Neden İç Mimar? İç Mimarların Görevleri Nedir?

İç Mimarla çalışmanın faydaları renk,ölçü ve detaylarda istediğiniz tarzı yakalabilmenizdir. İç Mimarlar kullanmış oldukları tasarım programlarıyla mekan hacimlerini hesaplayabilmektedirler.Gereksiz alınacak her ürün ve eşyanında size ek bir masraf getireceğini unutmamalısınız…

İç Mimar diyince insanlarda pahalıcı,ooo mimara mı yaptırdın çok paraya maliyet olmuştur gibi görüşler mevcut.Hal böyle olunca insanlarda yanlış bir bakış açısı oluşuyor mimarlara karşı.Gidip mağazaya koltuk takımı almak için İç mimardan destek al demiyoruz.Komple bir ev tadilatına giriştiniz teknik anlamda bir sürü bilgiye ihtiyacınız olacak.Anlamadığınız bir çok konuda ustalar sizden fazla para ve gereksiz malzeme talep edecekler.

Örnek verecek olursak,hastalandığınız zaman niye doktora gidersiniz ? Size doğru ilacı ve doğru teşhisi yapması açısından.İç Mimarlarda aynı yöntem ile çalışırlar.

Günümüzde bir çok mobilya tarzı üretilmektedir.Country,modern,klasik,rustik,retro tüm bunlar hakkında detayları elbette bilmeniz çok zordur ama sizin bu tarzlardan hangisini sevdiğiniz ve hangi mobilya tarzı ile dekorasyon yaptırmak istediğiniz önemlidir.Sizin istediğiniz tarzda bilgi sahibi olan bir İç Mimar ile çalışmak size herzaman avantaj sağlıyacaktır.

 

Yazar Hakkında

İç Mimar Cihan Karalar olarak, Konut, Otel, Ofis, Restaurant, Stand tasarımı V.b. Konularda tadilat ve proje işleri yapmaktayım. Kendi atölyem ve ofisimde çalışmalarımı sürdürmekteyim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ev veya Ofis için Mobilya ve Dekorasyon Mağazaları Alışveriş Kuponları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir