Duvar Etiketleri: Modern Duvar Etiketleri – Dekoratif Duvar Sticker

Modern duvar etiketleri ya da diğer bir adıyla duvar stickerlar ev dekorasyon alanında farklı dekorasyon çözümleri getirmenize olanak sağlar. Çok kısa bir sürede uygulayabileceğiniz bu ürünler evinizde ve ofisinizde büyük farklılıklar yaratmanızı sağlıyor. Modern duvar etiketleri (duvar sticker) ile hayalini kurduğunuz yaşam alanları oluşturun…

Modern duvar etiketleri ev dekorasyonunda ekonomik, pratik ve dekoratif çözümler sunuyor.

Modern Duvar Etiketleri (Duvar Sticker)

• Duvar etiketleri vinil malzemeden üretilmiş olup neme ve suya dayanıklıdır. Vinil polymerize reçineden yapılan sentetik plastik alaşımlı bir maddedir. Vinil ürünler sağlamlık, çürümelere karşı direnç, termal verimlilik, renk konservasyonu, bakım kolaylığı, güvenlik ve geri dönüşüm özellikleriyle bilinir. Vinil malzeme kendinden yapışkanlı, rengini ve dokusunu uzun yıllar koruyabilen bir maddedir. Dolayısıyla duvar etiketleri de aynı özelliğe sahiptir. Kullanılan vinil hammaddenin özel makinalarla kesilip ayıklanmasının ardından üzerine transfer (aktarıcı) kaplanır. Kaplanan bu transfer en karmaşık ve detaylı ürün tasarımlarının bile bir bütün olarak, parça parça ayırmadan kolayca duvarınıza yapıştırılmasını sağlar.

• Uygulama yapıldığı yüzeyde sadece desen figürü kalır ve yüzeyde boya ile yapılmış desen görüntüsü sağlar. Uygulaması çok kolay olan bu ürünlerle yaşam alanlarınızda birkaç dakika içinde büyük değişiklikler yaratabilirsiniz.

• Duvar etiketleri silinebilir ve dilediğiniz zaman duvarınızdan kolayca çıkartılabilir. Uygulama alanları; duvar, ahşap, cam, metal, mermer, seramik, plastik yüzeyler vb…

 

Modern duvar etiketleri ya da diğer bir adıyla duvar stickerlar ev dekorasyon alanında farklı dekorasyon çözümleri getirmenize olanak sağlıyor. Çok kısa bir sürede uygulayabileceğiniz bu ürünler evinizde ve ofisinizde büyük farklılıklar yaratmanızı sağlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir