Ramazan Paketleri: Ramazan Paketi ve Ramazan Kampanyaları

Ramazan aylarının gelişi ile birlikte pek çok firma ramazana özel ramazan paketleri, ramazan kumanyaları hazırlamaya başlar. Hemen her bir ramazan paketinin içeriğinde ortalama bir ailenin ihtiyaç duyabileceği temel gıda maddeleri önceden hazırlanarak satışa sunulur. Ramazan aylarında pek çok kişi hayır yapmanın ve ihtiyaç sahiplerine bu mübarek ayda ramazan paketi ulaştırmanın önemini bilir. Bu makalemde size hayır yapmanın öneminden değil de ramazan kumanyalarından söz etmek istiyorum…

 

Ramazan aylarının gelişi ile birlikte pek çok firma ramazana özel ramazan paketleri, ramazan kumanyaları hazırlamaya başlar. Hemen her bir ramazan paketinin içeriğinde ortalama bir ailenin ihtiyaç duyabileceği temel gıda maddeleri önceden hazırlanarak satışa sunulur. Ramazan aylarında pek çok kişi hayır yapmanın ve ihtiyaç sahiplerine bu mübarek ayda ramazan paketi ulaştırmanın önemini bilir. Bu makalemde size hayır yapmanın öneminden değil de ramazan kumanyalarından söz etmek istiyorum.

 

Sosyal sorumluluk bilinci gelişmiş kişiler için her ramazan ayının gelişiyle tatlı bir telaş başlar. Yardıma muhtaç ailelere yönelik çeşitli yardım kurumlarınca ramazan ayı boyunca hazırlanan ramazan paketleri satışa sunulmakta. Gelin bu paketlerin neler olduğuna ve hangi dernek-yardım kuruluşlarınca hazırlandığına hızlıca bir göz atalım.

 

1-  Rotary/Rotaract Derneği Ramazan 2012 Kumanyası: Rotary/Rotaract derneğinin Şehit Aileleri Yardımlaşma Sosyal Kültürel ve Dayanışma Derneği işbirliğinde hazırlanan bu paket, Şehit Aileleri Yardımlaşma Sosyal Kültürel ve Dayanışma Derneği’nin Türkiye’nin dört bir yanında bulunan dernek şubeleri aracılığı ile ihtiyaç sahiplerine ulaştırıyor. Ayrıca gönderimleriniz ihtiyaç sahiplerine iletildiğinde dernek tarafından imzalı teşekkür belgeniz e-postalarınıza ulaştırılıyor.

 

2- Lösev Ramazan Kumanyası: Lösemili Çocuklar Vakfı Lösev tarafından hazırlanan Lösev Ramazan Kumanyası yine aynı dernek tarafından belirlenmiş olan ihtiyaç sahiplerine ulaştırılıyor. Satın almış olduğunuz her bir paket karşılığında dernek imzalı teşekkür belgesini tarafınıza gönderiyor.

 

3- Şehit Aileleri Derneği Ramazan Kumanyası: Şehit Aileleri Yardımlaşma Sosyal Kültürel ve Dayanışma Derneği işbirliğinde hazırlanan bu paket, Şehit Aileleri Yardımlaşma Sosyal Kültürel ve Dayanışma Derneği’nin Türkiye’nin dört bir yanında bulunan dernek şubeleri aracılığı ile ihtiyaç sahiplerine ulaştırıyor. Ayrıca gönderimleriniz ihtiyaç sahiplerine iletildiğinde dernek tarafından imzalı teşekkür belgeniz e-postalarınıza ulaştırılıyor.

 

4- Kızılay Ramazan Kumanyası: Kızılay Ramazan Kumanyası, Kızılay tarafından belirlenmiş olan ihtiyaç sahiplerine ulaştırılıyor. Satın almış olduğunuz her bir paket karşılığında Kızılay imzalı teşekkür belgesini tarafınıza gönderiyor.

 

Yukarıdaki paketlerden bağımsız olarak kendi tespit ettiğiniz ailelere de ramazan kumanyası, ramazan paketi gönderebileceğiniz paketler de bu dönemde satışa sunuluyor. Özel Kuru Gıda Ramazan Paketi ve Avantajlı Ramazan  kumanyası stoklarla sınırlı olmak üzere satışa sunulan paketlerden.

 

Ramazan paketlerinin toplam tutarı 27,68 TL + KDV, eğer bu paketleri online olarak alırsanız o zaman 8 TL indirim kazanıyorsunuz ve toplamda 20,36 TL + KDV ile ramazan paketlerine sahip olabiliyorsunuz. Özel Kuru Gıda Ramazan Paketi için belirlenen ücret: KDV dahil 375 TL olarak belirlenirken Avantajlı Ramazan Paketinin fiyatı 21,28 TL + KDV.

 

Alışverişlerinize özel indirim kodları ve kampanyalar için tikokupon.com‘u takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.