Online Alışveriş Sitelerinden Sanal Kart ile Güvenli Alışveriş Yapın

Online alışveriş imkanı sunan websitelerinin sayıları gün geçtikçe artıyor. Standart online alışveriş sitelerine yeni yeni adapte olmaya başladığımız şu dönemde sayıları adeta bir çığ gibi büyüyen, özel indirim oranlarına sahip marka fırsat siteleri, kuponlar ile indirim sağlayan tikokupon benzeri avantaj siteleri, diğer adı ile fırsat siteleri birbiri ardınca açılmaya devam ediyor.

Söz konusu internet üzerinden alışveriş olunca doğal olarak alışveriş yapılacak sitelerin güvenliği de tüketiciler tarafından dikkate alınması gereken önemli bir detay olarak gündeme geliyor. Alışveriş yapılacak olan online alışveriş sitesinin güvenli olup olmadığının tespiti pek de kolay olmasa da burada da yine iş kullanıcıya düşüyor.

Online alışveriş trendinin büyümesi ve ciddi bir pazar oluşturmaya başlamasıyla birlikte bankalar da sanal kart uygulamasına başladı. Hemen her banka artık limiti sizin tarafınızdan belirlenecek kullanımı kolay güvenliği yüksek sanal kart uygulamasına başladı.

Sanal kart uygulaması, online alışveriş yapacak kişinin satın almak istediği ürünün bedelini karta transfer etmesi ile gerçekleşiyor. Böylece kartım çalındı, hesap bilgilerimi paylaşmak zorunda kaldım gibi detaylar hayatınızdan çıkarken gereksiz endişe yaşanması da önlenmiş oluyor. Eğer bu konuda tedirginliğiniz varsa güvenli bir online alışveriş yapmak için benim kişisel tavsiyem, çalıştığınız bankanın sanal kartını oluşturmanız ve tüm online alışverişlerinizde bu sanal kart uygulamasından faydalanmanız yönünde olacaktır.

Sanal kart, internet bankacılığı hizmeti kullananlar için en çok 5 dakikanızı alacak bir işlem. Online alışverişte, alışveriş yapılan site güvenli mi değil mi endişesi yaşamaktansa sanal kart uygulaması ile kontrolü her daim kendi elinizde tutmanız sizin için fayda sağlayacaktır.

Occasion, Avva veya Marks & Spencer gibi aradığınız ürün ve hizmetlerde indirim olup olmadığını tikokupon.com’da araştırabilir, indirim kodları ile tasarruf edebilirsiniz. Yeni eklenen sitelerin indirim kuponlarından haberdar olmak için bu siteyi sık ziyaret etmenizi öneririm.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.