Kredi Kartı Borç Taksitlendirme

Elinde aciz vesikası biriken bankaların büyük kısmı, açık bütçe problemlerinden dolayı, ellerindeki belge ve evrakları, hukuksal hukuk büroları ile anlaşarak, taksitlendirme kredi kart borç yapılandırma, taksitlendirme…

Elinde aciz vesikası biriken bankaların büyük kısmı, açık bütçe problemlerinden dolayı, ellerindeki belge ve evrakları, hukuksal hukuk büroları ile anlaşarak, taksitlendirme kredi kart borç yapılandırma, taksitlendirme, geri kazanma projelerine ağırlık verme. Açık pazar bünyesinde yapılan harcama ve kullanılan kredi kartlarının büyük bölümünün, zamanla kullanılmaz hale gelmesi, borçların yükselip, hiç alçalmayacak duruma gelmesi, korkulan düşüşün habercisi olarak firma ve finansal anlamda bankaların hanesine yazılmaktadır. Amortisman olarak belirlenen borçların bulunduğu bankaların misyonlarında yer alan, serbest aktif piyasa çalışanı olarak ”kredi kart borç taksitlendirme“ yapan sivil kuruluşların çok daha altında faiz oranları ile, kendi kart müşterilerine (KREDİ KART) ödeme ve kapatma adı altında (BORÇ) yapılandırma, (TAKSİTLENDİRME) işlemleri için yeni proje ve planlar oluşturarak kart kullanıcılarına sunmaktadırlar. Bu misyon ve vizyon çalışmaları kapsama alanı içinde, diğer rakip banka kredi kart kullanıcıların borçlarını da ele alarak reklamlarını yapan bankalar, kendi bünyeleri dışındaki tüm borç sahiplerine de “kredi kart taksitlendirme” yapmaktadırlar. Yapılan ariyet sonrasında, ortalama 9-12 ay arasında vade imkanı tanınan bu işlemlerin sonrasında, faiz oranlarının oldukça düşük ve diğer aracı kurumların nihayetinde daha kar sağlayacı odluğu göze çarpmaktadır. Bir çok dış banka müşterisini benchmarking sistemiyle kendine çekme, bütçelerine ekleme gibi çabaların sonunda, serbeset piyasa gündeminde kart ödemeleri rekabete dahil olmaya başlamıştır. Finansal bir kurumun bilanço durumu az ise, (serbeset piyasa finansal kurumları) bankalar ile rakabete girememeleri nedeniyle, ortak pazarın kar oranı yine güçlü holding bünyelerinde kurulan bankalara kalacaktır. Çok küçük bir kısmını kullanabilen bu küçük borç kapatma firmaları sadece kendine has oluşturdukları müşteri listeleri ile çalışmaya devam edeceklerdir. Bono sahiplerini de etkiyeten bu durum, borsa da bir çok şirketin düşüşüne neden olmuştur. Bütçe açığı ve dengesi oldukça farklı olan durumlar oldukça, büyük balığın küçük balığı yediği bir dünyada, kazanan hep büyükler olacaktır. Cari işlemler dengesinin oldukça orantısız boyutlarda ilerlemesi, Günümüz şartlarında yeni kurulacak firmaların da önünün kesilmesi anlamına gelir mi? sorusunu gündeme getirecektir. Çapraz kur etkienir mi? dalgalı döviz kurları bu tutumuna devam eder mi bilemiyoruz ama bir gerçek var ki, deflasyon bu durumda kaçınılmaz bir hale geliyor. Destek seviyesi düşük, devalüasyonun ise sık gördüldüğü bir serbest piyasa yaşamaktayız. Altından nasıl kalkılır bilinmez, direnç noktası kırılan Küçük çaptaki işletmeler, Eşeş mobil karşısında kendi personel maaş koruması altında kurdukları yeni sistem ile kendini koruma altına almaya başlamışlardır.

Taksitlendirme ve kredi kartı yapılandırma sonuçlarının doğurduğu piyasa gündeminden bu kadar. Borç ödemek, kapatmak, kredi kartı borç yapılandırmak her ne kadar kolay görünse de, millet ve merkez banakası üzerinde ne kadar etkisi olduğunu hepimiz gördük. Yeni oluşturulan kredi kart borç taksitlendirme yasaları her ne kadar güncel olsa da, çok fazla sonuç vermediği açıkça görülmektedir.

Factoring borç ödeme taksit ve kapatma gündeminden..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir