçük meblağ ile sınırlı kalacaktır.

 

“Sanal Kart”ınız varsa internetteki bütün alışverişlerinizi ve isterseniz internetten yaptığınız bütün ödemeleri onunla yapabilirsiniz. Keza “Paypal” hesabınızı sanal karta bağlayabilirsiniz. Uzunca bir süre internetten ödeme yapmayı düşünmediğinizde sanal kart hesabınızın limitini sıfırlayarak riskinizi de sıfırlamış olursunuz. Sanal kartınızın limitini düşük tutarak veya sadece ihtiyaç duyduğunuzda limit belirleyerek internette doğabilecek bütün risklerden gerçek kredi kartı bilgilerinizi korumuş olursunuz.

 

Yazar Hakkında

www.optiktunali.com.tr web sitesinde optik, göz ve görme konusunda çok değerli bilgiler yer almaktadır. Ayrıca www.optiktunali.com online satış mağazasını gezmenizi tavsiye ederiz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.