Kimler Online Para Kazanabilir, Kimler Kazanamaz?

İnternetten para kazanma/kazandırma konusunda son zamanlarda akıl almaz mesafeler kat edildi ama maalesef ki bu gelişmenin yanında hayal satışları da inanılmaz bir büyüme gösterdi. Ülkemizde yakın bir zamana kadar bir iki tane bloğun dışında “Affiliate Marketing” ve ya evde “Online Para Kazanma” konularında tamamen objektif olan yazıları okumak mümkün değildi…

Online Para Kazanmak Kimlere Hitap Eder?

İnternetten para kazanma/kazandırma konusunda son zamanlarda akıl almaz mesafeler kat edildi ama maalesef ki bu gelişmenin yanında hayal satışları da inanılmaz bir büyüme gösterdi. Ülkemizde yakın bir zamana kadar bir iki tane bloğun dışında “Affiliate Marketing” ve ya evde “Online Para Kazanma” konularında tamamen objektif olan yazıları okumak mümkün değildi.

 

Ama unutmayınız ki ticaret hayal satışından öte fayda satmaktır. Bu da ne demek? İnternette yüzlerce sitede yapılan reklamlara bakılırsa görülecek şudur ki daha faydasını kendisinin bile bilmediği ürünleri satmaya çalışanlar vardır. Birçoğu körü körüne sadece para kazanıp satış yaptığı kişinin durumunu asla dikkate almayan kesimdir. Elbette bunların içinde dürüst ve açık sözlü insanlar da vardır ve zaten bu işin hali hazırdaki otoriteleri de bu kişilerdir.

 

Her insanın doğuştan getirdiği özellikleri diğerlerinden farklıdır ve herkes farklı alanlarda başarılı olabilir. Evinde online işini kurup internetten para kazanmak için ön şartlar özveri, istikrar ve elbette de sabırdır. Her insanın öğrenme ve kavrama seviyeleri farklı olduğu için herkes aynı anda kazanmaya başlayamaz.

 

Bunun yanında her insanın eğitim seviyesi de birbiri ile aynı değildir bu yüzden aklınızda sabaha milyoner olarak uyanma hayali varsa düşünmek için kendinize zaman ayırın. Ama şu bir gerçektir: ‘bir işi sıradan bir insan başarabilmişse bedenen ve ruhen tam yaratılmış olan bütün insanlar aynı işin üstesinden gelebilir.’

 

İnternetten para kazanan kişiler iki gruba ayrılır. Bunlardan birincisi ürünlerinin arkasında durup üzerlerine düşen her konuda müşterilerin yardımcısı durumunda olan dürüst ve ahlaklı kişilerdir. Diğer kesim ise cilalı satış sayfalarının arkalarına saklanıp yazılan yardım isteklerini bile alay edercesine geri çevirip kulakları çınlayanlardır. İkinci gruba girenlerin kazançları büyük oranda hayal ticaretine dayanır ama birinci grup ise her durumda objektif olabilmeyi başarabilen ve gerektiği oranda satış sonrası desteği sağlayan onurlu kişilerdir.

 

Aslında çok kısa bir sürede para kazanılır ama doğruları söyleyerek bunu yapmak çok zor. Para kazanabilmek için önce belirli bir süre bu iş üzerinde çalışmalar yapmak, kafa yormak gerekir ve bu süre 1-2 gün falan değildir eğer bu şekilde bir düşünceniz varsa vazgeçin bu işten. Bu iddiadaki kişilerden de uzak durun. Yoksa kaybedersiniz.

 

Üzerinde uğraştığınız iş ile ilgili aklınıza gelenleri not olarak bir yerlere kayıt edin ve kuluçka aşaması denilen süreçten sonra ya da diğer bir değiş ile kavrayış yolu ile öğrenme teorisinin ispatı olarak belirli bir süre sonunda artık olayı çözersiniz. Önemli olan şey özveri, istikrar ve sabırdır. Bu şartlara riayet eden herkes 1 yıl gibi bir zamanda Aylık 1000 TL’ye ulaşabilir, özverili ve istikrarlı çalışmalarının paralelinde bu miktarı katlayarak devam eder. http://naimpost.com

 

Not: Gerçek ve kalıcı kitlelere ulaşarak evde iş kurmanın temelinin en etkili nasıl atılabileceğini anlatan yazıları paylaşmaktayım bu yazıları linkimi kullanmak kaydı ile kendi web sitelerinizde yayınlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir