Kameralı Drone Almak İsteyene Uygun Fiyatlı 5 Öneri

En İyi Ucuz Kameralı Drone

Kameralı drone modelleri temel olarak kullanan kişiye iki farklı özellik sunar. Fotoğraf/video kaydı ve uçuş sırasında görüntü aktarımı… Kamerası olan iyi drone modellerinde tek dokunuşla akıllı cihazınıza aynı anda HD video aktarımı sağlanabilir. Full HD ve UHD 4K video kayıt özelliğindeki drone modelleri daha çok profesyonel kullanım amaçlı olduğundan fiyatları da yüksektir. Bugünkü incelemede yeni başlayanlar ve orta seviyede olanlar için alınabilecek en ucuz ve en iyi kameralı drone modellerine yer verdik. İçlerinden bazıları ev içinde ve rüzgarsız havada kullanıma uygunken, bazı modeller de rüzgarlı havada kullanım için uygun. İşte fiyat/performans açısından uygun 5 kameralı drone tavsiyesi;

F/P Uygun ve Ucuz En İyi 5 Kameralı Drone

1- Aden E58 Fly More Combo Drone

En İyi Uygun Kameralı Drone Aden E58 Fly More Combo

Performansına göre ucuz, kaliteli ve sağlam olan Aden E58 Fly More Combo Drone yeni başlayanlar ve orta seviyede olanlar için ideal yapıda. Pervane koruma atarı var. Esnek yapıda olduğu için kırılması güç. Tek tuşla iniş kalkış yapabilir ve havada sabit kalabilir, takla atabilir. En iyi deneyim için başlamadan önce kullanma kılavuzu kesinlikle okunmalı. Kullanılan malzemenin iyi, sağlam ve çarpmalara dayanıklı olduğu satın alıp kullananların yorumundan da anlaşılabilir. 3 bataryalı set ile geliyor. 120° geniş açılı kameraya sahip. Telefona Wi-Fi ile bağlayıp kamerasından 720p HD çözünürlükte görüntü almak mümkün. Hediye olarak Drone almayı düşünenler için de ideal yapıda. Diğer özelliklerine ve fiyatına bakıp mutlaka inceleyin!

2- Dji Spark Controller Alpine Kumandalı Drone

En İyi Ucuz Kameralı Drone Dji Spark Controller Alpine Beyaz Kumandalı

Dji, bilindiği üzere en iyi Drone markalarından biri. Uygun fiyatlı hızlı drone almak isteyenlere önerilen bu Dji Spark Controller Alpine Kumandalı Drone 50 kilometre gibi yüksek bir hıza sahip ve 16 dakika havada kalabilecek özellikte. 2 kilometre alanda HD kalitede video çekimi yapabilir. 12 mp’lik CMOS lensi olan kamerası var. 1080p HD çözünürlükte kaliteli video çekimlerini titreşim olmadan yapabilir. Ağırlığı yaklaşık 300 gr. olan bu drone aynı zamanda otonom uçuş ve eve dönüş (Return Home) özelliğine sahip. Havada asılı kalabilir. Boyutu küçük olduğu için taşıması kolay. Çantaya koyup istediğiniz yere götürebilirsiniz. Özellikleri daha pahalı olan Mavic pro modeline benzer yapıda. Pervane koruyucu alarak darbelere daha dayanıklı olması sağlanabilir. İrtifa kaybı ve sarsıntı olmadan rüzgarlı havada kullanılabilir. Uygun fiyatlı, pratik ve kaliteli Dji marka drone almak isteyenlere tavsiye edilir.

3- Corby CX007 Zoom Pro Smart Kameralı Drone

En Ucuz İyi Kameralı Drone Corby CX007 Zoom Pro Smart

Alınabilecek en ucuz ve iyi özellikte Drone olarak önerilen bu Corby CX007 Zoom Pro Smart Kameralı Drone, yeni başlayanlar için ideal bir model. Hafif olduğundan rüzgarsız havalarda veya evde kullanmak için uygun. Kamerası var, fotoğraf çözünürlüğü 1.3 mp değerinde. Akıllı telefonlarla uyumlu, kablosus bağlantı kurabilir. Otomatik kalkış ve iniş özelliğine sahip. Fotoğraf çekebilir, video kayıt yapabilir. Kullanışlı ve katlanabilir bir drone. 10-15 dk arası bir uçuş süresine sahip ve en fazla 70 metre uzağa gidebilir. Kullananların yorumunda da belirtildiği gibi sağlam ve düşmeye karşı dayanıklı. Kapsama alanı dışına çıkınca otomatik inebilmesi en güzel özelliklerinden biri. Havada sabit kalabilir ve takla atabilir. Çarpma koruma desteği mevcut. Fiyatı uygun olduğundan hediye olarak da tercih edilebilir. Kullanıcı yorumlarına ve diğer özelliklerine bakıp inceleyebilirsiniz.

4- Aden E59S 1080P Full HD Kamera VPS Sensörlü Drone

En Ucuz Aden E59S 1080P Full HD Kamera VPS Sensörlü Drone

1080P Full HD kamera özelliğindeki dronelar arasında en ucuz iyi model olan Aden E59S 1080P Full HD Kamera VPS Sensörlü Drone, fiyat/performans olarak alınabilecek en iyiler arasında. Başlangıç ve orta düzey kullanıcılar için de ideal özellikte. VPS sensörü olması ve çift kameralı olması kullanım açısından diğerlerine göre avantaj sağlıyor. Kaliteli, sağlam ve üst düzey performansı olduğu konusunda satın alıp kullananlar memnun. Otomatik indirme, kaldırma, takla atma ve havada sabit kalma gibi beklenen özellikleri mevcut. El hareketi ile video ve fotoğraf çekebilir (Dronie Modu). Yanında gelen 3 adet batarya ile toplamda 48 dakika uçuş süresine sahip. Katlanabilir özellikte. Özel tasarım kumandası mevcut. Kamerası ile anlık görüntü aktarımı yapabilir. Diğer özelliklerine ve fiyatına bakıp mutlaka inceleyin!

5- Hubsan Zino 4K H117S Drone

En Ucuz Hubsan Zino 4K H117S Drone Kameralı

Ultra HD 4K hava fotoğrafları ve panoramik fotoğraf çekebilen kameraya sahip bu Hubsan Zino 4K H117S Drone modeli yüksek kalitede kayıt yapmak isteyenler için ideal. Bu Drone uçarken aynı zamanda sizi takip edebilir. Düşük güç veya sinyal kaybına karşı olası kaza koruması var. Batarya ömrü uzun ve 23 dakika uçus süresi var. Belirlediğiniz bir açı ve yönde çizgisel olarak dümdüz uçabilir. Çizilen rotayı takip edebilir. 360° takla atabilir, otomatik eve dönüş özelliği mevcut. Ağırlığı ise yaklaşık 500 gr. Açık havada ve rüzgarlı havada kullanılabilen en ucuz profesyonel drone’lardan biri. Fiyatına ve diğer özelliklerine bakıp değerlendirebilirsiniz.

Kameralı Drone İnceleme

Aşağıdaki videoda Aden E59S 1080P Full HD Kamera VPS Sensörlü Drone modeli için yapılmış bir inceleme yer alıyor. Fiyatına göre iyi performans gösteren bu modele ilgi duyanlar için tavsiye niteliğinde güzel bir anlatım…

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Online AVM ve Teknoloji Mağazaları Alışveriş Kuponları – Nisan, 2024

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.