obilir > Konular > Ev-Ofis İşi / Yemek / Dekorasyon > Ev Dekorasyonu > Neden İç Mimar? İç Mimarların görevleri nedir?

Neden İç Mimar? İç Mimarların görevleri nedir?

İç Mimarla çalışmanın faydaları renk,ölçü ve detaylarda istediğiniz tarzı yakalabilmenizdir. İç Mimarlar kullanmış oldukları tasarım programlarıyla mekan hacimlerini hesaplayabilmektedirler.Gereksiz alınacak her ürün ve eşyanında size ek bir masraf getireceğini unutmamalısınız…

İç Mimar diyince insanlarda pahalıcı,ooo mimara mı yaptırdın çok paraya maliyet olmuştur gibi görüşler mevcut.Hal böyle olunca insanlarda yanlış bir bakış açısı oluşuyor mimarlara karşı.Gidip mağazaya koltuk takımı almak için İç mimardan destek al demiyoruz.Komple bir ev tadilatına giriştiniz teknik anlamda bir sürü bilgiye ihtiyacınız olacak.Anlamadığınız bir çok konuda ustalar sizden fazla para ve gereksiz malzeme talep edecekler.

Örnek verecek olursak,hastalandığınız zaman niye doktora gidersiniz ? Size doğru ilacı ve doğru teşhisi yapması açısından.İç Mimarlarda aynı yöntem ile çalışırlar.

Günümüzde bir çok mobilya tarzı üretilmektedir.Country,modern,klasik,rustik,retro tüm bunlar hakkında detayları elbette bilmeniz çok zordur ama sizin bu tarzlardan hangisini sevdiğiniz ve hangi mobilya tarzı ile dekorasyon yaptırmak istediğiniz önemlidir.Sizin istediğiniz tarzda bilgi sahibi olan bir İç Mimar ile çalışmak size herzaman avantaj sağlıyacaktır.

 

Yazar Hakkında

İç Mimar Cihan Karalar olarak, Konut, Otel, Ofis, Restaurant, Stand tasarımı V.b. Konularda tadilat ve proje işleri yapmaktayım. Kendi atölyem ve ofisimde çalışmalarımı sürdürmekteyim.

ONLINE ALIŞVERİŞ İPUCU

İnternetten alışveriş yaparken tikokupon kullanarak ekstra indirim almak mümkün. Bunun için tikokupon.com’a girip bir kupon kategorisi veya alışveriş yapacağınız mağazayı (alışveriş sitesi) seçin. Ardından o mağazada geçerli indirim kuponlarını göreceksiniz. Nasıl olacağı her bir kuponda belirtiliyor. Süresi dolmamış bir kupon bulursanız alışverişi tamamlamadan önce kullanıp ekstra indirim kazanabilirsiniz. Deneyin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir