Kadınlara Çekici Gelen Erkek Özellikleri

Elde edilmesi en zor yeteneklerden bir tanesi de, doğal yollardan kadınları etkilemektir. Ama bu görünüşe göre zordur. Aslında o kadar zor bir yetenek değildir. Birçok erkek için, baştan çıkarma oyunu kadınların peşinden koşmaktır. Bu da çok stresi ve sıkıcı bir durumdur. Kadınları doğal yoldan size çekim duymasını biliyorsanız, bu peşinden koşma olayını bırakabilirsiniz.

Kadın Erkekte Hangi Özelliği Arar?

Kadınların erkeklerde çekici gördüğü özelliklere baktığımızda, birden fazla ana faktör görebiliriz. Bu süreçte birden fazla etken vardır. Belki de bu yüzden birçok erkek kadınları etkileme denince şöyle bir duraksıyor.

Öncelikle şunu bilmemiz gerek, kadınlar dominant erkekleri aramaya programlanmıştır. Dominant erkekler, evrimsel olarak baktığımızda, gelecek nesil için daha fazla hayatta kalma şansı sağlamaktadır. Bu da genlerin gelecek nesle geçme olasılığını arttırmaktadır.

İşte bu yüzden kendine güven, liderlik, espri anlayışı, karizma ve sosyal yetenekler kadınları etkileme konusunda dış görünüşten daha etkilidir.

Kadınlara Çekici Gelen Erkek Tipleri

Kadınlara Çekici GelenÇevremizdeki çoğu kadının hep serseri tipli erkeklerden hoşlandığını görmüşsünüzdür. Bunun sebebi, serseri erkeklerin kadınların çekicilik duyduğu alfa karakteristiklerinin hepsini yansıtmasıdır. Mantıksal düzeyde pek doğru bir partner tercihi olmasalar da, bu erkekler kadınların içindeki çekim duygusunu tetiklemeyi, beta erkeklerden daha iyi yapmaktadırlar.

Kadınlar genellikle mantıksal düzeyde neye çekim duyduklarını bilmezler. Bir kadına nelerden etkilendiğini sorarsanız size “Eğlenceli, vücudu güzel, tatlı bir gülüşü olan bir erkek” diye cevap verebilir. Bunun sebebi mantıksal olarak çekici bulduğu şeyin, duygusal olarak tepki verdiği özelliklerden farklı olmasıdır.

Bu iyi bir çocuk istemiyor demek değildir. Sadece iyi çocuk davranış biçimine ilgi duymamaktadırlar. Tipik olarak iyi çocuklar kadınlara aşırı derecede iyi davranırlar ve alfa erkek karakteristikleri göstermezler.

Erkekler kadınların dış görünüşünden etkilendiği için, erkekler de kadınların dış görünüşten etkilendiğini düşünür. Bu düşünce hatalı inançlara sebep olur. Böylece eğer yakışıklı değillerse güzel kadınları etkileyemezler gibi bir düşünceye inanmaya başlarlar.

Dış görünüş fark edilmenizi sağlayabilir. Ama kendine güvensiz, muhtaç ve sıkıcı olursanız, dış görünüşünüzün size hiç bir faydası olmayacaktır. İşte bu yüzden dış görünüş eşitliğin küçük bir kısmını oluşturur.

Diğer  hatalı bir düşünce ise, kadınların kaslı erkeklerden hoşlanmasıdır. Kaslı ve büyük bir vücut bir kadın için koruma ve güvenlik hissi verebilir. Bir kadında erkeğinden güvenlik duygusunu ister. Ama bu duyguların hepsi, dış görünüşünüzün etkisi olmadan verilebilir.

Asıl gerçek şudur. Her erkek istediği her kadını etkileme şansına sahiptir. Sadece çoğu erkek bir kadını neyin etkileyeceğini bilmemektedir.

Erkekler kadınların çekim duyduğu şeylere odaklanmaya başladıklarında sonuçlar inanılmazdır. Hiç bir zaman güzel bir kadını etkileyemeyeceğini düşünen birçok erkek, karşılaştıkları kadın bolluğu karşısında çok şaşırmaktadırlar.

Erkek olduğumuz için kendimizi şanslı saymalıyız. Kendimizi istediğimiz zaman değiştirebiliriz ve hiç bir özelliğimize bağlı kalmadan kendimizi çekici bir hale getirebiliriz. Erkekler yaş ve hayat tecrübesiyle daha çekici bir hale gelir. Biz istediğimiz kadar sperm üretebilirken, kadınların hayatları boyunca belli bir sayıda yumurtlama yapabilirler.

Kadınlara çekici gelen karakteristik özellikleri kendine entegre etmelisin ve bunu kadınlara yansıtmalısın. Çok kısa sürede hayal ettiğin kadını etkilemek için neyin üzerine düşmen gerektiğini öğreneceksin.

Kadınları Kendine Çekmek İçin;

Kadınların size çekim duymasını sağlayacak 3 yol

1. Giyiniş tarzın senin hakkında birçok şey söyler ve manyetik kişilik oluşturmanızda büyük etkisi vardır.

Giyiniş tarzının kadınları etkilemediği konusunda birçok söylenti var. Ama iş gerçekte de böyle mi? Birçok kadının kendine göre “tip”leri vardır ve bu tiplere ilgi duyarlar. Ek olarak bir kadın ilk intibasını vücut diline ve dış görünüşüne göre verir. Daha sonra tanıdıkça bu düşünceler değişebilir. Ama ilk intibada giyiniş tarzımızın önemi vardır.

2. Bir kadın seni diğer kadınlarla eğlenirken görürse, sana ilgi duyma ihtimali artar.

Sosyal kanıt, çevrende kadınların olması ve iyi zaman geçirmenizle alakalıdır. İşinize çok yarayabilir. Güzel bir kız kardeşiniz ya da arkadaşınız varsa, onunla beraber gezin ve kadınların size olan bakışlarını fark edin. Hatta çoğu erkek, sevgilisi varken birçok kızın ona ilgi duyduğunu fark eder. İşte sosyal kanıtın çok iyi bir örnektir.

3. Bir kadın onun için doğru duyguları yaratabildiğini fark edince, sana tamamıyla çekicilik duyar.

Bu son ipucu kadınları güldürebilen erkeklere dayanır. Eğer onları güldürebiliyorsan, çok güzel kadınları etkileyebilirsin. Ünlü komedyenlere baktığında yanındaki güzel kadınları görebilirsin. Jim Carrey, Cem Yılmaz gibi isimler bunların en güzel örnekleri. Onların ünlü olduklarını söyleyebilirsin. Ama o güzel kadınlar isterlerse pop yıldızları ve film yıldızlarını da etkileyebilirler. Neden sadece komedyenlere gidiyorlar?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir