Raydolap Yaptırırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Raydolap bildiğimiz dolaptan farklı olarak raydolap denmesinin sebebi dolap kapaklarının raylı olmasındandır. Sürgülü kapak mantığı ile çalışmaktadır. Dolaplardaki menteşeli kapakları açarken oluşan mesafeyi raydolap sürgü mantığı ile tamamen ortadan kaldırmıştır.
Raydolaplar günümüz ekonomik koşullarında 1+1 ve 2+1 dairelerde yer tasarrufu olarak ciddi derecede ev hanımlarınca tercih edilen bir üründür. Evinizin en çok yatak odası ve giriş bölümlerinde tercih edilen raydolaplar, evinizdeki dağınıklığı ve yer tasarrufu sağlamadaki pratikliği ile ev mobilyaları kategorisinde ideal bir üründür. Raydolap ürünlerinde asansör askı ve dolap içi aksesuarları ile kendi iç dizaynınızı kolaylıkla gerçekleştirebilir, giysilerinizi kolayca dolaba yerleştirebilir ve aynı kolaylıkla gömlek, ceket ve pantolonlarınızın ütüsü bozulmadan çıkarabilirsiniz. Kol düğmeleri ,kemer gibi giysi parçalarınız için çekmece içi kare bölmeleri raydolap ürünlerinde bulabilirsiniz.

Benzer olarak eğer değerli eşyanız var ise raydolaplarınızın içine özel olarak kasa ve kilitli sistemler yaptırabilirsiniz. Evinizin dilediğiniz köşesinde raydolap kullanabilir ferah ve daha rahat bir geçiş sağlayabilirsiniz. Raylı dolaplar yeni bir teknik ürün olarak farklı bir model yaratmıştır. En büyük kolaylıklarından birisi içinin geniş bir alan yaratmaya müsait olmasıdır. Kapaklar açılmadığı yani sürgülü olduğu için dolabınızın önündeki geniş alanı kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Eski sistem dolaplarda kapaklar açıldığı için dolabın önüne herhangi bir eşya konulamazdı ancak raydolaplarda dolabın önüne eşya yada aksesuar koyabilme imkanı oluşmaktadır. Ray dolap satın alırken mutlaka ve mutlaka malzemenin ve işçiliğin kaliteli olmasına özen gösterilmelidir.Bunun yanında evinizin ve mekanınızın ölçüsüne göre üretilen raydolaplarlar çok daha avantajlıdır. Ayrıca ölçülü olarak tasarlanan raydolaplarda iç mekanın doğallığını bozmadan kendi ihtiyaçlarınıza yönelik tasarlama olanağınız oluşmaktadır.

İşte tam bu noktada arteraydolap size raydolap ürünlerini seçmenizde büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Detaylı bilgi ve Raydolap modellerini görmek için: http://www.arteraydolap.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.