Led Ekran

Dijital Led Ekranların giderek artan kullanımı, açıkhava reklamcılığı alanında önemli bir gelişimin göstergesidir. Led Ekranların halen yeni bir konsept olması nedeniyle, daha popüler geleneksel statik reklam panolarının henüz yerini aldığı söylenemez. Fakat Led Ekranlara gösterilen ilgilinin derecesi, öngörülebilir yakın bir gelecekte, şirketlerin ürün ve hizmetlerinin pazarlamasında kullanacağı bir numaralı yöntem olacağını göstermektedir…

Led ekran teknolojisi, farklı kullanım alanlarına da sahiptir. Bu alanlardan biri de reklam alanıdır. Artık reklamlar, çok farklı şekillerde insanların beğenisine sunulmaktadır. Önceleri reklamlar, sadece ticari faaliyet olarak görülmekteydi; fakat artık reklamlar değişik yönlerden de insanların beğenisine sunulmakta. Reklam filmleri, daha ilgi çekici hale getirilerek gerektiğinde birer fragman gibi insanlara sunulmakta. Aynı şekilde dış reklamlar diye tabir edebileceğimiz sokak reklamları da daha renkli hale getirilmekte. Bu işte en fazla led tabela led pano,ve bunun yanı sıra led billboard ve led ekran modelleri kullanılmaktadır. Bu tür araçlar, insanların ilgisini çabuk çekiyor. Reklam alanlarında ayrıca renkli kayan yazı lar da görmekteyiz. Bu şekilde insanlar, reklamlardan daha büyük keyif almaya başlamıştır. Led tabelalar her boyutta hazırlanarak klasik tabelaların yanlarına destekleyici aktif tabela olarak kullanılmaktadır. Led tabelalar bilgisayar dan yükleme yapıldığı için, her zaman değiştirilebilir özelliğe sahiptir. Kullanan işletmelerin müşterilerine bilgi aktarmalarını etkin bir şekilde yerine getirmektedir. İşletmenin yaptığı iş, ürettiği yada sattığı ürün veya verdiği hizmet konusunda çok etkili bir müşteri iletişim panosu görevini üstlenmektedir.

Ledsun led teknoloji led ekran pazarında kaliteli malzeme ve led ekran üretimiyle sektör öncüsü bir firmadır. Şimdiye kadar bir çok led ekran projesine imza atmıştır ve atmayada devam etmektedir. Piyasada irili ufaklı bir çok led ekran firması bulunmaktadır bunların çoğunluğu bu konuda yeterliliği olmayan firmalardır. Çevremizde yapılmış olan ekranları incelediğimizde acemice ve amatörce yapılmış led ekranlar görmekteyiz. Bu durum ekran müşterisinin alım yapacağı zaman en düşük fiyatı baz almasından, led ekranı alacağı firmayı yeterince araştırmamasından kaynaklanmaktadır. Doğaldırki çok düşük fiyatla led ekran satan bu firmalar üretimde kalifiye eleman bulunduramadıkları gibi malzeme konusundada en düşük en ucuz olan malzemeyi kullanmak zorunda kalmaktadır. Burada sonradan ortaya çıkacak olan sorumlusu led ekran alımı yapan firmadır.

Ledsun fiyatı baz alarak kaliteden ödün veren bir firma değildir. Üretimini spot piyasadan temin edilen ürünlerle yapmamaktadır. Led ekran malzemelerini ya kendi üretimi olan en üst kalite ” ledsun” markalı ürünleri kullanmakta yada türkiye  ve bölge ülkeler temsilcisi olduğu, çinde en büyük üreticilerden olan HiGreen “CaiLiang” kullanmaktadır.

Ledsun Led Teknoloji
Orhan Okur

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Online AVM ve Teknoloji Mağazaları Alışveriş Kuponları – Şubat, 2024

2 Yorumlar

  1. Led ekranın uzun ömürlü oluşunu da es geçmeyelim tabi.

  2. Led ekran ile ilgili güzel bir makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.