Karayipler Turu ve Karayip Adalarında Tatil: 10 Popüler Plaj

Karayip Adalarına seyahat hemen herkesin ortak hayallerinden biridir. Karayipler ve Karayip Adalarında çıkılacak bir tatil, size, dünyanın en muhteşem bazı plajlarını ziyaret şansını da sunar. Karayipler’de hemen her ada, berrak mavi denizi, beyaz kum ve palmiye ağaçları ile hayret verici güzelliğe sahiptir. Karayip seyahatinizde sizin için önem arz edecek, görülmesi gereken plajların listesini hazırladım. İşte Karayipler ve Karayip Adalarında görmeniz en iyi 10 plaj…

 

Karayipler turu hemen herkesin ortak hayallerinden biridir. Karayipler ve Karayip Adalarında çıkılacak bir tatil, size, dünyanın en muhteşem bazı plajlarını ziyaret şansını da sunar. Karayipler’de hemen her ada, berrak mavi denizi, beyaz kum ve palmiye ağaçları ile hayret verici güzelliğe sahiptir.

 

İster Karayipler balayı olsun, ister yıllık çalışma temponuza tanınan küçük bir mola, Karayipler ve Karayip Adaları size aradığınız, özlemini duyduğunuz tatili yaşatacak pek çok güzelliğe ev sahipliği yapar. Nisan ayının sonuna kadar rahatlıkla tatil, tur veya seyahat planınızı Karayipler ve Karayip Adalarına yönelik düzenleyebilirsiniz. En uygun tarihler ve indirimli dönemler için iyi bir seyahat acentesine danışmanızı öneririm.

 

Şimdi ana konumuza geri dönelim. Seyahatinizin rotasını Karayipler’e çevirdiyseniz aşağıda sıraladığım 10 popüler plajı da planlarınıza dahil etmeyi ihmal etmeyin.

  1. Palm Beach (Aruba) – Karayipler ve Karayip Adalarından Aruba’da ziyaret etmeniz önerilen Palm Beach plajı mükemmel beyaz kumu ile cennet gibi bir plaj.
  2. Grand Anse Beach (Grenada) – Grenada’da konumlanan Gran Anse Beach şeker beyazı kumsalı ile 3km uzunluğunda bir plaj, sığ sulardan hoşlananlar için ideal.
  3. Johnson’s Point (Antigua) – Şnorkel ile dalan ve yüzmeyi seviyorsanız Antigua – Johnson’s Point tam size göre bir adres. Beyaz yumuşak kumu ve dantel gibi işlenmiş koyları ile Johnson’s Point en iddialı destinasyonlardan biri.
  4. Pink Sand Beach ( Bahamalar) – Dünyanın en çok fotoğrafı çekilen plajı “Pink Sand Beach” Bahamalar’da yer alan önemli bir adres. Plaj, seyahat yayınlarınca dünyanın en iyi seyahat rotası olarak onaylı… 5 km. uzunluğundaki plaj somon ve pembe renkli kumu ile dikkat çekiyor.
  5. Crane Beach (Barbados) – Beyaz kumsalı, doğal mercan kayalıkları ve gösterişli falezleri ile “Crane Beach” Barbados’un en güzel plajı olarak oyları topluyor.
  6. Negril Beach (Jamaika) – Seven Mile plajına oranla daha sessiz olan bu plaj, sakin atmosferi ile Jamaika’nın en güzel plajlarından.
  7. Englishman’s Bay (Tobago) – Beyaz kumları, kristal berraklığında denizi ve palmiye ağaçları ile çevrili plaj Tobago’nun en kuytu plajlarından.
  8. Grace Bay (Turks & Caicos) – Ulusal Deniz Parkı’nın bir parçası kabul edilen Grace Bay, beyaz kumsalı, sakin türkuaz rengi suları ve sığ kayalıkları ile görülmesi gereken bir plaj.
  9. Trunk Bay (US Virgin Islands) – Kristal berraklığında denizi ile çok güzel bir plaj. Karayiplerde şnorkel yapmak için en doğru adreslerden biri.
  10. Shoal Bay (Anguilla) – Angullia’yı seyahat rotanızın içine katmayı unutmayın. Şeker beyazı kumsalı ve kristal berraklığındaki mavi denizi ve mercan kayaları ile Shoal Bay, size aradığınız huzuru kazandıracak güzelliklerden.

Karayip adalarında konaklamak isteyenler online indirim kuponu kullanabilir. Bunun için tikokupon.com’daki hotels coupons sayfasına bakabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rezervasyon Siteleri İndirim Kuponları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir