Konaklama İşletmeciliğinin Çehresi Değişiyor

Konaklama İşletmeciliğinin Çehresi Değişiyor
Yerleşim alanınızın dışında bir yere gittiğinizde ilk akla gelen nerede kalacağım olur. Eğer o şehir de bir yakınınız yoksa otellere yönelirsiniz. Birkaç günde olsa temiz nezih ve yaşam kalitenizi düşürmeyecek bir alternatif arasınız. Günümüzde, otellerin pabucunu dama atan yeni bir hizmet anlayışı oluştu. Günlük&kısa süreli kiralık daireler…

 

Yerleşim alanınızın dışında bir yere gittiğinizde ilk akla gelen nerede kalacağım olur. Eğer o şehir de bir yakınınız yoksa otellere yönelirsiniz. Birkaç günde olsa temiz nezih ve yaşam kalitenizi düşürmeyecek bir alternatif arasınız. Günümüzde,  otellerin pabucunu dama atan yeni bir hizmet anlayışı oluştu. Günlük&kısa  süreli kiralık daireler…

Bu yeni sistemle alışık olduğumuz düzenin dışında seyahatteyken de kendimizi evimizde gibi hissetmeniz mümkün. Konaklama süreniz boyunca tüm evin size ait olması fikri, oteldeki tek odaya sıkışıp kalma alışkanlığını çürütüyor. Üstelik  aynı parayı ödeyip  4 kişiye kadar konaklayabiliyorsunuz. Bu da otelin dörtte bir fiyatına çok daha konforlu konaklama demek.

Ankara’da Evodak; günlük& kısa süreli daire kiralama hizmeti veren kurumsal kimlikli bir işletmedir. Müşteri  portföyünü; yöneticiler, iş adamları , fuar ve kongre katılımcıları, tedavi amaçlı bulunanlar, mümessiller, bürokratlar, oda dernek ve vakıf üyeleri, vize işlemcileri oluşturur. Mezuniyet ,askeri yemin töreni, Tus gibi sınav dönemlerinde şehre gelenler de ziyaretçilerindendir. Dönem dönem Avrupa, İngiltere, Orta Asya ve Orta Doğu Ülkelerinden gelen yabancı  konukları misafir eder.

Evodak ; böylesine geniş bir hedef kitleye hizmet vermeyi başarmış ,  kalitesini ispatlamış bir kuruluştur.

Daireler 2+1,  Ankara’nın merkezindedir. Birçok  bakanlık ,banka şubesi, hastane , avm ,eğlence merkezi birkaç dakikalık mesafededir. İç dizaynı son derece özenle hazırlanmış ihtiyaçlara cevap vermesi gözetilmiştir. Lcd tv, uydu yayını, internet-wifi  hizmeti  vardır. Her dairede iki adet yatak odası, geniş bir salon vardır. Hijyenik, 24 saat sıcak su,  temiz havluların hizmetinize sunulduğu banyolarda isterseniz çamaşırlarınızı yıkayabilmeniz için çamaşır makinaları vardır. Mutfaklarında evinizdeymiş gibi yemek pişirebilirsiniz. En küçük ayrıntı bile gözden kaçmamış, her evin mutfağında bulunan detaylar hizmete dahil edilmiştir. Evde yemek pişirmek istemeyen konuklar için her eve birçok restorantın menüsünün bulunduğu bir katalog konuşmuştur. Bu katalogdan tercihinizi yapıp, siparişinizi verebilirsiniz. İsterseniz Çin yemeği, isterseniz kebap, isterseniz tost yersiniz. Tek tip menünün hakim olduğu otel anlayışında farkı budur. Dairelerde ses ve ısı yalıtımı vardır.Bütün konaklama alanları doğalgaz kombi ile ısıtılır ayrıca klima vardır. Çocuklu hatta küçük bebeği olan aileler  için değerlendirimesi  gereken  bir fırsattır.

Evodak; alanında uzman profesyonel bir ekiple çalışır. Bilgi almak için aradığınız andan itibaren konaklamanın sonuna kadar hep aynı müşteri temsilcisiyle muhattap olursunuz.24 saat ulaşabileceğiniz bu temsilci her aşamada size yardıma hazırdır. Hiç bir sorun yaşamamanız için elinden geleni yapar.Bu hizmet anlayışını deneyimlemeniz, konaklama  anlayışınıza yeni bir pencere açmanıza vesile olucaktır.

Evodak Ankara genelinde günlük kiralık Ev Ofis Daire Apart konusunda uzmanlaşmış kadrosu ile 
evinizin rahatlığını bulabileceğiniz ve sizin için özenle tasarlanan konaklama yerlerini hizmete sunmaktadır. 
Firmamız ;konukları için nezih, hijyenik ve beklentilere cevap veren ayrıcalıklar sunar.

Türk aile yapısını, değerlerini ve misafirperverliğini profesyonel kimliğiyle bütünleştirmiştir.
Ankara dışında ikamet eden ve belli sebeplerden dolayı kısa süre için Ankara ‘ya seyahat eden kişilere  çalışanlarına evlerinin konforunu temin ediyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rezervasyon Siteleri İndirim Kuponları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir