Villa Tatili Nedir? Villada Tatil Seçenekleri Nelerdir?

Eğer sizde yaz tatillerinizin monotonlaştığını ve keyif vermediğini düşünüyor ve farklı bir şeyler arıyorsanız, alternatif bir tatil türü olan “villa tatili”ni denemenizi tavsiye ediyoruz…

 

Eğer sizde yaz tatillerinizin monotonlaştığını ve keyif vermediğini düşünüyor ve farklı bir şeyler arıyorsanız, alternatif bir tatil türü olan “villa tatili”ni denemenizi tavsiye ediyoruz.

 

Özellikle yaz aylarında, klasik otel ya da tatil köylerine alternatif olarak geliştirilen bir tatil şeklidir. Avrupalı turistlerle uzun yıllardır yapılmakta olan bu tatil organizasyonuna son yıllarda yurt dışında yaşayan vatandaşlarımızdan sonra yurt içinde yaşayan vatandaşlarımızın ilgisi artmaya başlamıştır.

 

Villa Tatili, bir villanın içindeki tüm eşyalarıyla, varsa özel havuz ve bahçesiyle en az 1 hafta süreyle kiralanması şeklinde yapılmaktadır. Villa tatilinin en önemli özelliği kısıtlamanın olmadığı, en özgür tatil şekli olmasıdır.

 

villa tatili 1 villa tatili 2

 

Otellerdeki gibi herhangi bir kısıtlama olmaksızın, yemek ya da diğer aktivitelerin saatlerine uymadan, sıra beklemeden, istediğiniz şekil ve zamanda istediğinizi yapmak ya da istediğiniz yemeği yapıp, istediğiniz saatte yiyebilme özgürlüğüne sahip olmanızı sağlar. En önemlisi ise aileniz ya da arkadaş grubunuzla baş başa tatil yapabilme lüksü sunar.

 

Villada Tatil Seçenekleri

Özel Havuzlu Villalar: Sadece sizin kullanımınıza sunulan müstakil yüzme havuzu olan villalardır. Canınız istediği zaman havuzunuza girerek serinleyebilirsiniz.

Özel Yüzme Havuzu Dışarıdan Gözükmeyen Villalar: Bu tarz villaların sayısı oldukça azdır ve özel konuma sahiptirler. Havuzunun dışarıdan gözükmemesi özelliği ile kapalı, muhafazakar aileler için çok güzel bir alternatif tatil seçeneği oluşturmaktadırlar.

Balayı Villaları: Balayı çiftleri için muhteşem villalar mevcuttur. Bu tarz villalar genellikle 2 kişilik olup özel havuzu dışarıdan gözükmeyen villalardır ve balayı çiftlerinin rahatça tatillerini yapmalarına olanak sağlar.

Site İçerisindeki Ortak Yüzme Havuzlu Daireler (Apartlar): Site içerisinde yer alan dairelerin en önemli özelliği yüksek güvenlik ve sitenin sunduğu imkanlardır. Bu imkanlara güvenlik sistemi, restoranlar, kapalı ve açık değişik tipte yüzme havuzları, su kaydırakları, fitness salonları vs. sayılabilir.

 

Tüm bu özeliklere sahip villaları incelemek için www.bitezturizm.com

Villalarımızın hepsinde mobilya, beyaz eşya ve mutfak araç gereçleri tamdır. Genellikle tüm odalar klimalıdır. Bizim için önemli olan misafirlerimizin en az eşya ile evlerimize gelebilmelerini sağlamaktır. Bunun için; 2 yatak odalıdan 7 yatak odalıya kadar her sayıda misafiri ağırlayabilecek, özel havuzlu müstakil villalar veortak havuz paylaşan evlerde konaklayan ailelerin her türlü gereksinimini sağlayacak tüm eşyalar fazlasıyla bulunmaktadır. Portföyümüzde kalabalık ailelere, muhafazakar ailelere, balayı çiftlerine ve her bütçeye uygun villalar bulunmaktadır. Yapacağınız tek şey internet sitemizdeki beğendiğiniz lüks müstakil villa, ortak havuzlu villa ya da apartlardan birini seçerek telefon, mail ya da web sitemizdeki rezervasyon formuyla istediğiniz tarih aralığını belirterek rezervasyon talebinde bulunmaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rezervasyon Siteleri İndirim Kuponları – Ağustos, 2020

 • 50 TL Tatil.com İndirim Kodu

  Tatil.com'da 1000 TL üzeri yurtiçi otellerde 50 TL ek indirim sağlar - 50 TL Tatil.com İndirim Kodu

 • Etstur Son Dakika Otel Fırsatı

  Bu kampanya sayfasında kısa süre satışa sunulan Son Dakika Otel Fırsatını kaçırmayın! - Etstur Son Dakika Otel Fırsatı

 • 200 TL Setur İndirim Kodu

  4000 TL ve üzeri rezervasyonda geçerli 200 TL ek indirim sağlar - 200 TL Setur İndirim Kodu

 • 25 TL Tatil.com İndirim Kodu

  500 TL ve üzeri yurtiçi ve yurtdışı rezervasyonda geçerli 25 TL ek indirim sağlar - 25 TL Tatil.com İndirim Kodu

 • % 5 Etstur Bonus İndirimi

  Otellerde Bonus Kart'a özel ekstra % 5 indirim +12 taksit kampanyası - % 5 Etstur Bonus İndirimi

 • % 8 Hotels.com Maximum İndirim Kodu

  31 Aralık 2020 tarihine kadar Visa logolu İş Bankası kredi kartı ile yapılan otel rezervasyonlarında anında % 8 ek indirim sağlar - % 8 Hotels.com Maximum İndirim Kodu

 • 100 TL Setur İndirim Kodu

  2000 TL üzeri tüm rezervasyonlarda geçerli anında 100 TL indirim sağlar - 100 TL Setur İndirim Kodu

 • % 7 Şehir Fırsatı İndirim Kodu

  Şehirdeki Aktivite, Eğlence, Restoran, Otel vb. rezervasyon ve etkinliklerde geçerli % 7 indirim sağlar - % 7 Şehir Fırsatı İndirim Kodu

 • 50 TL Setur İndirim Kodu

  1000 TL üzeri tüm rezervasyonlarda geçerli anında 50 TL indirim sağlar - 50 TL Setur İndirim Kodu

 • Agoda İndirim Kodu Listesi

  Günün indirim kodu listesi bu kampanya sayfasında... - Agoda İndirim Kodu Listesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir