Kazanmada En Büyük Etken Sizin Yaklaşımlarınızdır

Kazanmak, kişinin kendi istemiyle hareket ederek, bu konuda çalışmalar yaparak kendi temayül ve işe başarabilme duygusuyla ortaya koymuş olduğu performansla yapabileceği bir fiildir. Kazanmak öncelikle sizin elinizdedir…

 

Kazanmak, kişinin kendi istemiyle hareket ederek, bu konuda çalışmalar yaparak kendi temayül ve işe başarabilme duygusuyla ortaya koymuş olduğu performansla yapabileceği bir fiildir. Kazanmak öncelikle sizin elinizdedir.

 

Kazanmak sizin elinizde derken şunu ifade etmek istiyorum. Bir insan kafaya bir şeyi koyarsa ve o konuda icap eden gereksinimleri yerine getirip azim ve iştiyakla yapacağı işe odaklanırsa mutlaka sonuca ulaşır ve kazanım elde edecektir.

 

Biz size bazı kurallar ifade edeceğiz.

Yapılması gereken bazı vazgeçilmezleri anlatarak sizin kazanma arzunuzu daha da kolaylaştırıp bu konuda size yol gösterici olacağız. Yapacağımız her işte kendi irademiz ve o konudaki algılama potansiyelimiz bizim için çok önem ifade eden ve olmasa olmaz dediğimiz bir kuraldır. Atacağımız adımlarda öncelikle kendimiz karar vermeli, cesaretimizle ve kazanacağım duygusuyla yapacağımız işe start vererek bu konuda özgüvenimiz olması gerekmektedir. Bu anlayışla eğer yapacağımızı ifa edersek onun sonunda mutlaka bizim için müspet bir sonuç ortaya çıkacaktır.

 

Sosyal çevre bazı dış etkenler önemlidir. Kıyaslama yapacak olursak bu etkenler kişinin kendi vereceği karar ve çalışmalarının yanında çok düşük kalacak bir orana sahiptir.

 

Kendimiz olmak ve o konuda kendi değerimizin farkına vararak kazanma duygusu bizim vazgeçilmezimiz olması gerekmektedir. Kendi yaptığımız ve düşüncelerimizle şekillendirdiğimiz kazananımlar bize daha fazla haz vermekte ve bizi çok mutlu etmektedir. Bunun ana sebebi ise kişinin ulaşmış olduğu kazanımda kendi potansiyeliyle işi başarması ve o minvalde başarıyı elde etmesinden kaynaklanmaktadır. Büyük başarılara ulaşmanın en önemli nedeni kişin içinde uyanmış olan heyecanı ve kendi iradesiyle vermiş olduğu kararlarla teşekkül etmiştir.

 

Düşünelim, güzel paralar kazanan insanlar güzel projeler planlayan kişilere bakın kendi çaba ve gayretleri ön plana çıkmaktadır. Öncelikle şunu düşünelim. Para kazanacağız ama ne amaçla kazanacağız onu tespit edelim. Bu çok önemlidir. Kişiler, odaklı çalıştıkları zaman daha iyi sonuca ulaşır ve kazanmak için daha çok mücadele ederler. Şahsi gayretleri daha fazla olur ve işe daha güzel şekilde intibak ederler. Para kazanacağım diyen insan doğru adımlar atmalı ve işi kendi inisiyatifiyle ve planlamasıyla şekillendirmelidir

 

Başaran insanları araştırdığımızda şunu müşahede ediyoruz. Kişi çok çalışıyor kendisi fikirler sunarak ve hedefe giderek o konuda çalışmalar yaparak başarıya ulaşmanın ve kazanmanın kendi elinde olduğunu ortaya koyuyor. Kazacağım heyecanı insanı çalışmaya sevk ediyor ve hedefine doğru yol olan ok gibi, kişi yapacağına odaklanarak bu düsturlar çerçevesinde başarıya koşmaktadır.

 

Para kazanmak kişilerin en büyük emellerinden birisidir. Para kazanıp rahat yaşamak güzel bir Hayat yaşayarak yaşamımızı idame ettirmek hepimizin hayallerinden birisidir. Zihnimizde canlandırdığımız hayallerimize ulaşmak istiyorsak kendimizden başlamalı ve bu anlayışı kendimize kabul ettirmemiz gerekmektedir. Kazananlar hep kazanacağım diyenlerdir. Kazanmayı başkasının iradesinde görenlerin birçokları kaybetmeye mahkûmdur. Bunun için kazanmak sizin elinizde, kaybetmekte sizin elinizde.

 

Siz siz olun kazansanız da kaybetseniz de kendi tasarruflarınızla bu eylemleri gerçekleştirin. Hayat bizim hayatımız, kazanımlarımızda bizim alacağımız kararlarla şekillensin diyor kendi değerimizin farkına varmamız dileğiyle.

 

Network Marketing uzmanı – Ahmet NURDOĞAN

İş sistemimizle alakalı geniş bilgi ve diğer makalelerimizi incelemeniz için: www.ekisimkani.net sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.