Korkutucu Gözler Oyunu ( Eyes The Horror Game )

Dünyanın en korkunç oyunlarından birisi gösterilen Eyes The Horror Game hakkında bilinmesi gereken detayları anlatacağım…

 

Merhaba arkadaşlar sitede ki ilk makalem olduğunu belirterek konuma başlamak istiyorum. Normalde Korku oyunları bir çok kişi tarafından beğenilmektedir. Fakat herkes cesaret edemediğinden en iyisinin başlamamak olduğunu düşünmektedir. Adrenalin yaşayabilmenin çok farklı yönleri vardır. İnsanlar nasıl gülmek için komedi filmlerine bakıyorlarsa adrenalin zevkini de kesinlikle korkunç şeylerden almaları gerekiyor. 
Eyes Oyna
Korkularımızın üzerine gitmezsek asla çocukluğumuzdan kurtulamayız. Sizlere oldukça başarılı yapılan Unity tabanlı bir oyundan bahsedeceğim. Biz ona Korkunç Gözler adını verdik fakat herkes tarafından Eyes The Horror Game olarak bilinmektedir. Bir evin içerisinde elinizde lambayla gözünüzü açacaksınız. Etraf oldukça karanlık ve bir yerlerden devamlı olarak korkunç sesler çıkmaktadır. Ne olduğunu bilmesenizde buradan 12 tane ürün toplamanız gerekiyor. Sizin peşinizde olan bir hayalet öldürmek için devamlı sizi takip edecek zaman zamana saldırıya geçecektir. Yapmanız gereken de ona yakalanmadan malzemeleri toplamanızdır.

 

Eyes Oyunu içerisinde gezinirken peşinizden geldiği zaman ekranda kırmızı renkte Run Run yazısı çıkacaktır. Türkçe mealiyle koş, koş demek istemiştir. Yani arkana dahi bakmadan kaçacaksınız. Çünkü sizi takip edenin daha ne olduğu bile belli değildir. Ayriyetten ona yakalandığınızda çok kötü şekilde can vermiş olacaksınız. Karanlık yerleri aydınlatmak için lamba kullanıyorsunuz ya onu aydınlık bölümlerde kapatmayı unutmayınız. Çünkü pili tükendiği zaman işlerinizi zorlaştırmış olursunuz. Bakalım hayalete yakalanmadan tüm malzemeleri toplayabilecek misiniz?

Eyes The Horror Game

Eyes Oyna ve korkuya tam anlamıyla doy…

Bu korkunç oyuna başlamak için link adresimiz:  http://korkuoyunu.net/3d-korkunc-gozler.html

En güzel oyunlar ile çocukların yüzünü güldürmeyi başaran kendi halinde birisiyimdir. Birden fazla alana ilgi duyduğumdan dolayı devamlı olarak yeni sitelere odaklanmaktayım. Her yaş grubuna hitap eden oyunları bulmanız mümkündür. OyunOn sitesi 10 yaşına girmiş olmasına rağmen yeniden işleve geçilmiş ve hızlı şekilde gelişecektir. Bizi takip ederek sizler de en güncel oyunlar arasında yer alabileceksiniz.

3 Yorumlar

  1. hemen oynadım güzel oyun ama korkunç

  2. Çok korkutucu oyunlar var içerisinde o yüzden sesi fazla açmayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.