Promosyon Ajanda Kullanım Alanları Nelerdir ?

Promosyon ajanda iş hayatının vazgeçilmez promosyon ürünlerinin başında gelmektedir. Her müşteri kitlesine hitab eden bu ürün grubu uzun süre kullanılabilir olması ve aynı zamanda geniş fiyat yelpazesi sunması ile tercih edilmektedir. Yapacağınız yıl sonu reklam çalışmalarında hem kalıcı olması hem de kaliteli bir ürün olması ürünü daha cazip bir hale getirmektedir…

 

Promosyon ajanda özellikle yıl sonlarında yapılan promosyon çalışmalarının vazgeçilmez bir parçasıdır. Uzun süreli kullanımı ve ayrıca her çalışan insanın ihtiyacı olma özelliği de bu ürüne gösterilen değer ve ilgiyi her geçen gün arttırmaktadır. İçerisinde takvim, fihrist, kişisel bilgiler ve ajanda bölümler yer alan ajandalar kapaklarına logo baskı imkanı sunmakta ve özel yapılan çalışmalarda sayfa içlerinde logo ve özel reklam sayfalarının yer almasına imkan sağlamaktadır.

 

Günümüzde her işyerinin ilk amaçlarından biri adını duyurmak ve müşterileri tarafından sürekli hatırlanmaktır. Bu aşamada reklam çalışmalarında ilk akla gelen ürünlerin başında da promosyon ürünleri gelmektedir. Bazı ürünler yıl içerisinde her türlü etkinlik ve organizasyonda bazı ürünler ise taşımış oldukları özellikler bakımından sadece yıl sonu promosyon çalışmalarında kullanılmaktadır.

 

Promosyon ajanda, bu bakış açısı ile bakıldığında yılsonu çalışmalar için mükemmel bir üründür. Ürün temel özelliklerine baktığımızda sunu deri, termo deri, sert kapaklı modelleri ilk akla gelenlerdir. Son yıllarda ajanda sektöründe spiralli ajanda modelleri de ilgi görmekte ve kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir. Standart ürünlerin yanı sıra aynı zamanda içerisinde hesap makinesi ve kartvizitlik bölümleri olan ajandalar da özel müşterilere verilmek üzere seçilen ürünlerdendir.

 

Promosyon ajanda, ürünü üzerine logo baskısının yanı sıra aynı zamanda lazer baskı tekniği sayesinde isim de basılabilmektedir. Bu sayede ürün hem ihtiyacı karşılayacak hem de özel hissettirecektir.

 

2016 promosyon döneminin yaklaştığı şu günlerde farklı promosyon ajanda modelleri internet sitelerinde yayınlanmaktadır. Ürün tek başına verilebileceği gibi aynı zamanda içerisine eklenecek bir kalem ve usb bellek ile kombine şekilde verilebilir. Cep ajandası ölçülerinden başlayıp A4 ebatlara kadar farklı ebat seçenekleri de bu ürün kategorisi içerisinde sunulmaktadır.

 

Yapılan logo çalışmaları sayesinde tamamen firmanın kurumsal kimliği ile bütünleşen bu ürün grubu üzerine özellikle sıcak baskı tekniği ile uygulanan kabartmalı logolar en çok tercih edilen tekniklerin başında gelmektedir.

 

Tarihli ve tarihsiz model seçenekleri ile sunulan promosyon ajanda modelleri farklı zaman ve organizasyon planlarında kullanılmak üzere müşterilerin beğenisine sunulmaktadır.

 

Promosyonbank, Ajanda İmalatı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir