Masif Panel Ürünlerin Hayatımıza Katkıları

Ağacın doğallığından hayatımıza sızan masif panel, saflıktır, sıcaklıktır… Hayallerimiz için bir esin kaynağıdır. Güç ve beraberinde güvenilirliğin getirdiği performanstır.
İç ve dış tüm mekânlarda sınırsızca var olabilen doğallıktır. Masif oluşunu ağacın doğallığından alır, Panel oluşunu ise, mühendisin zekâsından… Artık bir sanat olmaya hazırdır O…

Masif Panel hakkında

Ağacın doğallığından hayatımıza sızan masif panel, saflıktır, sıcaklıktır… Hayallerimiz için bir esin kaynağıdır. Güç ve beraberinde güvenilirliğin getirdiği performanstır.

İç ve dış tüm mekânlarda sınırsızca var olabilen doğallıktır. Masif oluşunu ağacın doğallığından alır, Panel oluşunu ise, mühendisin zekâsından… Artık bir sanat olmaya hazırdır O. Onu da önce sizin hayallerinizden, sonra marangozun ustalığından alır masif panel…

Masif panel O’nun eşsiz potansiyelini keşfeden herkesin hayatını kolaylaştıran ve güzelleştiren masif panel, girdiği her ortama kişilik katar.

Kolay işlenebilir, şekillendirilebilir olmasıyla, hemen her şey olabilir. Kullanıcın hayalleri, tasarımcının ince çizgileri ve marangozun tecrübe dolu ellerinde beden bulur.

Zariftir ama dayanıklıdır… Uzun ömürlü bir yolculuğa hazırdır. Yıllar onu sadece daha zengin, daha görkemli yapar.

Masif panel dosttur; hijyenik oluşu saflığından, doğallığından tam anlamıyla hücrelerinden gelir. Sizi ve sevdiklerinizi en hassas şekilde korur.

Onu tercih etmek için sebep aramak mı? Sebebin kendisidir O. Masif panel ürünleri diğerlerinden ayıran sebepleri saymak, doğasına, doğallığına hakarettir sadece…

Hatırlatmak isteriz, Masif Panel ürünler;

Masiftir:

Masiflik onun sadeliğidir. Yapısından kullanılan ağaç türünden başka hiçbir şey yoktur. Topraktan ne aldıysa dokunduğunuz sadece odur. Hiçbir endüstriyel ürün ile birleşmemiş saf kan özelliğini bozmamıştır. Yapısında meşe ise meşe, ladin ise ladindir. Gücünü de kudretini de oradan alır. Masif Panel parçalardan elde edilen ürünler doğallığını tüm ihtişamı ile sergiler. Ham halinin tüm puanlarını manşete taşır. Hangi ağaç türünden olduğunu göstermek için rengiyle, dokusuyla, izleri ve kıvrımlarıyla bir eşi daha olamayacağını gözlerinizin önüne sunar.

Dayanıklıdır:

Doğal hayatında yıllara meydan okuyan ağaç dayanıklı olmayı iyi bilir. Bizim kullanım alanımıza girdiklerinde ise mühendislerin zekâsı ile bu dayanıklılık aynen korunabilmektedir. Masif Panel ürünlerin en büyük düşmanı sıvıya karşı bile mühendislerin ince zekâsı kalkan olmuştur. Uygun nem oranları ve ortam tercihlerine göre panel seçimi onu yıllara, afetlere, kazalara karşı dirençli kılar. Masif Panel ürünleri her alanda kullanmak mümkündür. Uygun ağaç seçimi ile masif panel ürünleri hemen her yerde kullanmak mümkündür.

Hijyeniktir:

Onu doğal hayatında kabukları, sıvıları korurdu. Bakteri ve mantarlara karşı her zaman tecrübeli oldu. Şimdi ise o tecrübesini mühendislerin doğru üretim teknikleri ile birleştirerek hayatımıza girdi. En kaliteli çocuk ürünlerinin yapımında masif panel ürünlerin tercih edilmesinin en önemli sebepleridir. Dilleri ile bile temas etseler her şeyi ile organiktir.

Ağacın doğal gücü, masif panel ürüne dönüştüğünde de kötü emellere karşı

koyar. Onu hijyenik kılar.

Onarılabilirdir:

Masifliği onu oluşabilecek kazalarda sonra çok kolay bir şekilde onarılabilir kılar. Oluşabilecek her türlü aksilik ya da kötü ortam şartlarına karşı masif panelden imal edilen ürünlerin ilk günkü haline döndürülmesi mümkündür. Bakımı yapıldığında ilk geldiği günden hiçbir farkı olmaz.

Onun onarılabilir ve işlenebilir yapısı aynı zamanda geri dönüşümünün de en önemli göstergesidir. Bazen bir ürünün küllerinden bambaşka ve yepyeni

bir ürün doğabilir.

Çevre Dostudur:

Dünyada çevre dostu denilince ağaçtan daha dostunu bulmak zordur. Doğanın ekolojik döngüsünde en önemli yerdedir. Onun dostluğuna da varlığına da dünya denen gezegenin ihtiyacı var. Bir ağacın hiçbir hali çevreye zarar verecek konumda değildir. Doğadaki her hali ile çevre dostu olan ağaç, masif panel şekillere büründüğünde de aynı korumacı kimliği ile varlık gösterir.

Başka hiç bir ürün yoktur ki, bu kadar çevre dostu, doğanın kendisi olsun. Masif panel ile üretilmiş ürünler aynı zamanda bir Geri dönüşüm harikasıdır. Unutmayın…

 

Kaynak: e-masifpanel.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir